Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
frgot133

Samica płacze że samiec nie chcę zapłodnić

Recommended Posts

Witam śledziłem dzisiaj wiele tematów na kafeterii i tym podobnym o tym jak kobiety użalają się że ich faceci nie chcą mieć dzieci. W 80% przypadków wygląda to tak że kobiety w przedziale 18-27 lat wybierają sobie facetów o zdecydowanie wyższym SMV niż one same łudząc się że ci faceci są z nimi dla czegoś więcej niż sex. Koniec końców dobijają do 30 a samiec znajduje sobie młodszą do zabawy i ani  myśli o dzieciach przed ukończeniem 40 lat. Taka kobieta już ma marne szanse na znalezienie sobie przystojnego faceta a tym bardziej z dobrą pozycją społeczną. A potem takie kobiety zostają z kotami lub dają się zapłodnić invitro i psują ten kraj. Wszystko to jest spowodowane przez białorycerstwo i podbijanie młodym kobietom atencji w internecie, za każdy lajk powinna być kara chłosty dla faceta :) Starsi bracia, opowiedzcie historie z waszego życia jakie zaobserwowaliście u swoich rówieśniczek. 

• Like 3

Posted (edited)

Wiele słyszałem historii, że kobieta facetowi dawała wybór "albo mi zrobisz dziecko, albo się rozstajemy".

W pracy też mam singielkę po 30stce, która głównie narzeka "nie ma kto mi zrobić dziecka" i do tego celu szuka faceta (no jeszcze żeby był bogaty), a nie do związku z jakimiś tam uczuciami...

Edited by Adrianos
  • Like 2

Trochę z innej beczki, ale ostatnio się zorientowałem że mam w rodzinie mocno ogarniętą kobietę.

Powiedziała że teraz jest problem z kobietami, że one chcą mieć dziecko ale nie chcą mieć faceta.

• Like 5
  • Thanks 2

Ja ze swoich obserwacji głównie na instagramie odnoszę wrażenie, że akurat u tych młodszych Pań 20-26 jest takie zjawisko, że dziecko poprawia popularność.

Zdjęć z facetem nie ma prawie w ogóle, a profil Pani powoli przeistacza się w profil dziecka i usilnie próbują przekonać wszystkich obserwujących o tym,

że posiadanie dziecka to super sprawa, niestety pewna ilość osób może w to uwierzyć i iść w ślady instagramowej gwiazdy..

• Like 4

Posted (edited)

Ot normalne. Z wiekiem i doświadczeniem zauważysz, że jest to schematyczne do bólu i... zdecydowana większość kobiet niczym się nie różni (nie licząc wyglądu i temperamentu).

To chodzące klony klonów, tych bardziej seksownych, modnych, promowanych.

Kobiety są bardzo płytkie, na nich działają proste emocje. I tyczy się to tych wykształconych jak i Karyn.

Wszyscy jesteśmy zwierzętami, mamy zakodowane przetrwanie ponad wszystko: jedzenie, przetrwanie, bezpieczeństwo.

PS: używaj znaków interpunkcyjnych, przecinki mile widziane 🙂.

Edited by Jan III Wspaniały
  • Like 2

Moja była mnie zostawiła, bo nie chciałem bobo. Rok mija, a z tego co wiem, to chyba nawet w ciąży nie jest. Miała 20 lat jak zaczęliśmy być razem. Czy miałem wysokie SMV i wyższe od niej, nie wiem. Schemat, poprostu. 

19 minut temu, 17nataku napisał:

profil Pani powoli przeistacza się w profil dziecka i usilnie próbują przekonać wszystkich obserwujących o tym,

że posiadanie dziecka to super sprawa, niestety pewna ilość osób może w to uwierzyć i iść w ślady instagramowej gwiazdy..

