Skocz do zawartości

Pani z osiedlowego sklepiku


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie, bo znacie się na rzeczy.

Czasami wpadam do osiedlowego sklep, jest tam pewna dziewczyna na moje oko z 10 lat młodsza, czasami coś się walnie jakiś tekścik czy coś, dziewczyna też czasami zażartuje. I tak to leciało.

Wczoraj dostałem esemesa z paczkomatu, że książeczki przybyły, więc zrywam się mówię aaa jeszcze walnę sobie cole ( no co, czasami można :)), no i wpadam tam na bombie podekscytowany paczuchą, pani mówi : o chyba strasznie chciało się zimnego picia, ja na to, że  przyszły książki do paczkomatu i pędzę odebrać, chwila pogadaliśmy o książkach i zaproponowała wymianę, żebym dzisiaj zaszedł ze zdjęciami, czy spisem książek i coś wymyślimy, szczerze byłem zszokowany, bo w życiu obca dziewczyna, w sumie nie ukrywam, że całkiem fajna ale ze względu na różnicę wieku to nawet  bym nie pomyślał o jakiejkolwiek propozycji 

( oczywiście wiadomo, żebym chciał tylko wiem, widzę, że panie jednak oscylują tak 2-3 lata starszy/ młodszy) 

 

Pytanie brzmi, czy świrować, po prostu wymienić się książkami, czy olać sprawę, bo znowu się w coś wpierdziele :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyła Ci, sygnały zainteresowania i szuka pretekstu do spotkania widząc że Ty nie inicjujesz, co ma Ci powiedzieć w sklepie, gdzie pracuje? 2-3 lata mlodsze tylko? Jesteś po 30tce chyba nie? To co chcesz się ograniczać tylko do 30tek po przejściach i otyłych 50tek (sorry musiałem), nakładasz sobie nie potrzebne ograniczenia w glowie, szczególnie jak Ci się kobietą podoba. Badaj sprawę i sprawdz, co będzie przy wymianie, jeśli będzie więcej sygnałów to ja bym działał.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kobieta zaczyna znajomość od książek to mogę zbroję nawet założyć.

 

Próbuj tylko jej nie opowiadaj o złotych ustach Pani psycholog i Twoich przygodach. Jakie książki czytasz? Reportaż, proza, biografie? Jeśli wyłącznie brednie o samorozwoju to nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? 

 

"Chodź, chcę ci pokazać mój pokój zabaw.
Szczęka jej opadła. (...) Jasna cholera, to brzmi tak… gorąco. Ale dlaczego pokój zabaw? Jestem zmieszana.
- Chcesz pograć na swoim Xboxie?- Zaczyna się głośno śmiać.
- Nie, Koleżanko, nie na Xboxie, nie na Playstation. Chodź.- Wstaje i wyciąga do mnie rękę."  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Jak na następnym spotkaniu powie, że teraz czas omówić "Modlitwy Waginy" Ch. Roche, to znak, że się wkręciła we wspólne czytanie ;)

1 godzinę temu, NiesamowitySzymi napisał:

ze względu na różnicę wieku to nawet  bym nie pomyślał o jakiejkolwiek propozycji 

( oczywiście wiadomo, żebym chciał tylko wiem, widzę, że panie jednak oscylują tak 2-3 lata starszy/ młodszy)

Ta, 2-3 lata, chyba w czasach gimnazjalnych.

Moim zdaniem nei myśl za dużo, tylko rusz tyłek, bo trafiła Ci się fajna okazja.

Nie popełnij błędu, który popełniła większość facetów, która z różnych powodów zwlekała, aż pani ich uznała za pipki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był kobietą i przeczytałbym że gość co przychodzi do mojego sklepiku, pyta się w internecie innych czy ma się ze mną umówić, to bym nie dał(a) mu szansy i kopnęła go w dupę, bez urazy, ale zadawanie takich pytań nijak ma się do męskości, zdecydowania itd.

