Skocz do zawartości

Inna niż wszystkie.


Niefajna

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Niefajna napisał:

I nie, nie jestem trollem, ot - jedynie taka konwencja.  Nie bijcie mnie. 

Dziewczyno my tu kobiet nie bijemy.
My tu kobiety adorujemy.
Myślisz, że po co jest rezerwat?
Aby panie w wolnym czasie, odpoczęły od dnia codziennego(stresy, pracy, nieznośnych chłopaków) i przygarnęły mnogość naszej męskiej atencji na forum.
Tak, abym im się zrobiło ciepło na serduszku ; ))

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Obliteraror napisał:

doskonałą znajomość marketingu

Coś to może oznaczać. Ja byłbym ostrożny. W praniu się okaże.

 

Tak w ogóle te forum, jak sama nazwa wskazuje, powinno być całkowicie zamknięte dla kobiet - znając nasze tematy przychodzą tu robiąc sobie ewidentnie tylko bękę lub wykorzystując chłopaków jako darmowy czasoumilacz do opowiadania swoich kocopołów pytając czy dobrze zrobiły. Jednym słowem śmiechu warte. :D

 

PS: Ja się nie witam. Na kilometr śmierdzi wyrafinowanym trollem. Pokażcie mi Panowie, która kobieta przychodzi z własnej woli gdziekolwiek bezinteresowanie, od tak by pogadać w męskim gronie? Właśnie. :)

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Niefajna napisał:

jestem inna niż Wasze Myszki. 

Każda jest inna. Wszystkie to zwykłe gryzonie.

Hi.

 

EDIT:

Każdy kto jest chwilę na tym forum wie, że jak kobieta mówi, że jest inna niż wszystkie - to trzeba czym prędzej spierdalać. Troll alert.

 

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Feniks8x napisał:

Pokażcie mi Panowie, która kobieta przychodzi z własnej woli gdziekolwiek bezinteresowanie, od tak by pogadać w męskim gronie? Właśnie.

Nigdzie nie napisałam,  że przychodzę tu bezinteresownie. 

Każda rozmowa to w pewnym sensie mini interes - inaczej byłaby zwykłą stratą czasu. 

(Nie mogę się doczekać,  aż ktoś powie,  że w końcu wyszło szydło z worka,  hehe). 

 

@Morfeusz, mój post był ironią.  

Godzinę temu, szamanka napisał:

Jestem jedyna!

Jedyna i niepowtarzalna! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Niefajna napisał:

(Nie mogę się doczekać,  aż ktoś powie,  że w końcu wyszło szydło z worka,  hehe). 

Przecież już Ci to powiedziano, zaraz od razu na początku. Jak nie masz niczego sensownego do powiedzenia, to w tym momencie możesz się wylogować na dobre.

 

Kolejny klon @Fit Daria i @deomi z dodatkiem sarkazmu i ironii. Woooow.

Już czuje te emocje jak na grzybach i wędkowaniu, gdy pojawią się tematy z dupy w Rezerwacie by @Niefajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Exar napisał:

Jak nie masz niczego sensownego do powiedzenia, to w tym momencie możesz się wylogować na dobre.

To temat powitalny; chyba nie spodziewaleś się, że poruszę w nim kwestie egzystencjalne - co nie znaczy,  że nie mam nic do powiedzenia. 

Tak się składa, że, oprócz wątku powitalnego, nie założyłam jeszcze żadnego innego  tematu,  więc na jakiej podstawie oceniasz mnie aż tak negatywnie? Trochę wiary w człowieka! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie powitalnym zwykle ludzie piszą cześć i kilka neutralnych słów o sobie.

Ty jesteś wyjątkowa, więc od razu streściłaś całość tego, co możesz wnieść do forum. Czyli pierdolenie o niczym i swojej wspaniałości.

Pisz jak najwięcej. Pisz dużo.

Ziew. ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Niefajna napisał:

Trochę wiary w człowieka!

Tylko że jest pewien taki dość ważny niuans. Kobieta to nie człowiek. Kobieta to mniej lub bardziej dziecko w ciele przypominającym dorosłego. Przykro mi. Deal with it. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.