Skocz do zawartości

Pani Doktor zaszczuta przez feministki


Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała ciekawostka z dzisiaj.

 

Przeglądając newsy ze świata zwrócił moją uwagę nagłówek na poniższy temat:

 

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25123580,lekarka-dziwi-sie-przystojnym-mezczyznom-z-grubymi-partnerkami.html?disableRedirects=true#s=BoxOpImg4

 

Pani Doktor ośmieliła się skomentować formę fizyczną kobiet, jakie widywała na wakacjach i została zaszczuta przez feministki, którym się poprzepalały styki, bo ktoś śmiał zwrócić uwagę na boczek tu i tam.

Szkoda tylko, że na łamach "Wysokich Obcasów" naigrywanie się i poniżanie mężczyzn z brzuchem jest na porządku dziennym.

 

W artykule dodane są cytaty Pani Janne Kutcher, która "poderwała" beciaka z 6-pakiem i jest bardzo zadowolona ze swojej wagi, bo "jest jej więcej do kochania".

 

Dowiedziałem się też, że każdy, kto krytykuje otyłość, nie jest nawet haterem, a "body-shamerem"! No cóż, ja mam 10 kilo nadwagi i uważam, że osoby takie, jak ja powinny płacić wyższe stawki na NFZ, ponieważ jestem bardziej zagrożony zawałem i innymi chorobami, niż mężczyźni posiadający 5% tłuszczu. Chyba jestem body-shamerem sam wobec siebie XD

Edytowane przez LSD
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne , że pod natłokiem ataków uległa :(:

 

"Post „o grubych kobietach” usunięty. Koniec imprezy

Faktycznie, przegięłam. Nie było moją intencją obrażanie kogokolwiek, tylko zwrócenie uwagi na stale rosnący problem otyłości. Niestety, grzeczne, poprawne politycznie, merytoryczne teksty nikogo nie interesują, dlatego spróbowałam napisać ostrzej. Żaden z moich postów nie miał takich zasięgów, ale nie o taką ”sławę” mi chodziło. Zrozumiałam swój błąd, dlatego go usunęłam. A osoby, które poczuły się dotknięte moimi słowami przepraszam.

Zarzuca mi się, że oceniam ludzi po jednym spojrzeniu. A co zrobiły osoby, które postanowiły mnie „ukarać” negatywnymi komentarzami, czy ocenami? Wydały wyrok po przeczytaniu jednego posta. Nie jesteście lepsi ode mnie.

Czy to się komuś podoba, czy nie, nadal będę pisać... bardziej uważając, żeby nikogo nie urazić.

P.S.1. Ciekawe, kiedy wam się to znudzi?
P.S.2. Gdybyście włożyli tyle energii w pomaganie innym zamiast w zajmowanie się kręceniem afery w internecie, świat byłby z pewnością lepszy"

 

 

 

Zabieram się za komentarze :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dla wielu to okazja, by stygmatyzować kobiety plus size i podreperować swoje kompleksy.

Taaa..ale jak facet jest gruby to od razu, że flejtuch i baryłka. Podwójny standard numer 5032320 :)

 

Zresztą, z uśmiechem na twarzy czytałem tekst artykułu/komentarzu/felietonu :) Fajnie poczytać usprawiedliwianie braku dbania o swoje zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@17natakuOsobiście mi do gustu przypadł ten komentarz /pisownia oryginalna/:

 

Cytat

 

elio27.08.2019, 20:15
Bo najlepsze są chude w pasie - dobrze ocha się.

Wszystkie tłuste efemerydy powinny siedzieć w domu, a konkrentie w kuchni ich miejsce jest. I sprzątać, i gotować,i flaki i inne przysmaki.

 

 
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roztyły się polskie kobiety okrutnie. Większość szczupłych jest po prostu młoda i przemiana materii jeszcze daje radę.

W okolicach 30 już widać odkładający się tłuszcz i te płaskie tyłki z mięśniami jak z waty. Celulit to już chyba norma.

