Skocz do zawartości

ZamaskowanyKarmazyn - REDUKCJA CARB NITE


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci. 

 

Jako że zszedłem z masy, zleciało ze mnie kupę wody i trochę tłuszczu, to chciałbym wypróbować nowy model redukcyjny. Rr

Carb Nite

 

 

 

Założenia TRENINGU:

 

Poniedziałek:

DT (dzień treningowy) Nogi+łydki

 

Wtorek: 

DT Barki+Klata

 

Środa:

DNT

 

Czwartek:

DT Plecy+Kaptury+Dwójki

 

Piątek:

Klata+Ręce

 

Sobota+Niedziela DNT

 

W dni treningowe na siłowni będę starał się wpleść 2x przedramię i 2x brzuch, tak aby nie zaburzyć treningów głownych partii.

 

W ciągu tygodnia będę wplatał 3 sesje aktywności poza siłowniowej, każda z nich ma na celu spalenie 400 kcal. Będą to spacery, rower, basen lub inne.

 

 

 

 

 

 

 

Założenia DIETY:

Od Soboty do Piątku:

-W każdy dzień oprócz piątku będę spożywał dziennie: 250-300B 50W 50T (białko, węglowodany, tłuszcze). 

-Będę bazował głownie na zdrowych źródłach białka, witamin i minerałów, tzn; 

ciemne pieczywo, ciemny makaron, bułki, warzywa, owoce, różnego rodzaju mięsach, głownie chude, ser, twarogi, izolat, 

 

Piątek:

-W piątek po treningu który odbedzie sie około godziny 16, w drodze do domu wypiję odżywkę białkową, zjem banana i rozpocznie się moja 8 godzinna uczta w której planuję zjeść 1450g węglowodanów. 

-Będę bazował na tym na co mam ochotę, jem dosłownie wszystko, słodycze,junk food, lody, itd. Co nie oznacza że produktów czystych w ten dzień jeść nie będę.

 

Staram się pić 3-4 litrów wody dziennie.

 

 

 

 

 

Suplementacja:

-Witamina D3 2x1000IU

-Olej z wątroby rekinów 2x250mg

-Kreatyna CM3 

DT: 10g dziennie

DNT: 5g dziennie 

-Przed treningiem wyciągam zazwyczaj 200mg kofeiny z kawy,

-okazjonalnie zażywam też magnez z powodu skurczy, witaminę C i multiwitaminę przy popijawach.

 

 

 

 

 

 

 

Cele:

-osiągnąć poziom BF 10% i zacząć robić czystą masę :) (obecnie 85kg wagi, myślę że mam 20% BF)

-przetestować jak carb nite zadziała na mój organizm.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej już zejść na low carb kosztem większej ilości tłuszczu i umiarkowanej białka? 300g białka to trudno Ci będzie przemielić, a i wydaje się ze energii będzie mało No bo z czego... w ogóle skąd pomysł na taka dietę, dla mnie wyglada śmiesznie, niemniej jestem ciekaw jak się będziesz czuł i czy będą jakieś efekty... co do suple to ja bym wywalił ta multiwitamine, toz to szit, już lepiej jesc wątróbki, rosół np na golonce, ogolnie podroby, i witamin Ci nie braknie, a w takich multiwitamina są witaminy które ze sobą konkurują i się w ogóle nie wchlona;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ceranthir multiwitamine mam z Olimpu „dla sportowców” i wale ja tylko jak mam jakąś imprezę zakrapianą alkoholem :)

 

Narazie czwarty dzień, samopoczucie ok.

 

Jem 250 g białka bo rzeczywiście ciężko wyrobić. Te 50g to gdy czuje głód i nie mogę już zjeść węgli i tłuszczy to zapycham białkiem i głód znika. 

 

Pomysl na dietę stad https://www.sfd.pl/[ART]_Oszukane_posiłki_[cz.II]__carb_nite_%26_carb_back_loading-t984884.html

 

I ogólnie z artykułów i filmów DH Kifa. 

 

To nie jest dieta na energię i progresję siłową tylko na redukcje jak największej ilości tłuszczy, jak najmniejszym kosztem mięśnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mimo wszystko tak duża ilość białka to zły pomysł na podtrzymanie masy/redukcję. Czy Twoje ciało rzeczywiście potrzebuje 3g bialka (na kg masy)?  W każdym bądz razie powodzenia, zdaje się, że wiesz co robisz :).

Edytowane przez somsiad
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.