Skocz do zawartości

Na co kobiety zwracają uwagę?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Helena K. napisał:

Znasz kogoś kto jest jednocześnie na prawie i medycynie albo prawie i matematyce?

Prawo czy medycyna same w sobie są konkretnymi studiami i jednymi z bardziej wartościowych. Nie mówie tu o kilku kierunkach.

2 godziny temu, Helena K. napisał:

Ale wiesz, że jest wiele różnych typów inteligencji? Czemu fiksujesz się na jednej?

Bo tylko ta jedna określa IQ i własnie klasyfikuje ludzi jako inteligentnych lub mniej inteligentnych. Badaniom była poddana tylko ta inteligencja kwalifikując np czarnych jako mniej inteligenych niż białych, a białych mniej niż azjatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Androgeniczna napisał:

Nie mówie tu o kilku kierunkach

To mówisz o kilku czy nie mówisz o kilku? Zdecyduj się.

36 minut temu, Androgeniczna napisał:

Bo tylko ta jedna określa IQ i własnie klasyfikuje ludzi jako inteligentnych lub mniej inteligentnych

Nadal nie wiesz, co o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MalVina napisał:

Ale czy o wartości człowieka świadczy jego "branie" wśród przedstawicieli płci przeciwnej? Jakiej jakości będą takie lachony od Waldusiów? 

Nie do końca mi chodziło o "branie" ale o to czego oczekują kobiety od mężczyzny czyli pewności siebie, siły, "odpowiedniego traktowania" itd ja tego wszystkiego nie dam ale osiedlowi Badboye mają to opanowane, chłopaki ogarniają temat a dziewczyny piszczą, czasami sobie obserwuje tych kolesiów tak z ciekawości wiem, ze nigdy nie mógłbym być taki jak oni (tak naprawdę byłoby to dla mnie żenujące) czasami zastanawiałem się tylko czy chciałbym sie z nimi zamienić na życia i wyszło mi, że raczej NIE, wolę już moje smuty i chociaż nigdy nie byłem żadnym Badboyem to przeżyłem wiele naprawdę niezłych przygód szczególnie za młodu, gdyby w tamtych czasach były smartfony to na YouTubie byłyby miliony wyświetleń ;) Generalnie chodziło mi o to, że fajnie być takim pustakiem jak Walduś Kiepski, nie mieć żadnych dylematów, iść przez życie jak przecinak napędzany młotkiem.

11 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Super napisane. Tak samo jak feministki mówią że facet nie jest potrzebny i one same sobie radza i potem frustracja rosnie

No nie do końca jest tak super, chodziło mi o to, zeby pogodzić się z otaczającym światem zamiast cały czas z nim walczyć, nie zmienię świata, nic na to nie poradzę, ze świat jest do bani (nawet niejaki Karol Marks zauważył i zbudował na tym swój system filozoficzny, że największą tragedią ludzkości jest to, ze świat nie jest taki jaki my byśmy chcieli żeby był, dlatego komunizm miał byc systemem scentralizowanym tworzonym odgórnie a ludzie mieli byc od młodości poddani odpowiedniej socjalizacji) tak więc nie mam juz pretensji do kobiet, ze są jakie są, kiedy pojąłem istotę rzeczy, kiedy zrozumiałem, że w życiu nie można mieć wszystkiego, kiedy do mnie dotarło, ze problem polega na tym, że nie pasuję do tej układanki wtedy zwyczajnie poczułem spokój, juz nie muszę się starać i wysilać gdyż ponieważ albowiem wszystkie moje dążenia giną na starcie skazane na wymarcie inaczej mówiąc - na całym świecie śnieg i zawieja, chłopcy ciągle się starają, chuj niech grają ale nie Ja!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MalVina napisał:

part000001_Easy-Resize_com.thumb.jpg.3cb60fdb2f370a4084a6f736f5f1e831.jpg

Bracie Morfeusz na co komukolwiek cokolwiek udowadniać, skoro ile ludzi tyle charakterów. 

Forum jest od dyskusji, a nie narzucania komuś swoich poglądów. Możesz się z czymś nie zgadzać, i wsio ?

 

 

Btw. Bardzo niefajnie wrzucać takie video w kontekście tego konkretnego tematu. To tak jakbyś napisał że każda kobieta się skurwi za 1500 zl. Bo jakieś pustaczki się rozebrały za kasę na filmiku. Żenua.

A potem zdziwienie, jak ludzie spoza forum mogą pisać, że tu incele siedzą..

Myślę,że nie ma co się silić z udowadnianiem komuś kto ma już wyrobiony stereotyp. Wcześniej z chęcią czytałam to forum bo faktycznie mogłam poczytać o męskim punkcie widzienia itd

 ale od jakiegoś czasu ciągle są tylko wjazdy i narzucenie swojego zdania. 

