Skocz do zawartości

Gitara - utalentowany Polak.


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nic nie będzie. Jest doskonałym technicznie rzemieślnikiem, odtwórcą. Nie jest artystą. Kilka lat się pobuja po talent-szołach, zdobędzie dzięki temu jakoś rozpoznawalność, skończy jako muzyk sesyjny, nagrywający z rozpoznawalnymi artystami. Raczej nie zostanie zapamiętany jak np. Marek Jackowski, który w sumie gitarzystą był mocno przeciętnym ale był artystą i płodnym kompozytorem.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w muzyce nadal liczy się to jakie emocje się przekazuje poprzez swoje kompozycje i przede wszystkim piosenki. Wirtuozeria, może i robi show przez chwilę w internecie czy w tego typu talent shows ale na dłuższą metę się nie sprzedaje to własne piosenki tylko bronią się po latach. Więc do póki nie będzie miał własnego repertuaru czy nie wyprodukuje czegoś z producentem który go opakuje w atrakcyjną formę muzyczną to może być świetnym muzykiem sesyjnym, nauczycielem czy mieć własny kanał na Youtube i tam też nie byłoby źle się wybić szczególnie na zagranicznym YT.

Edytowane przez BrightStar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Leniwiec napisał:

@TheFlorator on używa pudła gitary akustycznej, dodatkowo jako werbla. Grając na elektryku już takiej możliwości nie będzie, ani takiego brzmienia.

Wszystko fajnie, tylko to już wszystko było, popatrz sobie na gitarzystów mistrzów  flamenco jak oni używali pudła gitary jako werbla. W każdym razie życzę chłopakowi jak najlepiej, był taki jeden akordeonista który wygrał Mam Talent i potem miał spore trasy po Polsce w dużych obiektach grając jakieś standardy i swoje utwory.

O znalazłem akordeonista to Marcin Wyrostek się nazywa, nadal gra i koncerty ma do końca roku https://www.wyrostek.com.pl/pl/ Czyli da się z tego Mam Talent wykrzesać jakaś karierę nawet oni nas i to pomaga. Tyle że Wyrostek gra z pełnym zespołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.