Skocz do zawartości

Podział kosztów chrztu wg mojej żony.


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, thyr napisał:

Moja ex przed tuz przed "wykreceniem numeru " zaproponowala sex i bycie razem za utrzymanie . Cala jej pensja miala byc dla niej a moja na chate i zarcie.Ponoc kolezanki tak maja :) .

 

Rozumiem, że z seksem to full serwis? Jeśli tak to szybko po złości zasięgnąłbym do czeluści perwersji takich, że po tygodniu zrzucałaby się nawet na chleb aby tylko nie musieć dawać :D
Nie to żebym urał i robił z siebie jakiegoś mega ruchacza.. ale zaznałbym wszystkiego co tylko w internecie bym znalazł :)

 

Żeby nie było OT, kiedy moje dziecko miało chrzciny to też byłem przeciwny takiej wystawnej imprezie. Pani chcąc takiej imprezy a zarazem nie naruszać domowego budżetu (którym w tym czasie mocno obracaliśmy, bo był to okres budowy) poszła z teściową (której też zależało na takiej imprezie..) na układ, że pożycza pieniążek na imprezę a potem z prezentów jej zwracamy, jeśli nie uzbiera się tyle co wydała, to teściowa pokrywa resztę. Ja od początku powiedziałem - nie chce imprezy, nie jest to dobry moment na wydatki. Uparły się, poradziły sobie, spin nie było. Dzieciak ciut zarobiony w skarbonie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Jesteś grillowany.

Dążysz do załagodzenia sporu i szukasz usprawiedliwień dla cyrków myszki.

Świetnie ujęte. To już dawno ten kto miał zauważyć to wie, tylko problem jest, że dostaje w twarz prawde, ale nie wyciąga żadnych wniosków. Coś w rodzaju logiki kobiet, wysrać się emocjonalnie, ale i tak zrobie po swojemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Esmeron

 

Ten cały katolicki chrzest to żenada. Czysta indoktrynacja, wmawianie na siłę jedynej słusznej filozofii od której cały chuj zależy, oprócz zrytej psychiki. 

 

 

Warto podkreślić jak zakłamany jest katolicyzm. W jakim wieku Jezus został ochrzszczony? Pełnoletność uzyskiwano w tamtych czasach przy 30 r.ż.

Była to w pełni świadoma decyzja, Jezus dał wzór. Co robią ludzie?

Tworzą sobie złotego cielca. 

 

@brama85

Weź się w garść typie. Chcesz w ogóle, żeby Twoje dzieci były chrzszczone?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, ariok said:

 

Rozumiem, że z seksem to full serwis? Jeśli tak to szybko po złości zasięgnąłbym do czeluści perwersji takich, że po tygodniu zrzucałaby się nawet na chleb aby tylko nie musieć dawać :D
Nie to żebym urał i robił z siebie jakiegoś mega ruchacza.. ale zaznałbym wszystkiego co tylko w internecie bym znalazł :)

 

 

 

Po takim tekscie stracila u mnie ze sie tak wyraze seksualna atrakcyjnosc .Juz mi sie jej nawet bzykac nie chcialo stary , dno totalne .Odpowiedzialem ze jej kolezanki wygladaja znacznie lepiej niz ona i ze jak popracuje nad seksapilem to sie moze zastanowie ale to raczej niewykonalne .No i to byl tak naprawde koniec tej relacji .Po kilku przejsciach z pannami mam w sobie wbudowana godnosc lev100 ale jeszcze nie potrafie zlapac za ten glupi leb i sprzedac kopa na rozped .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrześcijańskie chrzest to "zanurzenie", a nie pokropienie mineralną, wg NT raczej winien być świadomy i bez przymusu. Co robią faryzeusze krk? Zwiększają sobie klientelę od małego stawiając się w roli dodatkowych pośredników do Boga. 1 Tm 2:5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.