Skocz do zawartości

Szybka wystawka


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Still napisał:

@Imbryk jesteś w temacie. Coś od siebie???

Tak, spierdalaj wreszcie od tej dziwnej baby.

Ona się Tobą bawi, trzyma Cię na gumce od majtek. Jak jesteś za daleko to smskiem przyciągnie, a Ty jak nastolatek dajesz się nabrać. 

Potem jeb młotem w łeb bo jakiś randomowy pan stoi na balkonie.

I zamiast wrócić do domu, winko wstawić do barku ba przyszłość, nalać szklaneczkę whisky i poczytać jakąś lekture, to robisz sam sobie z życia  "M jak miłość " i "Trudme sprawy".

 

Wg mnie tracisz energię, czas, a powoli godność. Pani Cię lekko rozgrywa @Still.

Jesteś orbiterem z opcją ruchania.

 

Ostro pojechałem, co o tym sądzisz?

3 godziny temu, Still napisał:

Będąc w samochodzie napisałem sms "daj znać czy był dobry" :)

Tu akurat zadziałały emocje, mogłem sobie to darować

A tu jej dałeś do zrozumienia, że spoko, ruchaj się z nim a potem mi opowiedz ze szczegółami jak ci wsadzał, czy ma większego. Czy to JA dogodziłem ci lepiej, królowo moja czy to ON jest lepszym rycerzem. Wyzwę go na pojedynek! Emocje me królowo w twych ślicznych rączkach są, rób z nich miazgę kiedy tylko chcesz.

 

A daj pan spokój. Kończ to. Zablokuj jej nr bez dyskusji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybkiej odpowiedzi do Pańci co myślę o aktualnej jej pozycji oraz zachowaniu.Dostaje taką o to odpowiedź;

 

"Rozumem. 
Nie zwalam winy na Ciebie bo to ja spiepszyłam. 
Nigdy bym tego nie zrobiła świadomie i z premedytacją.
Wypiłam za dużo i momentami film mi się urywał na koniec. 
Rozumiem Twoją złość.
Uwierz, że jest mi z tego powodu bardzo przykro ?
Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam..
Niestety nie cofne czasu. 
Pa."

Edytowane przez Maninblack
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imbryk napisał:

Ostro pojechałem, co o tym sądzisz

Dobrze pojechałeś. W punkt!

Ale po za jednym. 

2 godziny temu, Imbryk napisał:

A tu jej dałeś do zrozumienia, że spoko, ruchaj się z nim a potem mi opowiedz ze szczegółami jak ci wsadzał, czy ma większego. Czy to JA dogodziłem ci lepiej, królowo moja czy to ON jest lepszym rycerzem. Wyzwę go na pojedynek! Emocje me królowo w twych ślicznych rączkach są, rób z nich miazgę kiedy tylko chcesz.

Z tym się nie zgadzam. Wyraziłem swoje zdanie a raczej stwierdzenie " daj znać czy był dobry".

Tu miałem na myśli przekaz taki, żeby widziała co odjebala. 

Pani dalej dziś żyła w świadomości, że typa nie widziałem.

Potwierdzeniem tego jest, późniejsze zachowanie damy. Pisanie na przemian i zaprzeczenie sobie.

 

To czy inny koleś lepiej lub gorzej posuwa kobietę, z którą się spotykam w relacji fwb, nadzwyczajniej lata mi koło chuja.

Dlaczego? Bo idę do łóżka, aby przede wszystkim zadowolić siebie a potem przy okazji damę. Tutaj to ja miałem to co chciałem i pozwalałem sobie na dużo.

 

A, że kobieta może odbierać to w ten sposób tak jak napisałeś, proszę bardzo.

Ja wyrażam zdanie samego siebie, nie pod kobietę.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Rozumem

Ona doskonale rozumie, ale jak tobą zakręcić :)

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Nie zwalam winy na Ciebie

 A wcześniej co pisał???

Że to twoja wina bo nie pisałeś, że jedziesz itd...