 

Komentarze kobiet pod artykułem jak zwykle w stylu "wygląd nie jest najważniejszy".

Edytowane przez Heniek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się w ogóle dziwię, że wydźwięk tego artykułu nie jest: "faceci to świnie". Chyba największymi problemami dzisiejszych kobiet są: rosnąca samoświadomość facetów i to, że coraz większa ilość z Nas ma... WYBÓR. W połowie poprzedniego wieku, młody samiec poznawał samicę zamieszkującą dwa domy dalej i bum - rodzina zaaranżowała małżeństwo, i weź się chłopie z babą męcz bo tak nakazuje ogólny trend i programowanie społeczne. Dzisiaj faceci wychodzący poza ramy tradycyjnego modelu związku czy rodziny, Ci którzy chcą mieć wybór i samodoskonalą się nie ku uciesze stad cycatych panienek, tylko ku swojej własnej uciesze i w pogoni za swoją własną definicją szczęścia, są nazywani mizoginami, szowinistami, egoistami (wg mnie - najcięższa obelga z pośród tych trzech), a co gorsza - kryją się w rezerwatach, takie jak to forum :D

 

A tak trochę bardziej serio - gdybym miał wybierać między normalną kobietą, spośród szarej strefy, z ambicjami i celami na życie, średnio atrakcyjną ale dbającą o siebie a pretensjonalnym wielorybem wykrzykującym hasła: "więcej ciałka do kochania", "faceci myślą tylko o jednym", to myślę, że większość z Nas wybrała by tą pierwszą, wbrew obiegowym opiniom, narzuconych przez media ideałom i tak dalej. I o to mają ból dupy dzisiejsze feministki.

 

A Panią doktor podziwiam, bo jako jedna z nielicznych miała odwagę głośno wygłosić swoje jakże zgoła odmienne i jeszcze bardziej słuszne zdanie publicznie.

 

Edit: @Morfeusz - Twój demot rulez ! :)

Edytowane przez Spartan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, LSD said:

No cóż, ja mam 10 kilo nadwagi i uważam, że osoby takie, jak ja powinny płacić wyższe stawki na NFZ, ponieważ jestem bardziej zagrożony zawałem i innymi chorobami, niż mężczyźni posiadający 5% tłuszczu.

Zgoda ale tego nigdy nie będziesz miał w państwowym systemie bo konstytucja zapewnia "równy dostęp". Tylko prywatne ubezpieczenia mogłyby dyskryminować i nagradzać/karać wysokością składki (długo planowo wpływając na poprawę zdrowia społeczeństwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Heniek napisał:

Komentarze kobiet pod artykułem jak zwykle w stylu "wygląd nie jest najważniejszy". 

MÓJ wygląd nie jest najważniejszy.

Bo popychacz to "ma o siebie dbać!"

A ona też dba. Tylko wiadomo - grube kości, tarczyca, po bombelku (Dziecko ci urodziłam!!!).

Strasznie ma, biedactwo.

36 minut temu, Heniek napisał:

Roztyły się polskie kobiety okrutnie. Większość szczupłych jest po prostu młoda i przemiana materii jeszcze daje radę.

Byłem ostatnio na plaży.

Często chadzam na basen, ale taki bardziej lansiarski.

 

To jest... kurrrwa DRAMAT.

Naprawdę, tak rzadko można spotkać laskę, na której można zawiesić oko, że strach.

Nawet ostatnio z kumpelą na ten temat gadałem. Też stwierdziła, że "za naszych czasów dziewczyny 20+ nie były (aż tak) tłuste."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani doktor zwróciła uwagę na jej zdaniem problem występujący w społeczeństwie, prowadzący do różnego rodzaju chorób. Jako lekarz ma do tego pełne prawo. Zapewne zna się na tym i wie co mówi.

 

Zaraz pewnie pojawi się rozdwojenie jaźni redaktorów z ulicy Czerskiej, że mamy otyłe społeczeństwo i plagę związanych z tym chorób, a Ministerstwo Zdrowia pod rządami złego PiSu nic z tym nie robi, nie ma też żadnych akcji profilaktycznych, więc je przeprowadźmy.