 

Z poważaniem.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to jest ewidentny sygnał zainteresowania z jej strony. Ważne jednak moim zdaniem, żeby wyglądało to wszystko na naturalne, dlatego proponowanie od razu randki może ją spłoszyć. Przyjdź do sklepu po jeszcze jedną rzecz, zapytaj kiedy kończy pracę to będziecie mogli się dłużej zastanowić. Możesz też nie przychodzić tego samego dnia, jutro powiesz „że się zaczytałeś” ;) Skoro to ona zaproponowała to daj jej się wykazać flirtem, zobacz czy wam się dobrze rozmawia przed podjęciem następnego kroku. Dziewczyna na pewno nie jest tylko zainteresowana twoją literaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, The Motha napisał:

Jakbym był kobietą i przeczytałbym że gość co przychodzi do mojego sklepiku, pyta się w internecie innych czy ma się ze mną umówić, to bym nie dał(a) mu szansy i kopnęła go w dupę, bez urazy, ale zadawanie takich pytań nijak ma się do męskości, zdecydowania itd.

 

Z poważaniem.

skąd wiesz czy OP nie ma aspergera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NiesamowitySzymi napisał:

( oczywiście wiadomo, żebym chciał tylko wiem, widzę, że panie jednak oscylują tak 2-3 lata starszy/ młodszy) 

Bulllshit.
Przede wszystkim na pewno nie 3 lata młodszych... dla nich to są dzieciaki, jak już to maks rok młodszy.

Im się tak wydaje i rzeczywiście spora część się wiąże w takie związki głównie dlatego, że poznają się w szkole czy na studiach.
To zależy w jakim środowisku się obracasz.
Dziewczyna wychyli nosa poza uczelnie/szkołę i możesz się zdziwić.

Mnie ostatnio podrywały pańcie 5 lat młodsze i to aż dwa razy.
Rzadkością jest, aby kobieta inicjowała kontakt albo przynajmniej dawała bezpośrednie znaki, a co dopiero pół dekady młodsze?

I mój ulubiony przykład, który lubię podawać:
Moja luba z zeszłych wakacji tak się zarzekała, że facet 30 czy koło 30-stki to już stary dziad.
Luba miała 19-20.
Gdy poznała miesiąc później towarzysza z innego ośrodka 8 lat starszego, kompletnie oszalała, była nie do poznania ;) 

A na moje pytanie :"Nie mówiłaś, że faceci w tym wieku to dla Ciebie stare dziady?"
Odpowiedziała tak: "Rzeczy się zmieniają".
Tłumacząc na męskie -----> "Hormony się zmieniają to raz, a dwa byłam młoda, głupia i ch*ja wiedziałam o życiu, póki nie miałam okazji poznać na własnej skórze" ;) 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Jaśnie Wielmożny oj zbroję to i ja założę :D 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Panie Szymi masz zajebistą okazję na nawiązanie ciekawej i owocnej relacji :) 
Ruszaj dupsko do sklepu panie i spytaj się jej o której kończy, bo po pracy zabierasz ją na lody/kawę/wpisz co chcesz ;) 

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna daje Ci wyraźne sygnały zainteresowania, korzystaj! Pogadaj z Nią przy najbliższej okazji, że chętnie z Nią omówisz swoją bibliotekę przy kawie lub na spacerze i tyle. Obserwuj jak się rozwinie sytuacja i może będzie z tego coś ciekawego, powodzenia :)

Ja też mam od kobiet mały detoks który trwa drugi rok, ale gdyby się trafiła taka okazja, to bym nie przepuścił

Edytowane przez sekacz19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yummyboy napisał:

Czasem my faceci często uważamy przejaw, kiedy dziewczyna jest miła za to, że chce czegoś więcej ? Tonuj emocje, nie napalaj się i zobaczysz co wyjdzie ;) 

Dziewczyna albo ma Cię w dupie albo jest miła BO CHCE CZEGOŚ WIĘCEJ.

Kwestia czego. Kobieta nie jest miła bo jest miła. Jak nic nie chce, to Cię oleje.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NiesamowitySzymi Człowieku laska chce Ci wejść do łóżka a Ty się jeszcze zastanawiasz :D

 

Powiedz mi w którym miejscu jest ten sklepik? Bo chętnie porozmawiam z nią o literaturze współcznej jak Ty nie chcesz. Może nawet pokażę jej swoją kolekcję znaczków :D

 

Nie wiesz że idealny wiek kobiety dla faceta liczy się w/g wzoru: wiek faceta podziel przez 2 i dodaj 7 lat.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.