Też to zauważyłem.. z tym, że w tym wypadku takie ciąże to w większości po prostu wpadki. Rzadko która dziewczyna w wieku 20 lat myśli o założeniu rodziny.
I nie byłoby w tym w sumie nic złego, gdyby nie starały się nakłaniać innych młodych dziewczyn do zachodzenia w ciążę, bo przecież to takie super i w ogóle...

Posted (edited)

Jakiś rok temu po przyjeździe z zagranicy zapytałem jedną samiczkę co tu taki wysyp dzieci na placach zabaw itd. usłyszałem krótką odpowiedz "500+". W sumie kalkulując taka samiczka znajdzie frajera co zrobi dwójkę dzieci ma 1000+ później poda go o alaimenty ma następny 1000 albo i lepiej. W ten sposób uzyskuje 2000-2500 pasywnego przychodu netto co miesiąc. Także dla samiczek dzisiaj to całkiem niezły deal, a przy okazji zaspakajają swój instynkt macierzyński oczywiście czyimś kosztem...

Edited by smerf
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

2 godziny temu, Adrianos napisał:

Wiele słyszałem historii, że kobieta facetowi dawała wybór "albo mi zrobisz dziecko, albo się rozstajemy".

Uczciwie postawiona sprawa, lepiej tak, niż wrabiać faceta w dziecko. Jedynie forma dość dyskusyjna - ultimatum.

• Like 1

16 minut temu, smerf napisał:

co tu taki wysyp dzieci na placach zabaw itd. usłyszałem krótką odpowiedz "500+"

Akurat 500+ nie wpłynęło pozytywnie na liczbę urodzeń.

https://oko.press/demograficzna-klapa-500-plus-w-2018-urodzilo-sie-tylko-388-tys-zmarlo-414-tys-najwiecej-od-1946-r/

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/liczba-urodzen-dzieci-w-2018-r-pytania-o-500-plus/ey4p2x7

Raczej wyciągnąłbym z tego wniosek, że zwiększyła się liczba matek korzystających z alimentów i zasiłków, bo może dzięki temu nie pracować i zajmować się dzieckiem.

21 minut temu, smerf napisał:

zapytałem jedną samiczkę co tu taki wysyp dzieci na placach zabaw itd. usłyszałem krótką odpowiedz "500+". 

Trzeba byc idiotą żeby zrobić dziecko z powodu 500+, kiedy jego utrzymanie kosztuje o wiele więcej.

51 minut temu, mpawel5 napisał:

Moja była mnie zostawiła, bo nie chciałem bobo.

Jak miałem 19 lat to była prawdopodobnie planowała złapanie mnie na bobo, ale zanim do czegoś doszło, to moja nabyta podejrzliwość mnie uratowała. Oczywiście niedługo po tym poszła sobie w swoją stronę.

Posted (edited)
1 godzinę temu, smerf napisał:

W sumie kalkulując taka samiczka znajdzie frajera co zrobi dwójkę dzieci ma 1000+ później poda go o alaimenty ma następny 1000 albo i lepiej. W ten sposób uzyskuje 2000-2500 pasywnego przychodu netto co miesiąc.

Do tego dochodzą inne świadczenia z opieki społecznej.

Mieszkanie dla samotnej "madki", którym chwaliła mi się jakiś czas temu, że dostała bo ma gówniaka.

Jeżeli jako samotna matka złapie kolejnego frajera, to ma następnego sponsora z jego wypłatą. Nie pracując zgarnie łącznie, co najmniej 3000 - 4000zł miesięcznie z podatków i pracy w większości mężczyzn. 

Inna bezdzietna 28-latka wprost mi powiedziała: "Przynajmniej miała bym dziecko".

Mężczyzna nie jest jej potrzebny, bo rząd i tak ściągnie z niego kasę w różny sposób. 

System jest teraz tak skonstruowany, że mężczyzna nie jest oficjalnie potrzebny, wystarczy jego nasienie. Nieoficjalnie i tak mężczyzna zapłaci (alimenty, dopłacanie do kobiecych emerytur, podatki na 500+, itd). 

