Skocz do zawartości

Moda męska - szeroki wachlarz ubiorów na każdą pogodę, porę dnia i roku (wydzielony z: "Spotkanie na szczycie! (Sopot)")


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

No to mało wiecie o tej subkulturze, klasyczne levisy podwinięte do glanów to skini. No, a że od jakiegoś czasu nowe pokolenie niby skinów zaczęło się chyba bać tego ubioru, to noszą dresy i wygladają jak murzyni, co zajebiście kłóci się ze stosunkiem typowego nacjonalisty do czarnych, ale takie czasy. Także co do pedalstwa i rurek byłbym ostrożny. W końcu klasycznie męskie są spodnie, a kobiece-sukienka, spodnie sa wąskie, sukienka szeroka-wiec wniosek taki-rurki sa bardziej męskie mimo przywłaszczenia przez kobiety, tak samo buty oficerki czy ogólnie buty na obcasie to baby zabrały facetom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, byłeś skinem i nie wiesz że klasyczne levisy to skini? No nie wiem ile masz lat, może byłeś z tych ''nowszych'' skinów, albo byłeś skinem dla checy bardziej, bo

 

http://www.bankier.pl/forum/temat_dzinsy-rurki-hit-sezonu,8798575.html

 

http://devgaming.pl/topic/713-kom-skinhead/

 

A to, że dziś ich na ulicach nie  widać to fakt, bo gdyby byli, to by się szybko łódstoki i dresiki do domu zawijały, bo to co było w latach 80tych czy 90tych a to co teraz to inna bajka, teraz jest wysyp ortalionowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy znawców tematu-ja podaję linki, a Oni swoje. Jak chcecie, to powiedzcie mi, że chadzacie w dresach, a ja załączę fotkę murzyna, tylko czy to świadczy o tym, że tylko murzyni chodzą w dresach? Widzę że trochę nędznie z argumentacją, bo nie wiem, ile macie lat, ale trochę dziwne, że zapewnie starsi ode mnie wiecie mniej o latach 80-90 niż ja z internetu czy nagrań koncertów. No ale ja tu o Jarocinie, a Wy zapewne o łutstocku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj jakiś film o skinach, i zacznij się wypowiadać.

 

http://www.filmweb.pl/film/Romper+Stomper-1992-9225

 

Zresztą już podałem stronę, na której jest wszystko napisane, ale to mało wiarygodne...a co Ty wiesz o tym? Wiesz lepiej od nich, bo? Podaj argument przeciwny, czekam na linki do stron, i potwierdzenie że to nieprawda. Gadać o margarynie każdy może. Obserwacje własnego podwórka mają się nijak do historii subkultur, tym bardziej że owe ''podwórko'' wygląda całkiem inaczej niż kiedyś-zalała je tandeta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, ale z czym macie problem? Jak ktoś chce chodzić w rurkach, niech chodzi. Nie znaczy to, że jest gejem ani pustym człowiekiem. Ktoś ma bardziej obcisłe spodnie i zaraz rurki. A Adriano ma rację. Obejrzyjcie sobie film z lat 90 o polskiej kulturze punk i skinhead. Skoro ktoś produkuje MĘSKIE obcisłe spodnie, to są one męskie. W damskich rurkach przecież kolesie nie chodzą, więc o co chodzi? W XVIII w. faceci chodzili w legginsach.

A poza tym kurwa mać, to tylko bardziej obcisłe spodnie, dajcie już spokój. Ja już dawno wyrosłem z luźnych spodni, więc na hip-hopowo nie chodzę.  teraz zdecydowanie wolę koszulki slim fit i styl smart, casual. Poza tym mam znajomego geja i jest zajebistym typem, robi biznes, trzepie kasę i cieszy się życiem. Dajcie już spokój i wyluzujcie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi ignorantów mogących sobie na to pozwolić, bo żyją w błogich realiach 2015 roku, gdzie nie ma tego, co dawniej wzbudzało strach, więc dywagują sobie o cipce, bo dla tamtych subkultur dzisiejsze chłopy to cipki. Tyle w temacie, finito. Zresztą, kto zabroni  na ten przykład dzisiejszemu domorosłemu cwaniakowi z osiedla wyśmiewać się z Pruszkowiaków? Bo u nas, Panie, na łosiedlu to dopiero bijom. W dobie internetu wszystko wolno, rozmarzyć się także.

 

Aha-na gruncie tego samczego forum nieznajomość faktu, że kobiety przejęły od samców części ubioru i one dyktują, co nosić ma chłop, a co baba, a co skutkuje mądrościami o rurkach i cipach-stanowi porażkę edukacyjną każdego samca. Świadomie, czy nie-niektórzy poddają się dyktatowi kobiet.

 

Kończę temat i zostawiam kolegów w błogim śnie-''a gdy w snach się pogrążyli, sny o swej potędze śnili".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.