Skocz do zawartości

DAN BILZERIAN o podejściu do kobiet.


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

I to mówi gość, który jest wart 150-200 mln$. Poza tym @דניאל, jak mówisz "były członek Navy SEALs", to się trochę doucz. Wcale nie był SEALS, był na szkoleniu ale go nie ukończył, został z niego wyrzucony. Taki był SEALS jak prezydent Kwaśniewski magister.

Jak masz 200 milionów dolców to cię stać na 200 kur3w. Jak masz 20k PLN, jak większość z nas* to taka impreza będzie twoją ostatnią. Takie rady to se może wsadzić. Do kogo ta mowa? On nawet na instagramie ma managera i całą ekipę, to i zarabia.

 

* mam nadzieję, choć większość, ale ta szara większość nie ma nawet 2k.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam chyba, co ten gość właściwie osiągnął, poza spektakularnym trwonieniem hajsu swojej rodziny i dokumentowaniem tego? A no tak, jeszcze dba o sylwetkę. Fajnie. 

Myślę, że co drugi dorosły chłopiec jest w stanie to osiągnąć przy otwartym kurku z nieswoją kasą. 

 

O jakich on relacjach pierdoli, jak ma do czynienia tylko z prostytutkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 20:30, Mosze Red napisał:

Serio myślicie, że wieczny imprezowicz, ćpun i pijak tak by wyglądał? ;)  

 

Gość musi trzymać dietę, dużo ćwiczyć i się wysypiać, żeby utrzymać taką formę. 

To się dopiero okaże za x lat, teoretycznie jest to możliwe dzięki sterydom.

Wg badań mięśnie rosną na odpowiedniej dawce sterydów nawet bez ćwiczeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo, Pan Rafał Mazur wkomponowuję się idealnie w obecny trend hedonizmu i nadmuchiwania swojego ego z jemu podobnych speców od życia, czy nie zastanawiało was że ludzie którzy w swoich filmach wiedzą jak się wzbogacić, jak być królem życia, spędzać czas z najlepszymi oralistkami na świecie, sami tego nie osiągnęli, ale od wielu wielu lat pierdolą o tym samym bez większych efektów a wszystko kończy się na tym żeby coś od nich kupić.

 

Więc zamiast siedzieć i pierdzieć przed komputerem, powinien jeden z drugim dać przykład jak wprowadzić te zasady w swoje życie i stać się jego królem, a na koniec zajebać filmik ze swojego wypasionego centrum dowodzenia kompleksami szałasów na Bahamach. Wtedy te lekcje były by coś warte...

 

W dniu 24.08.2019 o 09:45, Drizzt napisał:

Ja nie kumam chyba, co ten gość właściwie osiągnął, poza spektakularnym trwonieniem hajsu swojej rodziny i dokumentowaniem tego? A no tak, jeszcze dba o sylwetkę. Fajnie. 

Nic nie osiągnął, ale widać jak wykreowana życie potrafi imponować niektórym ludziom, nawet jeśli cytaty są od kolesia który ma fortunę z przekrętasów ojca i jego współpracy z CIA.


Niektórym brak ruchania wypalił już szarę komórki, kiedyś przykładem dla innych, byli ludzie którzy faktycznie pchnęli ten świat do przodu, dziś wzorem są królowie instagrama (ja pierdole) który zaliczają dziwki i wciągają koks.

 

Daję głowę że nawet sylwetki nie zbudował naturalnie, tylko ze wspomagaczami na bazie teścia czy innego świństwa.

 

 

''Amerikan drim''.

 

 

 

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 19:39, דניאל napisał:

3.  Nie tyle chodzi o kasę, którą posiadasz co o rodzaj faceta, którym jesteś – Dan BILZERIAN.

To niech odda kasę - czego nie zrobił nikt, nigdy (religijne oszołomy się nie liczą) bo wszyscy wiedzą jaki to atut.

W dniu 23.08.2019 o 19:39, דניאל napisał:

5.  “Nigdy, ale to nigdy nie piszę do dziewczyny pierwszy ani się za nimi nie uganiam, bo to psuje całą dynamikę. To ona ma uganiać się za mną. Wszystko jest pod to ustawione. To ja jestem nagrodą. Musisz odwrócić grę, bo to całe gonienie za laskami jest grą dla patafianów. Kiedy tylko pokażesz jej jak bardzo jesteś nią zainteresowany, automatycznie i podświadomie jej poziom zainteresowania Tobą opadnie. Będzie szukała dziury w całym bo wie już, że cię ma.”

?

W dniu 23.08.2019 o 19:39, דניאל napisał:

11. “Jak zbudować zaufanie? Mów im wprost to, czego NIE chcą i NIE spodziewają się usłyszeć. W skrócie – prawdę.”

Jeśli 1-4/10 powiedzą prawdę to wpadną w szufladkę inceli.