3 godziny temu, Maninblack napisał:

bo to ja spiepszyłam

Kobieta przyparta do muru mówi to co facet chce usłyszeć ;)

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Nigdy bym tego nie zrobiła świadomie i z premedytacją.

Chwila.... Nie zrobiła świadomie??? Toć podobno jej wina? ?

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Wypiłam za dużo i momentami film mi się urywał na koniec. 

Film się urwał?? To miała siły dzowonic po "brata" a potem pisać do Ciebie abyś wpadł na małe co nieco?? 

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Rozumiem Twoją złość

Nie twoja złość a to, że złe to rozegrała.

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Uwierz, że jest mi z tego powodu bardzo przykro

Jeszcze płaczu brakuje huhuhue :) Standart.

3 godziny temu, Maninblack napisał:

Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam..
Niestety nie cofne czasu. 
Pa."

Chęć wywierania współczucia w twojej 

osobie.

 

 

Suma sumarum. Różnie można interpretować słowa damy. Daj jej karę. Parę dni bana. Potem zaproś do siebie, aby odkupiła winy.

I nigdy więcej nie słuchaj co mówi a patrz co robi.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maninblack napisał:

samicą na trzecie spotkanie (impreza korporacyjna,na którą nie mogłem przyjść ponieważ miałem służbę)Poinformowałem  kilka dni wcześniej że postaram się zerwać jak najszybciej i odwiedzę ją przynajmniej na chwilę.

JAKIE TO ŻAŁOSNE I TYPOWE.

.....tak to jest namiastką wycieczki personalnej gdyż nie od wczoraj na forum jesteś....... zatem ku brzegom....... 

 

ZARADNOŚĆ życiowa to takie uniwersalne określenie, które samiczki/drogie panie używają jako synonimu  całej Twojej mocy życiowej.

 

JEDNYM  z podstawowych  czyńików jest dbanie o własny interes.

 

NATOMIAST JEGOMOŚĆ(autor dramatu) nie zadbał o niego całkowicie i ustąpił pola walki bez oddania strzału w defensywie.

 

POTENCJALNIE już ustawiłeś ją na Pi-edestsle, zaryzykowałeś problem z pracą(służba)/urywając się/.

W OPOWIEŚCIACH TŁA oznajmiłeś wszystko jak leci, ani trochę nie będąc tajemniczym.

Podczas wykonywania manewru do skoku w otchłań super szparki nawet nie sprawdziłeś koordynat.

POLECIAŁEŚ NA PAŁĘ.

 

 

GDZIE SZPICA ZWIADOWCZA?

TRZYMAMIE W SZACHU?

ROZPOZNANIE?

.....istotnie wywód długi i bez sensu boś chyba wszystkie błędy nowicjusza popełnił......jeszcze jej dopisz, że to twoja wina bo za długo musiała sama czekać, za długo pracowałeś i za luźną smycz masz.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jej odpowiedź była jedynie podyktowana tym, że nie chciała żebyś o niej źle myślał i rozpowiadał innym o odwaleniu przez nią krzywej akcji. Niespodzianki tego typu na ogół się nie sprawdzają, nie warto działać w ten sposób. Nie wiem jak było u was, ale kulturalne pożegnanie się powinno mieć miejsce wyłącznie jeśli dziewczyna zachowywała się w stosunku do ciebie w porządku, z szacunkiem i empatią. W przypadku ewidentnego kłamstwa i wodzenia za nos to ja jedynie żałuję, że nie nawrzucałem porządnie moim byłym randkom lub nie zrobiłem jej brzydkiego żartu lub nie rozpowiedziałem innym o jej sposobie postępowania. Pozwólcie, żeby przechodził przez was strumień sprawiedliwości. Takie akcje nie mogą uchodzić na sucho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Baelish napisał:

Moim zdaniem powinna napisać osoba, która zmienia plany. Wyciągnięcie telefonu i wysłanie SMS, nie wymaga wielkiego wysiłku

Nie no, przecież, to by oznaczało, że ona ma do niego trochę szacunku, kobietom tak nie przystoi :)

 

@Still

Hej, tak się zastanawiam, jak już widziałeś bolca na balkonie, to może można było się zabawić w inny sposób, na przykład,

siąść sobie na ławce z dobrym widokiem na klatkę, a do damy zadzwonić i powiedzieć "kotku, będę za 5 minut, już dojeżdżam"

i zobaczyć jak jegomość zostanie potraktowany :)  Jakby go wykurzyła, to też by odpowiedziało Ci na parę pytań :) 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maninblack napisał:

Ale nic mi nie mówią określenia tj. Szpica,trzymanie w szachy czy rozpoznanie.

