Skocz do zawartości

Dylemat moralny, ruchać czy nie?


vand

Rekomendowane odpowiedzi

Co z Ciebie za mężczyzna skoro rozstrzyganie swoich dylematów moralnych uzależniasz od opinii innych? 

 

Bądź świadomy siebie i bierz odpowiedzialność za swoje decyzje bez względu na to na jakie rozwiązanie tej sytuacji się zdecydujesz.   

 

To Twoje życie, Twoje wybory i Ty poniesiesz ich konsekwencje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vand może info do męża?

Niech on zdecyduje.

Może zaproś jego na randkę.

We trójkę sobie porozmawiajcie.

Dwaj dojrzali faceci na przeciwko upadłej moralnie kobiety.

Na pewno będziesz miał poczucie wyższości jeśli zachowasz się moralnie. To poprawia nastrój i samocenę na dłużej niż jakiś kilkusekundowy orgazm.

 

I oczywiście:

Nie ruchaj mężatek.

 

Edytowane przez Deforcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vand

Moim zdaniem to dobra decyzja, zawsze kiedy robisz coś czego nie jesteś do końca pewny czy po prostu nie czujesz to nie robisz tego co wewnętrznie podpowiada Ci instynkt czy jakieś poczucie moralności, sprawa indywidualna jak to nazwiemy. Na pewno seks nie jest warty późniejszych wyrzutów sumienia czy posiadania takiej historii na koncie.

 

Jak już się przekroczy tę granicę to nie ma odwrotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Deforcer napisał:

Dwaj dojrzali faceci na przeciwko upadłej moralnie kobiety.

Skąd wiadomo, że mąż jest dojrzałym facetem? 

13 godzin temu, Kimas87 napisał:

który się skusi na to.

Jak długo nie znajdzie to będzie litania tekstów: mąż mnie nie rozumie, nie sypiamy razem, pobił mnie i rycerz już ustawiony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/2/2019 at 11:14 AM, Deforcer said:

@vand może info do męża?

 

Na pewno będziesz miał poczucie wyższości jeśli zachowasz się moralnie. To poprawia nastrój i samocenę na dłużej niż jakiś kilkusekundowy orgazm.

 

I oczywiście:

Nie ruchaj mężatek.

 

1. To się nazywa kablowanie i moralne nie jest.

2. Poczucie wyższości można mieć praktycznie zawsze. Nastrój i samopoczucie mam doskonałe bez tego od momentu gdy zrozumiałem, że to ja decyduję io tym, że będę pieprzył jakąś panienke za godzinę czy dwie. To naprawdę świetne samopoczucie.

3. Mężatki nie dają się ruchać. Można im zostawić decyzję.

 

Posejdon:

Trochę znajomości techniki nie zaszkodzi w życiu.

Walizkę da się rozprawiczyć byle scyzorykiem. Nie trzeba odrąbywać rąk.

Później alternatywnie można zadzwonić po pogotowie.

PS:

Warto mieć na głowie skarpetkę gdy się będzie opróżniać zawartość walizki a zadzwonić z jego telefonu, nie swojego.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.