Skocz do zawartości

Podryw a rasa


pytamowiec

Rekomendowane odpowiedzi

@MaxMen

Tak dokladnie to najpierw trzeba zainstalować odpowiednią apkę, potem uaktywnić ustawienia programisty, i dopiero w nich bodajże pozorowanie lokalizacji, i na koniec wybrać daną aplikację. A co do Fake GPS to bodajże od androida oreo z tego typu aplikacjami są problemy. No i w każdym razie u mnie w najnowszym androidzie Fake GPS nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/26/2019 at 2:55 AM, Salius Ketman said:

Widzę że ktoś oglądał Kamila Cebulskiego.

Gdzie konkretnie? Pamiętasz? On ma dużo filmów i wszystkie długie.

 

--

Podrabianie lokalizacji się robi tak:

https://www.phonearena.com/news/Heres-how-to-easily-fake-your-GPS-location-on-Android_id62775

https://www.gtricks.com/android/spoof-location-android-without-root/
 

11 hours ago, Patton said:

No i w każdym razie u mnie w najnowszym androidzie Fake GPS nie działa.

U mnie działa ale aplikacja, którą chciałem ocyganić się broni i wie, że używam podrobionej lokalizacji.

 

Albo rozpoznaje konkretne aplikacje, albo funkcja isFromMockProvider() zwraca prawdę w przypadku użycia fałszywej lokalizacji.

Detect or prevent if user uses fake location

How to check for Mock Location in Android Marshmallow

How to Detect or Avoid GPS spoofing?

 

Pewnie można to obejść, ale bez konkretnej programistycznej wiedzy z Androida się nie obejdzie.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wrotycz napisał:

Gdzie konkretnie? Pamiętasz? On ma dużo filmów i wszystkie długie.

 

 

 

3h prezentacji o różnicach międzyrasowych u ludzi i co to dla nas oznacza. O tym że trafiają często do więzień przewijało sie kilkakrotnie. Nie mam zaznaczonych fragmentów.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 20:42, somsiad napisał:

 Prawdopodobnie gdybyś zmienił lokalizację na Ukrainę/Mołdawię/Gruzję efekt byłby taki sam

Sprawdziłem. Bardzo słabo. Gorzej niż w PL. Muszę mieć nieźle zrypany ryj dla białasek.

 

A tymczasem ta Brazylijka dalej mi smaruje. Już jej tłumaczyłem, że ja muszę się ożenić z Polką, katoliczką i ona do UE jako lekarz może przyjechać bez łaski. W UE są lepsze kraje jak Hiszpania, gdzie lepiej zarobi i nie dozna szoku kulturowego oraz termicznego, a ona dalej swoje "I want a man like you"... mówię jej że tu ludzie chamy i zimno jak cholera, a ta "snow! :))" i że mnie "rozgrzeje". Wysyła mi o 3 w nocy swojego czasu "good morning! :)" żebym dostał to rano jak wstaję o godz. 8. Mówi, też że będzie mi obiadki gotować.

Piszę jej, że jestem nikim, że zarabiam teraz 2000 zł, jestem biedakiem, mam depresję i będę bezrobotny. Próbowałem z nią zacząć gadać o problemach żeby jej przeszło... poopowiadała mi swoje smutne perypetie, popocieszałem ją, a ta wręcz jeszcze bardziej "you are so gentlman. I feel so good thanks to you".

 

Widzę, że się nie z nią pisać normalne, co powinienem zrobić by nie robić jej smutku? Zerwać kontakt nagle, łagodnie czy jak? Zanudzić ją czymś?

Ile ja bym dał by mieć takie problemy z Polkami...

Edytowane przez pytamowiec
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 20:36, pytamowiec napisał:

Jak to jest, że Polki mnie nie chcą, a takie latynoski i murzynki to dostają cieczki na widok moich zdjęć?

Paszport UE + visa.

 

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

W UE są lepsze kraje jak Hiszpania, gdzie lepiej zarobi i nie dozna szoku kulturowego oraz termicznego, a ona dalej swoje

A Ty myślisz, że ona odróżnia Poland od Holland?

 

Ponadto kraj nie ma znaczenia, jeśli się jest w Strefie Schengen (przynajmniej według jej myślenia).

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Wysyła mi o 3 w nocy swojego czasu "good morning! :)" żebym dostał to rano jak wstaję o godz. 8.

Albo o tej porze kończy videochat przez Whatsapp z innym, bardziej zdecydowanym miłośnikiem.

4 godziny temu, pytamowiec napisał:

Widzę, że się nie z nią pisać normalne, co powinienem zrobić by nie robić jej smutku?

Nic. Ona pisze z pięcioma naraz.

W dniu 26.08.2019 o 04:49, Patton napisał:

Wystarczy aplikacja do pozorowania lokalizacji

A po co? Otwierasz fejsa, wyszukujesz stronę lokalnego (brazylijskiego) magazynu dla pań albo TV albo radia whatever.

 

Otwierasz pierwszy z brzegu post i wysyłasz zaproszenia do kontaktu. Zaczynasz od tych, które mają w pytę znajomych, bo jest duża szansa, że przyjmą zaproszenie.

 

Potem do kolejnych itd. Po paru dniach masz całkiem spory materiał z rzeczywistymi zdjęciami a nie podrasowanymi dla tindera/badoo. Wiesz, która ma dzieci a która nie, która jest mężatką a która szlaja się z kolejnymi białasami.

 

Wszystkie te panie dodajesz do specjalnej grupy znajomych, którą wykluczasz z publiczności Twoich kolejnych postów, żeby Cię nie lajkowaly i nie wiedziały o sobie a Ty żebyś uniknął łatki "womenizer". Do tego ukrywasz listę swoich kontaktów, żeby się nie zobaczyły wzajemnie. 

 

Voila. 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pytamowiec napisał:

a ona dalej swoje "I want a man like you"...

mówię jej że tu ludzie chamy i zimno jak cholera, a ta "snow! :))" i że mnie "rozgrzeje". 

Piszę jej, że jestem nikim, że zarabiam teraz 2000 zł, jestem biedakiem, mam depresję i będę bezrobotny

@pytamowiec Bracie nie bądź naiwny. Jeżeli takie spławianie jej nie zniechęciło, to masz na 100% pewność, że to ściema. Liczy na wjazd do Schengen, wkrótce zapewne pojawi się prośba o przesłanie kasy pod jakimś pretekstem. Poznane przez Internet na portalach, w większości przypadków urabiają tak kilku gości na raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy gada z pięcioma naraz, bo odpisuje od razu i pisze cały czas kiedy tylko ja piszę. Tak jakby nic innego nie miała do roboty. Jak nie odpisuję przez godzinę to świruje.

Wczoraj wyznała, że zrobiła se przerwę od tych studiów medycznych (już 2 rok), bo choruje na depresje - bierze leki. Chyba jest też jakaś opuszczona przez przyjaciół. Trafił swój na swego. Strasznie mi jej żal :(

W każdym razie wczoraj już chyba się udało, bo chwaliła mnie, że jestem przymilasek i wtedy opowiedziałem jej o swoim seksistowskim stosunku do kobiet, a potem jeszcze nałożyłem na to Kościół Katolicki, że seks tylko po ślubie.

Szkoda trochę, że nie możemy sobie normalnie pisać, bo przyznam, że to było miłe jak się wreszcie ktoś mną interesował i był cały czasy wirtualnie obok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.