Edited by Morfeusz

3 godziny temu, smerf napisał:

W sumie kalkulując taka samiczka znajdzie frajera co zrobi dwójkę dzieci ma 1000+ później poda go o alaimenty ma następny 1000 albo i lepiej. W ten sposób uzyskuje 2000-2500 pasywnego przychodu netto co miesiąc. Także dla samiczek dzisiaj to całkiem niezły deal, a przy okazji zaspakajają swój instynkt macierzyński oczywiście czyimś kosztem...

Dlatego tak wiele kobiet wybiera faceta pod kątem tego czy jej zrobi dziecko, a nie czy będzie dobrym partnerem aż do śmierci za 40 lat...

Bo rozstanie z facetem (ale żeby najpierw zrobił jej dziecko) jest bardziej opłacalne niż bycie z nim w związku całe życie...

• Thanks 1

W dniu 25.08.2019 o 15:36, frgot133 napisał:

Wszystko to jest spowodowane przez białorycerstwo i podbijanie młodym kobietą atencji w internecie

Uzasadnisz ten wniosek?

14 godzin temu, Morfeusz napisał:

System jest teraz tak skonstruowany, że mężczyzna nie jest oficjalnie potrzebny, wystarczy jego nasienie. Nieoficjalnie i tak mężczyzna zapłaci (alimenty, dopłacanie do kobiecych emerytur, podatki na 500+, itd). 

No ale jak dalej pójdzie i ludzi nadal będą kupować socjalem, to przecież to w końcu jebnie. Skąd się weźmie na to pieniądze? Jeszcze kochana UE dowala na większe opłaty za różne pierdoły, gdzie w suwerennym kraju takie coś jest nie do pomyślenia, żeby obce państwo miało prawo ingerować, co my wydalamy i co mamy robić...

@frgot133

Jaki masz dowód, że to zjawisko powszechne? Ja się z takim nie spotkałem, i śmiem twierdzić, że powszechne nie jest. Mogę się mylić ale nie ma na to dowodów.

--

15 hours ago, Jazz said:

takie ciąże to w większości po prostu wpadki. Rzadko która dziewczyna w wieku 20 lat myśli o założeniu rodziny.
I nie byłoby w tym w sumie nic złego, gdyby nie starały się nakłaniać innych młodych dziewczyn do zachodzenia w ciążę, bo przecież to takie super i w ogóle...

Jeśli wpadka promuje posiadanie dziecka na instagramie to odpowiedź jest prosta - chce, żeby inne też miały tak ch..owo jak ona. Kobiety są okrutnie zawistne i nie chcą tak naprawdę dobra swoich koleżanek.

To nie jest jednak pełne spektrum tego zjawiska. Niektóre, zwłaszcza starsze, naprawdę chcą mieć dzieci a jak wiadomo same se tego bobo nie zrobio.

--

On 8/25/2019 at 2:36 PM, frgot133 said:

i podbijanie młodym kobietą atencji

Kobietom. Celownik liczby mnogiej.

Posted (edited)
2 godziny temu, Vstorm napisał:

Skąd się weźmie na to pieniądze?

Jeśli źle myślę to niech mnie ktoś poprawi, ale wydaje mi sie że Kaczyńskiego to nie obchodzi, bo dobrze wie że i tak PiS tego w całości nie będzie spłacał. I dobrze wie też to że jeśli teraz utraci dostęp do koryta, to wtedy będzie to jego polityczny koniec.

2 godziny temu, wrotycz napisał:

chce, żeby inne też miały tak ch..owo jak ona.

Wielu mężczyzn tkwiących w kiepskich małżeństwach które zawarli z powodu wpadki lub innych powodów też to dotyczy. I z doświadczenia wiem to że drażni ich to jak mają w swoim otoczeniu kogoś wolnego kto ma się lepiej niż oni, co w niektórych sytuacjach doprowadza do szydzenia itd.