Przeglądam różne tematy i łapie się czasami za głowę. Począwszy od tego jak seks jest mało ważny i szparka to tylko szparka wiec nie ma co dla niej tracić głowy, po skrajne rady żeby się rozwodzić lub zdradzać bo żona nie chce połknąć...

Ale to my kobiety jesteśmy pazerne, egoistyczne i kierujemy się wyrachowaniem  ? 

Nie mówię tu o każdym forumowiczu ale dobrze by się czytało fajną dyskusję, a nie ciągłe przepychanki skrzywdzonych samców. Mnie osobiście bardzo to zniechęca do zabierania głosu i wypowiadania się bo zaraz jest mało podstawy atak

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dyletant napisał:

Weszła na męskie forum i chce dyktować samcom co mają mówić...

?

Nie co mają mówić bo przecież rozumiem że jest to męskie forum ale fajnie sie czyta coś podstawnego, a nie tylko mądrości pokrzywdzonych...

Potrafie odróżnić tutaj mądrze napisane i czasami niewygodne prawdy na temat kobiecych zachowań od szufladkowania i przyklejania łatek.

Kolejna sprawa...napisałeś ze chcę dyktować? Gdzie napisałam, że ktoś coś musi albo powinien? Kuleje czytania ze zrozumieniem i jak widać moja teza z dopowiadaniem sobie pewnych rzeczy jednak ma jakiś sens

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz filmik dla gimnazy występującej tam  :) Osobiście jak widzę dzieciaki płci męskiej w takim stroju to mam mdłości

 

 

Trzeba założyć alternatywny wątek na co mężczyzni zwracają uwagę - ale z racji wmawiania nam pewnych zachowań komentarze wyłącznie w formie zdjęc :D 

Edytowane przez Ma_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Helena K. napisał:

To mówisz o kilku czy nie mówisz o kilku? Zdecyduj się.

Jeśli chodzi o prawo czy medycyna to one same w sobie sa ambitne i dają jakąs przyszlość. Kilka kierunków dotyczy sytuacji gdy studiuje się coś mniej ambitnego tak jak np matematyka i informatyka. Wtedy można studiować dwa kierunki. 

Całkiem odrzucam studia typu zarządzanie itp które sa tylko zapchajdziurą. Teraz jasno sie wyraziłam? 

10 godzin temu, Helena K. napisał:

Nadal nie wiesz, co o czym mówię.

Rozumiem ze jest więcej inteligencji np emocjonalna, matematyczna itp. Ja mówie tylko o tej sprawdzanej w testach IQ bo na podstawie badan wlasnie tej inteligencji naukowcy wysnuli wniosek że kobiety sa mniej inteligentne niż mezczyzni czy że czarni są mniej inteligentni niz biali.

Tak samo jak postawisz dwóch mężczyzn - jeden po medycynie lub matematyce i informatyce a drugi po zawodówce to z dużym prawdopodobienstwem własnie ci po studiach wypadną w tescie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2019 o 22:23, Vstorm napisał:

@LalkaOdpowiem Tobie.

Więc co może zaoferować mężczyzna kobiecie.

Bezwarunkową miłość. Kobieta nie musi nic posiadać, tylko żeby była. Wystarczy? Wy kochacie tylko warunkowo.

Lol. 90% ludzi nie jest w stanie bezwarunkowo kochać. Wystarczy tylko by była? Czyli biały związek z dziewczyną o zdeformowanej twarzy  byłby ok? Byłbyś w stanie pokochać?

Wątpię. A wciąż kochać tą co z przyczyn niezależnych oszpetniała?

Wątpię.

Kobieta jest jak dzieło sztuki, którym się facet chwali przed innymi i które zwiększa jego wartość we własnych oczach. 

Facet jest jak pałac. Mony Lizy nie powiesisz w stodole.  W pałacu nie uświadczysz graffiti.

Cytat

Co może mężczyzna wam zaoferować jeszcze. A nawet to, że was będzie bronił. Mało białych rycerzy broni swoich pań? W dodatku macie od nas wsparcie, szacunek, pomoc, poświęcenie. Wsparcie finansowe. I mógłbym tak wymieniać i wymieniać.

Bezinteresownie? Bezwarunkowo? W większości wypadków jest coś za coś. Wsparcie finansowe? Masa dziewczyn tego nie szuka. Zwłaszcza gdy same ogarniają się finansowo. Z szacunkiem różnie bywa, szacunek da się poznać po tym jak  przebiegają kłótnie i jak się o danej osobie mówi przy innych czy też o niej pisze.

Cytat

Rozumiem je. Gdybym nie rozumiał, to byłbym białym rycerzem.