 

Inną sprawą jest stusunek ludzi do twierdzeń zgodnych ze stanem rzeczy. Taka już jest natura ludzka, ze owi ludzie, a panie w szczególności są bardzo agresywnie nastawieni do gorzkiej prawdy na swój temat. Temat wyglądu jakby nie istniał. Stąd ta cała racjonalizacja w stylu: "puszyste jest piękne", "kochanego ciałka nigdy za wiele", "zaakceptuj siebie" podsycane przez: "nie znasz, nie oceniaj". Gdyby faktycznie ludzie siebie akceptowali, to coś z tym by robili, odpowiednia dieta, więcej ruchu, współpraca z lekarzem lub dietetykiem dałaby szybko odpowiednie efekty i zminimalizowanie możliwości zachorowania na dość ciężkie choroby generowane nadwagą. Świadomość jest kluczem. Nadwaga jest odzwierciedleniem stanu naszego organizmu. Ale nie, po co? Lepiej nadal siedzieć przed TV i obrzerać się fast foodami ze słonymi przekąskami popijanymi gazowanymi napojami słodzącymi. To moja strefa komfortu i wara od niej.

 

Tu nie chodzi o wpędzanie ludzi z nadwagą w kompleksy i wyżywanie się na nich przez osoby szczupłe. Od zwrócenia uwagi zaczyna się często chęć pomocy takim osobom, a w zamian otrzymujemy agresję jak pani lekarka z artykułu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem osobą otyłą - i w towarzystwie śmieje się, że moja facjata jest ogólnie dostępna na każdym opakowaniu smalcu. 

 

Otyłość jest jak alkoholizm,narkomania i inne uzależnienia - chorobą PSYCHICZNĄ. Trzeba ten fakt podkreślać. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 17nataku napisał:

P.S.2. Gdybyście włożyli tyle energii w pomaganie innym zamiast w zajmowanie się kręceniem afery w internecie, świat byłby z pewnością lepszy"

Mam dziwne wrażenie, że tutaj Pani Doktor chciała napisać: "Gdybyście mniej czasu spędzały na siedzeniu w internecie i wpierdalaniu ciastków a więcej na dbaniu o zdrowie i ruch, to byście nie miały teraz takich kompleksów."

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Paniom z przydziału chada do tego z pączkiem. Oj chady, wy chady. Niedługo się skończy wasze eldorado, jak feministki się upomną o swoje. 

 

Niedługo będzie. Ej ty najbardziej przypakowany i umięśniony napierdalaj do Beatki. Masz ją wyruchać i całować fałdki, nawet jak wycieka z nich obrzydliwy pot. 

 

Nie masz prawa protestować, bo patriarchat się skończył. Teraz władza kobiet, kwiiiiiiii. 

 

Będzie polowanie na chadów rozpłodowych, a beciaki będą w fabrykach produkować czekoladki bez prawa do urlopu. 

 

  • Like 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

Żeby w ferworze walki nie pomylił pępka od pierożka

W niektórych przypadkach nie zauważy różnicy. ;)

30 minut temu, znienawidzony napisał:

jak to jest z gr.... tzn. z plus size kobietą i szczupłym mężczyzną, a tylko takie pary spotykam szczególnie w supermarkjetach

Bracie Hipergamia, podwójne standardy samic, itd.

U kobiety to nie gruba baba, tylko "kobiece kształty, plus size, więcej ciała do kochania, liczy się wnętrze", itp. bzdury. Przekazywane przez główny ściek medialny.

W przypadku mężczyzny to "zapuszczony Janusz", który nie dba o siebie. 

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Morfeusz napisał:

W przypadku mężczyzny to "zapuszczony Janusz", który nie dba o siebie. 

Bo samice nie lubią konkurencji.

7 minut temu, Morfeusz napisał:

W niektórych przypadkach nie zauważy różnicy

Zapłodnienie pozautstrojowe :D

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.