Skocz do zawartości

Portal do zagospodarowania, proszę o dobre rady.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda tak - samiecweb zyska wspólnika, który zaleca zupełną zmianę silnika. 

 

W praktyce oznacza to że trzeba zrobić drugi portal - który oczywiście będzie miał tę samą domenę (samiecweb) i zachowane będą wszystkie konta użytkowników (przeniesiemy bazę danych), czyli dla was zmieni się tylko jego wygląd i o niewiele sposób działania. Gdy tak się stanie, pozostanie mi zbudowany od zera portal z którym warto coś podziałać - można dokupić do niego jakąś domenę i ruszyć z jakimś działaniem.

 

I teraz pytanie - co podziałać?

 

Jeśli ktoś ma chęci, pomysł i chce wejść ze mną w spółkę (udział w zyskach), zapraszam do rozmowy.

 

Proszę też o ciekawe informacje i spostrzeżenia, w co można wejść, by dać odbiorcom dobrą wartość i zarobić pieniądze. Szkoda mi władowanych w ten portal pieniędzy i czasu, nie wspominając o mega stresie i nerwach jak wszystko się na początku psuło.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Portal do zagospodarowania, proszę o dobre rady.

Moim zdaniem:

1. Zadać sobie pytanie jakich treści mężczyźni i ogólnie Twoi odbiorcy szukają? Odnośnie związków, samorozwoju, rozrywki, uprawiania sportu, walki z nałogami, itd. Przeanalizować zapytania z Google Analytics, dzięki którym trafiają na Twoje strony, portale i forum. 

2. Dostarczyć im takie treści. Unikatowymi (nie kopiowanymi z innych źródeł) artykułami, poradami, ofertą książek i nagrań, które już masz.

 

Co do spółek, mam mieszane uczucia i wiem jak się kończą, choć życzę Ci Marek jak najlepiej.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.