Skocz do zawartości

"Moje" rozstanie :)


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, yummyboy napisał:

W sumie byłaby to dla mnie duża satysfakcja odprawić ją z kwitkiem

Tak jak napisali Bracia @BlacKnight i @balin, nadal musisz się uczyć. 

Nadal czekasz na to by dała Ci znać, nadal Cię interesuje co robi na twoich relacjach. 

PRAWDZIWY FACET miałby dawno wywalone jajca na jakiegoś ex-lachona. Nawet nie liczyłby, że napisze by jej "dojebać odmową". 

PRAWDZIWY FACET skupia się na swoim życiu, a nie myśleniu o EX, a ty nadal o niej myślisz skoro piszesz, że widzisz jak reaguje na IG. 

Kogo Ty oszukujesz? Bo na pewno nie nas. Zastanów się dobrze.

Odpisanie kobiecie tylko udowodni, że nadal ci zależy bo marnujesz czas na odpisanie jej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, balin napisał:

No to jak widać nie jesteś ponad to.

Godzinę temu, CalvinCandie napisał:

PRAWDZIWY FACET miałby dawno wywalone jajca na jakiegoś ex-lachona. Nawet nie liczyłby, że napisze by jej "dojebać odmową". 

Cytat

ale liczę, że to NIE nastąpi, bo jak się ktoś upierdoli gównem to potem będzie długo nim śmierdział. 

Proszę, czytajcie do końca :) Gdybym nie miał "wyjebanych jajec" to dalej bym sprawdzał co u niej, stalkował na FB/IG, pisał do niej o przebaczenie / powrót, a jak widać nie zrobiłem tego i nie mam zamiaru. Każdy temat, który ktoś o niej/nich zaczynał (byłem na urlopie kilka razy) zlewałem i po prostu zmieniałem temat.. Skupiłem się na sobie i dobrze na tym wyszedłem.  A czysty przypadek zdecydował o tym, że napisałem post w tym temacie po roku :) 

 

No i najważniejsze chłopaki:

Cytat

Nadal czekasz na to by dała Ci znać, nadal Cię interesuje co robi na twoich relacjach

Skąd wiesz na co ja czekam? Nie siedzisz w mojej, ani w niczyjej głowie :D . Po prostu wydaje mi się to dziwne, zwłaszcza po mojej kilkukrotnej zmianie nazwy użytkownika, że ktoś, kto mnie kopnął w dupę tak po prostu znajduje mój profil i niczym szpieg obczaja wszystko. Nie ważne, jebać to, nie ma się co rozpisywać :D .

 

Zostawiając już to, moje aktualne cele to:

Odbyć szkolenie po którym dostane lepsze stanowisko w pracy

Ogarnąć dochód pasywny (jestem świeżo po szkoleniu, działam w sieci)

No i przede wszystkim - ogarnąć moje zdrowie, które na ten moment szczególnie zabiera mi jakiekolwiek życie towarzyskie :) 

 

Mam nadzieję, że nie odbierzesz mojego postu w trybie "offensive" do Twojej osoby. Na pewno mam jeszcze wiele do nauki bo jestem młodziak i życie przede mną :) Chciałbym tylko podziękować raz jeszcze za wsparcie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.