Skocz do zawartości

Pani nie będzie połykać...


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Estranged napisał:

Zaczalem cwiczyc kilka mies. temu, do fryzjera tez chodze czewciej niz przedtem.

A ona?

Zapuszcza się?

2 godziny temu, Estranged napisał:

dlatego nie chce pezedwczesnie konczyc tego zwiazku bo w innych sferach jest naprawde dobrze. 

Słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynika, że jeśli Pani zależy to stopniuje swoje fantazje i zaangażowanie tak jak coraz bardziej się angażuje w relacje, przykładowo w ww. przypadku.

-seks oralny

-spust na twarz

-połyk

Dość prostackie ale proste. Połączenie ciała, oznaka intymności i zaufania. Podobnie dobrym miernikiem według mnie jest ilość i rodzaj przytulania, jego intesywność, częstotliwość. Coś zaniedbałeś, stałeś się zbyt oczywisty i dostępny to początek końca. A końcem jest słynny już na forum "bolec chada" który się tam gdzieś kryje za rogiem. 

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SpecimenSix napisał:

U mnie z kolei jest odwrotnie. Im dłużej z nią jestem tym robi się bardziej otwarta. Jakoś po dwóch miesiącach znajomości powiedziała mi że chciałaby to porobić od tyłu (jakoś tak się dziwnie złożyło że cały czas przerabialismy pozuje od przodu).

@SpecimenSix Po 2 mies. to parzyliśmy się jak króliki. Jak mówię o sytuacji, po 2 latach, gdy wygasa haj hormonalny. Samica nie musi już się starać, bo ma pierścionek, termin ślubu, itd. @Estranged Jest w sytuacji, gdy żona już nie musi urabiać go dupą. Teraz albo zmieni się w twardego gościa i spróbuje naprostować samicę albo pozamiatane. 

 

3 godziny temu, Estranged napisał:

Czyż nie jest zawsze tak że na poczatku ruchasz jak szalony, a potem wszystko ustaje?

Tak to niestety wygląda w większości przypadków. Chyba, że trafisz na bardzo uległą albo nimfomankę.

Sam status i wygląd w małżeństwie się przeje po pewnym czasie. Nawet Brad Pit miał rogi przyprawiane regularnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ElChico napisał:

Przypominasz mi mnie w moim pierwszym, długim i poważnym związku z kobietą. Też tak myślałem, że w sumie po tylu latach (kilkunastu) to już nie ma fajerwerków (u mnie z nią od początku nie było). Zmieniło mi się jak się z nią rozstałem i poznałem inne kobiety. Z każdą kolejny seks był dużo lepszy.

Pierwsza też nie lubiła i nie potrafiła zrobić loda i w ogóle drętwo w łóżku było. Z kolejną zmiana o 180 %, w łóżku takie fikołki, że aż iskry szły, full wypas z lodami włącznie. Z następną też dużo lepiej było i kręciła mnie mocno. Myślę, że ze swoją pierwszą kobietą nie byłem w tej sferze dopasowany. To była moja pierwsza lady i nie miałem żadnego porównania. Kochana kobieta, ale bardziej jako koleżanka czy przyjaciółka. 

Może u Ciebie jest podobnie?

Niee, przed nia mialem kilka krotkich zwiazkow, przelotnych romansow. Tak naprawdę to ona caly czas była, na poczatku jedna z z kilku, potem zostala ona sama. Poza różnymi zaletami to ona jedyna nie miala na mnie calkowicie wyjebane podczas gdy inne szukały realnych korzysci na zadawaniu sie ze mna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 19:45, Estranged napisał:

Witam braci
Wczoraj sluchalem sobie piosenki Malika Montany a lecialo to tak "Jak kocha to poczeka, jak kocha to połyka". Moja osoba słysząc to oburzyła się i powiedziała cos co mnie zabolało a dokadniej cos w deseń "No, ciekawa jestem jakby ciebie zmuszali do tego zebys polykal, sprobuj są swojej spermy, smierdzi to i mam odruch wymiotny na sama myśl". Zrobilo mi sie zajebiscie przykro, ale nie dalem po sobie poznac. Poza tym loda pani też nie robi bo "nie lubi". Poza tym niby wszystko OK, ale i tak seksu nigdy nie ma tyle co na początku.

Sam nie wiem co mam myśleć, czy to wielki czerwony sygnał czy też sobie wmawiam, czy ktos miał coś podobnego? 

 

Dodam ze poza tym zonka sprawuje sie normalnie, chetnie dla mnie gotuje, robi za mnie zakupy sprzata itd takze tutaj nie moge narzekać. 

Kiedy żona będzie chciała, żebyś jej zrobił dobrze oralnie powiedz, że nie, ponieważ jej tam śmierdzi i masz odruch wymiotny na samą myśl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.