Nie rozumiesz. Wydaje Ci się tylko

Cytat

Uwierz mi z odrobiną chęci da się panować na ty zainteresowaniem. Sam Red Pill pomaga. Nie wiem czy to przez no fap, czy ćwiczenia na siłowni, ale obecnie nawet widząc ładną dziewczynę potrafię nad sobą zapanować.

A może się po prostu boisz? Odtrącenia, wykorzystania..?

Cytat

Często nawet się na nie nie spojrzę, po prostu traktuję je jak powietrze.

Nie oburzyłem się, tylko zaśmiałem się z tej wypowiedzi. Serio. To jest takie powtarzalne.

 

Są mi na tą chwilę całkowicie obojętne.

A jednak się przejmujesz tym tematem i wieloma innymi związanymi z kobietami.

Cytat

Poczekaj jak wybuchnie wojna, albo trzeba będzie zdobyć pożywienie, to zobaczymy kto jest lepszym drapieżnikiem.

Menele i bezdomni. Garstka preppersów.  Nie ja, nie ty, nie 90% chadów i użytkowników tego portalu. Zbytnio przyzwyczajeni jesteśmy do serwowania na tacy i nie mamy wiedzy związanej z przetrwaniem w dłuższym okresie i bez sprzyjających warunków. Zatrucie pokarmowe, choroby mają gdzieś płeć ofiar.

 

Cytat

Wiem o tym. Ale obecnie czuję do kobiet obojętność.

Widać..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Libertyn napisał:

Lol. 90% ludzi nie jest w stanie bezwarunkowo kochać. Wystarczy tylko by była? Czyli biały związek z dziewczyną o zdeformowanej twarzy  byłby ok? Byłbyś w stanie pokochać?

Wątpię. A wciąż kochać tą co z przyczyn niezależnych oszpetniała?

Wątpię.

Mało już popełniło samobójstwo z powodu miłości do kobiety? Nie masz widocznie bladego pojęcia o tym co piszesz. 90%, ale chyba kobiet, jak nie 99%.

 

34 minuty temu, Libertyn napisał:

Kobieta jest jak dzieło sztuki,

Albo jak puszka pandory. O właśnie! Kto otworzył puszkę?

 

35 minut temu, Libertyn napisał:

Nie rozumiesz. Wydaje Ci się tylko

Tak sobie tłumacz.

 

35 minut temu, Libertyn napisał:

A jednak się przejmujesz tym tematem i wieloma innymi związanymi z kobietami.

Gratuluję zdolności telepatycznych, które pozwalają ci wiedzieć czym się przejmuję, a czym nie.

 

36 minut temu, Libertyn napisał:

Menele i bezdomni. Garstka preppersów.  Nie ja, nie ty, nie 90% chadów i użytkowników tego portalu. Zbytnio przyzwyczajeni jesteśmy do serwowania na tacy i nie mamy wiedzy związanej z przetrwaniem w dłuższym okresie i bez sprzyjających warunków. Zatrucie pokarmowe, choroby mają gdzieś płeć ofiar.

Skąd wiesz jaką mam wiedzę na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Vstorm napisał:

Mało już popełniło samobójstwo z powodu miłości do kobiety? Nie masz widocznie bladego pojęcia o tym co piszesz. 90%, ale chyba kobiet, jak nie 99%.

A ile kobiet popełniło? Ile transseksualnych?  Jesteś incelem. Kobiety są Ci obojętne niby ale nimi gardzisz.

Miłość bezwarunkowa jest miłością całkowicie nie redpillową. Bo cały redpill uznaje ją za coś chorego. Bo kochasz nie za coś. Po prostu kochasz.  Kochasz nie bo potrzebujesz ładnej buzi, dobrej kucharki czy ognistego seksu. Potrzebujesz bo kochasz, choćby miała raka, doznała traumy, choćbyś musiał wydać na nią sporo.

No i najważniejsze prawdziwie kochać  można jedynie jeśli sam siebie kochasz. Jeśli jesteś całością nie uzależnioną od kobiety, jej zdania czy opinii.

Ilu zaś szuka akceptacji? Potwierdzenia swojej wartości?

Samobójcy kochają niedojrzale. Są jak dziewczyna oglądająca się w lustrze które pęka. To że lustro pęka nie sprawia że jest bezwartosciowa, szpetna. To że miłość odtrąca nie sprawia że jest się beznadziejną istotą. Zwłaszcza że obiekt uczuć na ogół jest wyidealizowaną projekcją.

Cytat

Albo jak puszka pandory. O właśnie! Kto otworzył puszkę?

Kto wywołał Wojne Trojańską? Parys.

Cytat

Tak sobie tłumacz.

