Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumacze dlaczego założyłam temat w tym dziale. Ponieważ tatuaże i kolczyki mają silny związek z narcyzmem, przekonałam się o tym naocznie, teoria jest prawdziwa. 

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

@Młoda Mam inne pytanie, gdzie avatar?

Żeby przedstawić wam sytuację, muszę pozostać anonimowa. Narcyzi lubią się mścić. 

W miarę możliwości i wolnego czasu będę oczywiście sama poruszać różne narcystyczne kwestie. Przyznam, że kosztuje mnie to sporo nerwów ale musicie pewne rzeczy wiedzieć, dla waszego dobra. Wszelkie informacje będą oparte na osobistym doświadczeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Młoda napisał:

Ponieważ tatuaże i kolczyki mają silny związek z narcyzmem

Zdecydowana większość kobiet nosi kolczyki. Czy to znaczy, że ta sama większość jest narcystyczna? Co do tatuaży to... mam podejrzenie, że jakaś korelacja tu może istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Młoda napisał:

Przyznam, że kosztuje mnie to sporo nerwów ale musicie pewne rzeczy wiedzieć, dla waszego dobra.

Dzięki. To cenne info i prawdziwe poświęcenie. Tutaj przecież nikt nie spotkał nigdy w życiu żadnej kobiety - pisz dla dobra edukacji biednych chłopaków!

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bry napisał:

Zdecydowana większość kobiet nosi kolczyki. Czy to znaczy, że ta sama większość jest narcystyczna? Co do tatuaży to... mam podejrzenie, że jakaś korelacja tu może istnieć.

Myślałam, że to bzdura i teoria z d ale jest w tym sporo prawdy. Moja narcyza uwielbia tatuaże, duże i dużo, wyraziste i oryginalne, nie żadne janusze tylko małe dzieła sztuki, robione w dobrych salonach. Mają przyciągać uwagę, są na widoku. Posiada również kolczyki na twarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.