DO DANEJ SYTUACJI NAWIĄZUJĄC:

 

....szpica to określenie, które zawiera wysłanie mini oddziału o wysokiej sprawności, głównie zwiad/sabotaż/dywersja.

 

....trzymanie w szachu jest to ruch w którym zawodnik trzyma przeciwnika w niepewności/blefuje mocnym argumentem/nie odkrywa wszystkich tajemnic.

 

...rozpoznanie to działania mające na celu wywiad środowiskowy/militarny w celu pozyskania tajnych/nie oczywistych informacji z terytorium/środowiska przeciwnika.

 

 

TAK po 'krowiemu tu przy rowie', zamiast jechać trzeba było wysłać sms'a np"jak tam imprezowiczka ma już dość"/informacja sugerująca powrót do domu lub jakiś interesujący obiekt, czyli dalej ciągnie mimo zmęczenia/.

Zamiast pisać po fakcie rozpoznania na imprze, trzeba było zrobić dywersję i oznajmić, że jednak nie zdążysz dojechać.

POSIADAJĄĆ  te informacje "trzymać w szachu" i obserwować jak pańcia gubi się w zeznaniach oraz pogrąża w kłamstwie.

Wtedy byś nie pisał tych żałosnych ROZKMIN czy coś z tego będzie.

 

JEDNAK ciężko myśleć jak 'główka' swędzi? 

Edytowane przez Tornado
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wypiłam za dużo i momentami film mi się urywał na koniec. "

@Maninblack

Skoro pańcia raźno tłumaczy się tym, iż pije na umór - to masz idealny materiał na LTR żonkę, co nie? ;)

For fun only.

 

15 minut temu, Tornado napisał:

JEDNAK ciężko myśleć jak 'główka' swędzi? 


@Tornado

Miałem Ci już napisać wcześniej, że niektóre Twoje posty brzmią jak zwykły bełkot. Barokowa forma przesłania treść. Zobaczyłeś słowo "służba" i już jak pod clickbait nawijasz, a nie każdy akurat musi studiować von Schlieffena i działania operacyjne za liniami przeciwnika, żeby znać terminologię militarną. A może kolega jest strażakiem?

To nie kącik poezji, pisz krowie na rowie, nikt się nie obrazi jak przewspaniały @Tornado uchyli rąbka wiedzy maluczkim w ich prostym języku ;) Jak się ma fałszywe pojęcie o własnej przezajebistości to człowiek często idzie w manowce. Tu treść chodzi, a nie utrzymanie heksametru.

Uszanowanie, Jego Ekscelencjo! ?

 

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Exar napisał:

To nie kącik poezji, pisz krowie na rowie, nikt się nie obrazi jak przewspaniały @Tornado uchyli rąbka wiedzy maluczkim w ich prostym języku ;)

NA kącik poezji nic nie poradzimy.

NAWET poloniści nie dali rady, jednak nagminnie zaznaczali czerwonym owalnym gównokregiem "styl".

 

 

Skąd Ci się wzięło "przewspaniały"???

 

Nie wypowiadaj się za wszystkich używając określenia "maluczkich".

To sugeruje, że wszyscy są na podobnym poziomie wiedzy z socjotechnik tak jak Ty.

NATOMIAST tak nie jest, nie będzie.

 

 

JEŚLI czujesz jakieś braki w wiedzy o relacjach i intrakcjach, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś tą wiedzę uzupełniał.

 

ODE MNIE jedna prośba OSOBISTA.

To co się dowiesz  nowego, sprawdzaj sam A nie przejmuj na wiarę niczym mantrę.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.