 

Co może poprawić przeciętny mężczyzna tak realnie, to wyhodować sobie brodę i przycinać ją w kwadrat:

DanBilzerianSteroidCycleThumbnail.jpg?w=

Edytowane przez Lucek
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 21:09, The Motha napisał:

Pierwsze primo, Pan Rafał Mazur wkomponowuję się idealnie w obecny trend hedonizmu i nadmuchiwania swojego ego z jemu podobnych speców od życia, czy nie zastanawiało was że ludzie którzy w swoich filmach wiedzą jak się wzbogacić, jak być królem życia, spędzać czas z najlepszymi oralistkami na świecie, sami tego nie osiągnęli, ale od wielu wielu lat pierdolą o tym samym bez większych efektów a wszystko kończy się na tym żeby coś od nich kupić.

 

Więc zamiast siedzieć i pierdzieć przed komputerem, powinien jeden z drugim dać przykład jak wprowadzić te zasady w swoje życie i stać się jego królem, a na koniec zajebać filmik ze swojego wypasionego centrum dowodzenia kompleksami szałasów na Bahamach. Wtedy te lekcje były by coś warte...

 

Nic nie osiągnął, ale widać jak wykreowana życie potrafi imponować niektórym ludziom, nawet jeśli cytaty są od kolesia który ma fortunę z przekrętasów ojca i jego współpracy z CIA.


Niektórym brak ruchania wypalił już szarę komórki, kiedyś przykładem dla innych, byli ludzie którzy faktycznie pchnęli ten świat do przodu, dziś wzorem są królowie instagrama (ja pierdole) który zaliczają dziwki i wciągają koks.

 

Daję głowę że nawet sylwetki nie zbudował naturalnie, tylko ze wspomagaczami na bazie teścia czy innego świństwa.

''Amerikan drim''.

heheh dlatego po części gardzę mediami społecznościowymi, wyidealizowany narcystyczny obraz samego siebie. Czytałem ostatnio że te Fitnesski które są na zdj 11/10 ciała wycięte jak żyletką, często nie mają okresu przez te ćwiczenia i tak niski bf ciała XD

Kurwa ten rafał mazur, chryste takich gości są pęczki, dlaczego on nie pokaże się w towarzystwie 11/10 ? wtedy mu uwierze.

przykład z brzegu(nie robię jak co reklamy mu)

jestem już bardziej skłonny wierzyć w porady tego gościa, występuje ze swoją laseczką która sorry, JEST fajna. 

A tamten to takie pitu pitu dla hype'u i sprzedaży ebooków.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Czytałem ostatnio że te Fitnesski które są na zdj 11/10 ciała wycięte jak żyletką, często nie mają okresu przez te ćwiczenia i tak niski bf ciała XD

Potwierdzam oraz "nie ciągnij za włosy" bo mi wypadają ;) 

No i nie pytasz co Ci zrobić na śniadanie, tylko: "jakie makro masz na śniadanie?" :D

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radeq napisał:

Potwierdzam oraz "nie ciągnij za włosy" bo mi wypadają ;) 

No i nie pytasz co Ci zrobić na śniadanie, tylko: "jakie makro masz na śniadanie?" :D

Mój fizjoterapeuta mówił mi że tacy ludzie z baardzo niskim BF robią sobie krzywdę bo spalają też cienką warstewkę tłuszczu okalającą flaki w naszym organizmie przez co ww. flaki są bardziej narażone na urazy, brzmi to creepy w chuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym miał taka kasę to zapodawałbym jeszcze lepsze mądrości życiowe cos w stylu:

Jestem Pudel z Guadelupy, nogi proste mam jak słupy, jestem piękny i puszysty, ojcem moim ratler bystry. jestem Pudlem z rodowodem, jeżdżę złotym samochodem. mieszkam w zamku Schlossenfiedel, mam tam piękny czarny kibel.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ace of Spades to masz jeszcze do kolekcji:

 

Hej dziewczyny!

Hej chłopaki!

Ja nie jestem byle-jaki,

jestem dziany i wspaniały,

stań w kolejce do mej pały

 

W sumie pierwszy raz słyszę o tym kolesiu, jako że nie istnieję w żadnym instagramowym bycie, ale zamiast aktorem we własnym życiu, chyba lepiej być scenarzystą i reżyserem w jednej osobie. Co do pana Mazura, sporo jego przekazu mi osobiście podchodzi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan Blizerian jest produktem, każde  zdjęcie na jego instagramie powstaje dzięki pracy agencji PR, która realizuje strategie marketingową.  Zanim te wszystkie wymodelowane panny wypną się do obiektywu lata nad nimi make up, stylista i ktoś z działu reklamy, aby przypilnować targetowych założeń. Nie wiem jak można brać na poważnie cokolwiek co ten człowiek mówi o sobie. Biznes, biznes, biznes.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj. Następny celebryta których na świecie jest na pęczki. A tłum się wznieca jego życiem i radami:). Zwykły produkt który ma jeszcze bardziej dołować masy aby szukały ukojenia w czarodziejskich "pigułkach" serwowanych przez wszelkiej maści koncerny. Według mnie wszelkiej maści portale społecznościowe w dzisiejszej formie to chyba największe zło tego świata. Osobiście zablokowałem powiadomienia na fejsie od znajomych na czas wakacyjny. Bo ile można oglądać zdjęcia żarcia na plaży:).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 21:09, The Motha napisał:

