Skocz do zawartości

Na co kobiety zwracają uwagę?


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie sam wygląd, bo ocena urody jest względna. Każdy ma inny gust. Tylko o zadbanie chodzi. Nie o paznokcie po zabiegach kosmetycznych, ale normalne nie bycie na bakier z higieną. 

Sposób mówienia i spójność wypowiedzi.

Empatia. Bez pozerstwa.

Są pewnie laski, które kochają kozaków i lubią taką pozerską grę. Ale chyba o karyny nie pytasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, _oliv2407 napisał:

Pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę to jest ubranie faceta, jego waga i czy ma przyjemną buzię. Potem charakter pod względami zbyt małej, lub zbyt dużej pewności siebie, inteligencja (mądrzejszy ode mnie), głos, dojrzałość i opanowanie. 

Ok, to ja dopytam. Ile średnio spotkań/czasu zajmuje Ci, żeby to ocenić?

Edytowane przez BRAIN_ROOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BRAIN_ROOT napisał:

Ok, to ja dopytam. Ile średnio spotkań/czasu zajmuje Ci, żeby to ocenić?

U mojego faceta z każdym spotkaniem utwierdzałam się, że te cechy ma. Sprawy wyglądowe, to wiadomo. Co do charakteru raczej się czuję nadawanie na tych samych falach. Myślę, że już na pierwszym spotkaniu jestem w stanie określić z kim mam do czynienia, a inne rzeczy wychodzą dopiero później. Te cechy które wymieniłam już zauważa się w pierwszych trzech spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pytamowiec napisał:

@_oliv2407 a jaki to ma być ubiór? Jak ktoś się ubiera prosto, np. gładkie koszulki t-shirt, jednokolorowe to odbierasz to na minus?

Dla każdego coś innego będzie fajne. Jedna powie ze musisz być pod krawatem a druga ze musisz nosić skórę z ćwiekami. Moja opinia :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Exar napisał:

Coś masz ze wzrokiem albo monitor ma złe nasycenie barw - koszula jest niebieska.

Jeden pies.

 

Co do wyjaśnienia tej kwestii faktycznie może być niebieska, u widać zieloną.

Używam programów typu f.lux i bawię się barwą monitora aby nie waliło po oczach.

Może stąd być inny efekt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pytamowiec napisał:

@_oliv2407 a jaki to ma być ubiór? Jak ktoś się ubiera prosto, np. gładkie koszulki t-shirt, jednokolorowe to odbierasz to na minus?

Najbardziej co do ciuchów lubię koszulę, w miarę dopasowane spodniej ale nie za bardzo, gładkie koszulki są dobre byle nie bez dziecinnych napisów. Jakbym miała każdą rzecz oddzielnie napisać to trochę by mi zajęło. Mogę dodać, że te modne wystające kolorowe skarpetki mnie odpychają i wtedy zapala się czerwona lampa iż dany facet nie ma swojego zdania i idzie za tłumem. Gdzieś tam w stylu ubierania upatruję charakteru faceta.

 

9 godzin temu, Ksanti napisał:

A czy taki pan wchodzi w grę? :) Ekstrawagancka zielona koszula, szczupła sylwetka i baby face.

 

 

Ten pan nie byłby w moim typie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vstorm napisał:

@Poganiacz90Obecnie kobiety pod względem wymagań są bardzo wymagające, nic nie dając od siebie.

A tak na szybko wzrost, status, wygląd i pieniądze itd.

W pakiecie od nich dostaniesz złudne informacje, że one są inne.

Faceci też bywa, że mają wymagania z kosmosu. Słyszałam raz jak otyły facet szukał sobie miss, nie mam nic do tego, każdy ma prawo mieć swoje wymagania. Czy ktoś znajdzie według uznania, jego brożka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Vstorm napisał:

@Poganiacz90Obecnie kobiety pod względem wymagań są bardzo wymagające, nic nie dając od siebie.

A tak na szybko wzrost, status, wygląd i pieniądze itd.

W pakiecie od nich dostaniesz złudne informacje, że one są inne.

Takie są te do których wszyscy aspirują. Bo zwyczajnie mogą i nie ma w tym nic dziwnego.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vstorm napisał:

@Poganiacz90Obecnie kobiety pod względem wymagań są bardzo wymagające, nic nie dając od siebie.

A tak na szybko wzrost, status, wygląd i pieniądze itd.

W pakiecie od nich dostaniesz złudne informacje, że one są inne.

Każdy ma jakieś swoje wymagania, a to ile wkłada w relacje zależy od tego czy zależy mu na niej.  Osobiście nie twierdzę, że jest coś złego w tym że się ma pewne standardy. Po co umawiać się z kimś kto ich nie spełnia i nigdy nie spełni? 

A to na co kobieta zwraca uwagę to na pewno wygląd(bardziej chodzi o ogólne zadbanie), wzajemna komunikacja i sposób wypowiadania się. Ja też bardzo patrzę czy facet sie nie przechwala i nie próbuje zaimponować tym czego to on nie ma albo nie będzie miał. Strasznie mnie to zniechęca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, _oliv2407 napisał:

Faceci też bywa, że mają wymagania z kosmosu. Słyszałam raz jak otyły facet szukał sobie miss, nie mam nic do tego, każdy ma prawo mieć swoje wymagania. Czy ktoś znajdzie według uznania, jego brożka.

I bardzo dobrze, że mężczyźni zaczynają mieć wymagania. Tylko takie przykłady jak podałaś są marginalne z tą otyłą osobą.

 

1 minutę temu, Izaa25 napisał:

Każdy ma jakieś swoje wymagania, a to ile wkłada w relacje zależy od tego czy zależy mu na niej. 

Tylko, że wy kobiety macie te wymagania w powalającej ilości przypadków, niewspółmierne do tego co oferujecie w dodatku macie ich bardzo dużo. Ogólnie to wy nic nie potrafcie zaoferować mężczyźnie.

 

ps. I jak to jest, że jak mężczyzna nic nie posiada, to wy na niego nie spojrzycie. A jak zaczyna sobie radzić, coś osiągać. To nagle go zauważacie. Nie uważacie, że to podłe i bezczelne?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.