 

Gratuluję zdolności telepatycznych, które pozwalają ci wiedzieć czym się przejmuję, a czym nie.

Po prostu umiem czytać. Każdy Twój wpis odnośnie kobiet to mieszanka pogardy i żalu.

Cytat

Skąd wiesz jaką mam wiedzę na ten temat?

Prawdopodobieństwo. Nie sądzę byś był w stanie przetrwać ponad miesiąc bez dostępu do ciepłej wody, lekarstw, jedzenia czy dachu nad głową, przy -10 stopniach. Dzień może tak. Tydzień prawdopodobnie. Miesiąc? Wątpię. Jakbyś zdobywał pożywienie? Na co polował? Jak przechowywał jedzenie? Skąd czerpał wodę? Bez cywilizacji byś był skoszony byle anginą. Gardło by Ci spuchło tak że byś umarł z głodu lub pragnienia. Jak masa chadów do jakiegoś XIX wieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 15:06, Androgeniczna napisał:

Uważam że osoba po kulturoznawstwie na pewno jest mniej inteligentna niz osoba studiujaca fizyke i matematykę. Chodzi o inteligencję według testów IQ.

Bzdura na bzdurze. Info ze strony Mensy:

Można spotkać Mensan w każdym wieku {...} Różnią się bardzo również pod względem wykształcenia: od licealistów przez studentów aż po profesorów z licznymi doktoratami. Są Mensanie na zasiłku i milionerzy. Są reprezentanci wszelkich zawodów, od kierowców i robotników, przez lekarzy, informatyków, prawników, rolników, muzyków aż po naukowców i poetów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Rnext napisał:

od kierowców i robotników, przez lekarzy, informatyków, prawników, rolników, muzyków aż po naukowców i poetów.

Jest to prawda bo test do mensy dobrze moze napisac nawet małpa ale nie oszukujmy sie. Statystycznie dużo mniej klasy niskiego szczebla dobrze napisze test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jest to prawda bo test do mensy dobrze moze napisac nawet małpa ale nie oszukujmy sie. Statystycznie dużo mniej klasy niskiego szczebla dobrze napisze test

A jest to gdzieś konkretnie napisane/stwierdzone czy to tylko są takie Twoje wnioski? Bo jeśli tak to mój wniosek jest sprzeczny i nie powiedziałbym że osoba po kulturoznawstwie ma mniej IQ od prawników czy matematyków.

Znam dwie mega inteligentne (nie mówię, że życiowo mądre) po kulturoznawstwie i ten obraz, który przedstawiłaś, jest nieco zaburzony - stąd mam inny obraz.

 

Pokaż badania / oprzyj proszę o coś co udowodniono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie i kategorycznie stwierdziłaś:

Cytat

Uważam że osoba po kulturoznawstwie na pewno jest mniej inteligentna niz osoba studiujaca fizyke i matematykę. Chodzi o inteligencję według testów IQ.

po czym wpadając na lotne piaski, próbujesz wykręcić się statystyką:

38 minut temu, Androgeniczna napisał:

Statystycznie dużo mniej klasy niskiego szczebla dobrze napisze test

Weź się określ, zamiast mataczyć i kręcić. 

38 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jest to prawda bo test do mensy dobrze moze napisac nawet małpa

Ykhm, ykhm... a ile to jest "dobrze"? 120 czy 160?

No i najpierw chodzi Ci o testy IQ jako jednoznaczny wyznacznik inteligencji, by po chwili ich wartość zanegować "małpą".

Tak tak, krowa to piękny ptak.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

Szkoda, że dalej nie przeszkadza Ci pogarda dla innych, którą generujesz w swoich wpisach.

Taka jestem. Nie wszystkich szanuję tylko za to że są ludźmi. Na szacunek trzeba sobie zasłużyc

3 godziny temu, Azizi napisał:

Bo jeśli tak to mój wniosek jest sprzeczny i nie powiedziałbym że osoba po kulturoznawstwie ma mniej IQ od prawników czy matematyków.

Tak są statystyki takie same jak te które obrazują mniejszą inteligencję kobiet względem męzczyzn.

3 godziny temu, Rnext napisał:

Tak tak, krowa to piękny ptak.

Nie wykręcam sie statystyką. Cały czas to mam na myśli że statystycznie studenci kierunku matematyka maja znacznie wyzsze IQ niż studenci kulturoznawstwa. To że znasz indywidualne przypadki że jest inaczej to nic nie znaczy. Myślałam że rozumiecie o co chodzi skoro sami zawsze kierujecie sie tu statystyka i piszecie że kobiety to czy tamto i jesli sie poda przyklad jednej która tak nie robi to rzucacie sie ze jedna to nic nie znaczy skoro wiekszsc robi inaczej.... No serio mam to tłumaczyc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.