Skocz do zawartości

Kochanie kiedy będziemy mieli dziecko - za 2 lata. Co sądzicie o takim tekscie mężczyzny?


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, HateMeMore napisał:

Prawda w oczy kole oj tymi prostymi słowami zraniłem twoje uczucia ha ha. Powiedz mi jaki poziom musisz przedstawiać ty nie rozumiejąc prostych faktów.

To nie są fakty, tylko Twoje zdanie na jakiś temat :)

Uczuć w Twoją stronę nie mam żadnych więc jak mógłbyś je zranić?  ?

Piszesz coraz większe nonsensy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MalVina napisał:

To nie są fakty, tylko Twoje zdanie na jakiś temat :)

Uczuć w Twoją stronę nie mam żadnych więc jak mógłbyś je zranić?  ?

Piszesz coraz większe nonsensy.

Nie wiem na jakim świecie żyjesz ale pewnie fajnie jest nie dostrzegać wszystkiego co się dzieje taki wyimaginowany świat haha. Jak typowa kobieta nie należy was słuchać tylko patrzeć co robicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MalVina napisał:

I vice versa. Póki co widać, że generalizujesz i lubisz się czepiać. Niezbyt fajne. 

Wiem wiem jesteś tą jedną na miliard inną niż wszystkie, ale wiesz co ludzie nie dotarli jeszcze to takiego poziomu żeby można było zmienić naszą biologię. Przytoczę pewien cytat z bardzo fajnej książki "Hipergamia jest naturalną tendencją kobiety (uwarunkowaną genetycznie) do wyboru lepiej sytuowanego mężczyzny niż ona sama jak również najlepiej postawionego mężczyzny w jej zasięgu i przypuszczalnie lepszego niż jej poprzedni wybranek, a w ekstremalnych przypadkach nawet o wyższym statusie niż osoba, z którą spotkanie może sobie wyobrazić. Resztę dopisz sobie sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.