Skocz do zawartości

Inna niż wszystkie.


Niefajna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Do haremu dołącza właśnie wyjątkowa i - rzecz jasna - inna niż wszystkie myszka, która w żadnym wypadku nie szuka atencji i która nie ma absolutnie nic wspólnego z tymi pustymi, złymi kobietami, co to patrzą tylko na kasę. Mnie interesuje tylko wnętrze - i tak oto czekam na tego Jedynego Księciunia, aby móc w końcu utonąć w nieprzebytym oceanie jego serca. 

(rozwinęłabym tę myśl, ale chyba nie wiem, co czuję).

W każdym razie... Zostańmy przyjaciółmi. I pamiętajcie - jestem inna niż Wasze Myszki. 

  • Like 3
  • Haha 12
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Meg4tron napisał:

Powitanie jak troll.

Oj tam, zaraz troll. Ale fakt, biorąc pod uwagę ostatni wzmożony poziom aktywności w wątkach kobiecych,  mogłam nie robić dodatkowego clickbaitu. 

@zuckerfrei, hehe, wiedziałam, że zaraz rzucisz jakimś ciętym tekstem. Obserwuję Forum od jakiegoś czasu, więc poniekąd wiem,  czego się po kim spodziewać. Aż chciałoby się powiedzieć, że jak na Białorycerza z tak długim stażem, jesteś strasznie przewidywalny. Jako myszka nie czuję się zaskoczona, więc masz już u mnie -2 od atrakcyjności. :D Life is brutal. :D:P

 

Dzięki za tak liczny odzew, Bracia. 

I nie, nie jestem trollem, ot - jedynie taka konwencja.  Nie bijcie mnie. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Niefajna napisał:

Dzień dobry!

 

Do haremu dołącza właśnie wyjątkowa i - rzecz jasna - inna niż wszystkie myszka, która w żadnym wypadku nie szuka atencji

Czyli swoje już przeżyłaś i wiesz czyjaś atencja nie jest Ci jednak do niczego potrzebna ? 

9 godzin temu, Niefajna napisał:

Mnie interesuje tylko wnętrze

 ?

 

9 godzin temu, Niefajna napisał:

i tak oto czekam na tego Jedynego Księciunia, aby móc w końcu utonąć w nieprzebytym oceanie jego serca. 

Z przymrużeniem oka, aż tak to bym nie szalała ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.