Skocz do zawartości

Umówiła się przez portal randkowy, a on ją okradł


bry

Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.wp.pl/lublin-umowila-sie-przez-portal-erotyczny-mezczyzna-ja-okradl-6416633933489793a

 

Kurde, jak tak patrzę na zdjęcie tego typa to się zastanawiam, czy on poszedł na seks, czy na działkę kartofle kopać? xD

 

(nie wiem czy to dobry dział, jak coś to przenieście)

Edytowane przez bry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdy wyszedł, przypomniał sobie o telefonie, który podłączył w splądrowanym mieszkaniu do ładowania.

Postanowił wrócić. Na miejscu czekali na niego funkcjonariusze." 

 

O jprdl tyle wygrać :D czy to scenariusz do serialu typu "Dlaczego Ja?" lub "Policjanci i policjantki"?

Swoją drogą był tak zachłanny, że nawet prąd chciał jej ukraść xD

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Ksanti said:

przypomniał sobie o telefonie

Pany, rozumiecie chyba, że telefon to były jego "odciski palców" i gdyby go zostawił to by go namierzyli. Może faktycznie był głupi a może nie do końca i wracał, żeby się pozbyć jedynego realnego śladu.

Tak czy siak dał się złapać. Dobrze dla niej. O jednego szmaciarza mniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wrotycz napisał:

Pany, rozumiecie chyba, że telefon to były jego "odciski palców" i gdyby go zostawił to by go namierzyli.

Tak bo im się chce z powodu laptopa i paru groszy ściągać paluchy. Jak już się w to bawią to może przy trupie ale nie z powodu paru fantów. Jak już to wydzwoniliby matkę, rodzeństwo czy znajomych z telefonu pod byle legendą i w ten sposób by go namierzyli i dlatego pewnie wrócił po ten tel.

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaro670 napisał:

Tak bo im się chce z powodu laptopa i paru groszy ściągać paluchy

Serio ???

Godzinę temu, jaro670 napisał:

Jak już to wydzwoniliby matkę, rodzeństwo czy znajomych z telefonu pod byle legendą i w ten sposób by go namierzyli

Nikogo by nie musieli wydzwaniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 nie chodziło mi o odciski palców a o "odciski palców". Rozumiesz znaczenie cudzysłowu?

W telefonie były jego kontakty, dowody jego działalności i sam numer jest, zwłaszcza dziś, kiedy numery w Polsce są rejestrowane, łatwy do namierzenia.

Na portalu, jakiego bądź używał, mógł się przedstawić jako Jan Kowalski, ale z numerem telefonu to mu raczej nie przejdzie. Nic dziwnego, że się po niego wrócił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wrotycz napisał:

@jaro670 nie chodziło mi o odciski palców a o "odciski palców". Rozumiesz znaczenie cudzysłowu?

W telefonie były jego kontakty, dowody jego działalności i sam numer jest, zwłaszcza dziś, kiedy numery w Polsce są rejestrowane, łatwy do namierzenia.

Na portalu, jakiego bądź używał, mógł się przedstawić jako Jan Kowalski, ale z numerem telefonu to mu raczej nie przejdzie. Nic dziwnego, że się po niego wrócił.

 

Ok @wrotycz, @MaxMen teraz zakumałem. ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.