Edited by Patton

22 hours ago, Morfeusz said:

A kto niby zarabia na ten system? Kobiety? Rzeczywistość jest taka, że mężczyźni są feministkom potrzebni. Potrzebni, żeby pracować na nie. Do tego jednak są lepsi niewolnicy i tak to chcą one widzieć. I tak cały czas próbują kształtować politykę.

Druga sprawa, że to jest możliwe tylko dzięki mężczyznom, którzy im na to pozwalają. Do tego są biali rycerze.

@wrotycz Nie zrozumiałeś mnie. Według wielu kobiet mężczyźni nie są potrzebni oficjalnie, ale nieoficjalnie i tak mężczyźni za to płacą, pracują ciężej, itd. 

Owszem biali rycerze psują kobiety i tworzą tak trudne dla facetów czasy. 

• Like 1

15 godzin temu, Vstorm napisał:

No ale jak dalej pójdzie i ludzi nadal będą kupować socjalem, to przecież to w końcu jebnie. Skąd się weźmie na to pieniądze? Jeszcze kochana UE dowala na większe opłaty za różne pierdoły, gdzie w suwerennym kraju takie coś jest nie do pomyślenia, żeby obce państwo miało prawo ingerować, co my wydalamy i co mamy robić...

Jak to mówią lewaki? A tak, dodrukują, lol

Gorzej jak wrobią faceta w dziecko. I potem płać na nie swoje. to jest dopiero dramat. To, że stawiają ultimatum to pól biedy bo to można olać i się pożegnać.

19 godzin temu, wrotycz napisał:

Jeśli wpadka promuje posiadanie dziecka na instagramie to odpowiedź jest prosta - chce, żeby inne też miały tak ch..owo jak ona.

Nie.

Próbuje budować swój lepszy obraz.

Nie "jestem matką dziecka bez ojca" (w domyśle - bo jestem spierdolona i mnie kopnął w dupę/bo antykoncepcja zawiodła i UPS) - kiedyś oznaczało to gwarantowany ostracyzm w społeczności, a dla kobiety to jak wyrok śmierci.

Teraz "jestem silną, niezależną kobietą, MAM DZIECKO, OSIĄGNĘŁAM NAJWIĘKSZY SUKCES, nie to co wy, bezdzietne lambadziary". Pani na dziecku buduje swoją pozycję społeczną (co jest de facto zgodne z ludzkim imperatywem biologicznym), tyle że pomija w tym wszystkim udział "dawcy". Wystarczy, że się rozmnożyła.

Sam mam w znajomych taką właśnie "madkę". Baaardzo długo i desperacko poszukiwała dawcy. Aż żal momentami było patrzeć.

Potem dawca przybył, na białym koniu. Były słitfocie, ach-och-mój-miś-olaboga. Potem BĘC - pani zaskoczyła i co? No oczywiście wtedy dopiero popłynęło jebane TSUNAMI zdjęć. Najpierw oszczanego patyka, potem usg, potem brzuchów, cycków, dupy, potem "bombelka", glamur-sramur normalnie japier....

Od momentu zaskoczenia nawet qrwa ŚLADU dawcy na zdjęciach. Zdematerializował się. Dopiero kanałami dyplomatycznymi ustaliłem, że zaiste, żyje i ma się dobrze i nawet "tworzy szczęśliwą rodzinę". No...

Patrząc po socmediach pani raczej wdową jest. Albo w ogóle zaraz gwiazda spadnie i trzej królowie przyjdą do stajenki 🙂

Ale chuj - pompowanie samooceny 100/100.

A ja kisnę...

• Like 2
  • Haha 1

A dlaczego jedno miałoby przeczyć drugiemu? Przecież idą w parze.

W efekcie ogarnięci meżczyźni mają obawy przed tym gównem i wolą jak już jednego Brajanka lub wcale. Kasa wydana, przyrost spada, wybory wygrane.