Pierwsze primo, Pan Rafał Mazur wkomponowuję się idealnie w obecny trend hedonizmu i nadmuchiwania swojego ego z jemu podobnych speców od życia, czy nie zastanawiało was że ludzie którzy w swoich filmach wiedzą jak się wzbogacić, jak być królem życia, spędzać czas z najlepszymi oralistkami na świecie, sami tego nie osiągnęli, ale od wielu wielu lat pierdolą o tym samym bez większych efektów a wszystko kończy się na tym żeby coś od nich kupić.

Jedno do tego dodam o ile nie jestem fanem pana M bo rodo to kilka sensownych kwestii porusza mianowicie.

Podzielmy samoocenę na skalę 0-10; 0 to hoooynia z patatajnią tak samo jak 10 czyli zadufanie w sobie i skrajna arogancja, zdrowy poziom to 7-9 a problemem wielu ludzi chciałoby się rzec, że znakomitej większości jest stan samooceny na poziomie 3-5 czyli ''oddam siebie innym, bo sam nie jestem nikim szczególnym''

 

Co też jest błędem bo nigdy nie będzie potrafił postawić swoich potrzeb na pierwszym miejscu. W języku polskim występuje takie słowo jak hucpa, które znalazło się w naszej kwiecistej mowie z języka hebrajskiego gdzie przymiotnik 'hucpaim- לחי' oznaczający kogoś śmiałego, butnego, lekko aroganckiego takiego bad boya.

 

Coś jak staropolskie ''chrobry''.

 

Co w polskich warunkach nie jest mile widziane.... niestety.

Dwie dobre kwestie jakie pan M bo rodo promuje swoimi audycjami to dyscyplina i wyrzucenie z siebie tej sztucznej jebanej skromności i cierpiętnictwa za co chwała.

 

Lepsze to niż kolejne żenuła comenterii manipulatinus maximus aka 'Awięc'

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikając w to kim jest i jak się nim stał to część z tych porad jest bardzo dobra. Przede wszystkim to z rozmową i to z pewnością siebie.

 

Możecie siedzieć nie wiadomo ile na siłowni  czy cytować z pamięci redpillowe książki i być betą przy kolesiu który ma gadane i nie podchodzi do kobiety jakby była bombą czy granatem 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popatrzyłem na jego IG, na prawie każdym zdjęciu czy filmiku wygląda jak turysta w czasie ataku bardzo ładnych i zadbanych klonów.

 

Szacun żeby wytrzymać dookoła siebie tyle estrogenu. Trzeba chyba mieć naprawdę twardą rękę i paru kumpli żeby to ustawić do zdjęcia czy posadzić przy jedym stole. 

 

Z drugiej strony ciało ma super, kasę ma, pozycję ma, biznes ma, auta ma, czego więcej potrzeba tym paniom, i tak są tam na chwilkę.

 

Aha i nie zauważyłem na fotkach żadnej pani body-positive lub z krótkimi  włosami. Czyżby uchowały się poza kadrem bo nie są atencjuszkami?

 

W dniu 24.08.2019 o 19:14, Brat Jan napisał:

Jest po 2 zawałach

Te zawały to nie wskutek genów, jeśli wierzyć w to co sam mówi w wywiadzie.

 

Z tego co sam opowiadał, o ile dobrze zrozumiałem to w wieku 25lat pewnego dnia miał 2 mikrozawały (nie znam się co to) w trakcie kilkudniowego maratonu alko-narko-rucho-pokerowego po zeżarciu 200mg substancji wiagropodobnej.

 

W dniu 24.08.2019 o 10:31, bożek.egipski napisał:

A drugie życie może być pełne głębokich relacji z np. rodziną i ogólnego szczęścia

Myślę że tak.

Jak  dostawał tego zawału to pierwsze co zrobił to zadzwonił do mamy :)

 

A potem w obecności zatroskanych rodziców i ówczesnej dziewczyny opowiadał lekarzowi jakie chemikalia brał. :D

 

Tata był zaskoczony a dziewczynie nie spodobało się, że brał wiargę i ruchał gdzieś w hotelu bez niej :(

 

Kolorowy gość, niech se żyje jak se chce.

Edytowane przez Imbryk
(Post zgłoszony do scalenia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.