Skocz do zawartości

Mam ładną czy brzydką ?


Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, The Motha napisał:

pod wpływem endorfin i podniecenia nie zastanawiasz się aż tak nad kształtem

Nad kształtem nie. Nad zapachem już niestety tak. Nie przeceniałbym siły endorfin. Raczej kortyzol każe w takiej sytuacji spierdalać :-) 

 

5 minut temu, deomi napisał:

Może odnajdziecie jakaś korelacje :D

Że jak kobieta, to ma cipkę? :-) 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Nie przeceniałbym siły endorfin. Raczej kortyzol każe w takiej sytuacji spierdalać ?

Jeśli chodzi o zapach, to faktycznie, nie zadbana kobieta w okolicach intymnych? przejebane, ściągasz majtki a tam pajęczyna i nietoperze :D .

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Motha napisał:

Jeśli chodzi o zapach, to faktycznie, nie zadbana kobieta w okolicach intymnych? przejebane, ściągasz majtki a tam pajęczyna i nietoperze :D .

Żeby tam pajęczyna - wędzarnia, serowarnia i przetwórnia śledzi.

 

Ble, aż muszę bimbrem przepić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

@mirek_handlarz_ludzmi Jest szansa, że nie będzie penisa ;D

W obecnych czasach to wcale nie jest takie pewne. Jak w tej historii o młodej damie, niejakiej Jessice Yanniv, zwanej też JONATHAN, która poszła do salonu kosmetycznego ogolić sobie jaja :-) 

 

1 minutę temu, deomi napisał:

Dobra Panowie która ze zdjeć jest Waszym zdaniem najładniejsza? 

Żadna. Gdzie murzynki? :-) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

W obecnych czasach to wcale nie jest takie pewne. Jak w tej historii o młodej damie, niejakiej Jessice Yanniv, zwanej też JONATHAN, która poszła do salonu kosmetycznego ogolić sobie jaja ?

Dlatego napisałam, że jest szansa :D

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Żadna. Gdzie murzynki? ?

Hmmm..? U Ciebie? :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście cipka się nie podoba z punktu widzenia estetycznego, podobne zdanie miały moje partnerki. Jednakże oczywiście widok wygolonej i pięknie pachnącej potrafi rozgrzać do czerwoności. Raz miałem taki przypadek podczas pieszczot oralnych z moją pierwszą partnerką, że nie byłem w stanie znieść zapachu jej muszelki. Nie ogoliła się za dokładnie i zapach lekko przeterminowanego małża zmusił mnie do szybkiej dezercji z misji Minetka. Także myjcie się dziewczyny, bo nie znacie ni dnia ni godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, serio można mieć takie rozkminy?

Nie miałam nigdy problemów z takimi kwestiami. 

Może i miałam swego rodzaju kompleksy ale nie przesadzałam z tym, raczej po mnie nigdy nie było tego widać.  I nie w tej kwestii. Bardziej chodziło o wagę. 

Mówią w tym filmiku o wstydzie...ja jak szłam nawet pierwszy raz do ginekologa to nie byłam nawet spięta. 

Gdybym szła do salonu na depilację też raczej bym nie odczuwała dyskomfortu. Niby dlaczego? W takich salonach zwykle jest profesjonalne podejście. Po za tym tę osobę widzi się tylko w ciągu zabiegu. Raz , no chyba że się chodzi regularnie - to co jakiś czas. No ale co? Nic co ludzkie nie jest nam obce... Zawsze wychodzę z tego założenia.

Kobiety obawiają się oceniania i wyśmiewania innych... zawsze można powiedzieć, że Ci co to robią są po prostu nie dojrzali. ;)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.