Skocz do zawartości

Wszystko jest dobrze ale idzie o wygląd...


Rekomendowane odpowiedzi

@Januszek852

 

Spróbuj zmieniać siebie i ją wkręcać w swoje pomysły: lepsze jedzenie, więcej aktywności. Nie musicie z dnia na dzień chodzić po dietetykach i rzucać się na głęboką wodę, to jest nawet mocno niewskazane ze względu na stare przyzwyczajenia.

 

Rozumiem to jak postrzegasz swoją dziewczynę a jak patrzysz na inne, rzeczywiście patrzenie na swojego partnera po latach z uwielbieniem czy zachwytem to jest coś bardzo fajnego i to daje wewnętrzne zadowolenie. Z drugiej jednak strony to chyba świadczy o problemach z własnym poczuciem wartości, że chcemy się jakby trochę dowartościować byciem z kimś i przestajemy doceniać.

 

Wróć do nas za jakiś czas i napisz jak to się potoczyło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna swoim 6 zmyslem czuje ze akceptujesz ja z  braku laku .Nie chce byc zlym prorokiem ale to sie w koncu obroci przeciw tobie .Procesy ktore zachodza podswiadomie w umysle nie da sie w 100 procentach maskowac . Ja tez kiedys mialem parcie na superlaski .Z wiekiem ci to minie ( chyba :) ) ale musisz przez to przejsc samemu .Moja dobra rada celuj w przecietne kobiety z dobra figura .Za dnia pownienies miec wzgledny spokoj a w  polmroku napewno pomoze ci wyobraznia :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.