Skocz do zawartości

Romantycznego smsa przeczytał jej ojciec :|


aras

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniła do mnie dziewczyna, na początku normalnie gadała, ale później powiedziała że jej ojciec przeczytał smsa, którego jej wysłałem gdzie napisałem między innymi, że chciałbym, żeby była moją prywatną niegrzeczną dziwką, nie trudno mi się domyślić, że ojciec chce mnie roznieść,chociaż mnie nie widział, ale podobno powiedział,że jakby mnie poznał, to on już sobie ze mną porozmawia. I próbowała mnie bronić, ale wiem, że to już prawie spalone i powiedziałem jej, żeby spodziewała się najgorszego. I że nie spodziewałem się, że w tak szybkim czasie stanę się dupkiem... Ona mówiła, ze zobaczymy, ze może będzie dobrze, chociaż ja nie liczę na to i powiedziałem jej, że to naiwne myślenie, nawet z moich ust padły słowa "no to teraz już po chuju" A ojciec przynajmniej moich zdaniem, wmówi jej, że ja jej nie szanuję i ona się po prostu zdystansuje i to wszystko się skończy. Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 opcje:

a) Masz rację, po ptakach

B) Zrobi ojcu na złość

 

Nie znam szczegółów, ale jeśli próbowałą Cię bronić, to musi to jakos uzasadnić i wyjdzie jaki jesteś dobry dla niej, kochany itd. Będzie tym odpowiadać tatusiowi, a on będzie mówił swoje i tak przez jakiś czas. A mantrowanie Twoich zalet raczej nie jest niczym złym. Kontynuuj to, co robiłeś wcześniej i olej tatusia, no chyba że chcesz się żenić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie miałeś co do niej plany. Jeżeli to dziewczyna z którą chcesz stworzyć związek, może być troszkę przejebane, ale myślę, że jak byś wziął jej ojca i pogadał z nim jak mężczyzna, zapytał np. czy sam nie gadał świństewek swojej żonie o córce owej panny to może się zastanowi. To co się mówi w łóżku i podczas gry wstępnej nie odnosi się do rzeczywistości, nazwanie kobiety suką, czy dziwką w łóżku to przecież nic złego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras, z niczego się nie tłumacz. Jakby nic się nie stało. Jaki sms? Nieeee to niemożliwe, jakieś przywidzenia? Pan czyta smsy córki? A na zajęciach z Prawa czytałem że art 267 kodeksu karnego grozi restrykcjami za czytanie cudzych smsesów....... xD

 

Już widzę te wielkie oczy i zaciskającą się szczękę xD

 

aras, nie daj się zwariować. Jesteś facetem i to TY zajmujesz się swoją kobietą. Ojciec swoje zrobił. Albo i nie skoro czyta smsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie troche zmieniliście mi perspektywe, bo zareagowałem jak gnojek. A jej starzy o wszystkim z nią gadają i ona z nimi, w przeciwieństwie do mnie, bo u mnie wszystko to moja tajemnica. Jej starszy to twardy chłop ze wsi kochający swoje 4 córunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się przejmujesz że przeczytał smsa, ja się zastanawiam jak to się stało że ojciec czyta korespondencję 24 letniej córki.  :lol:

bo młoda go pod chuj ładuje%-)

kiedys za gnoja sie z lala pożarłem no i jako nic nie wiedzacy nastolatek dzwonie....

"kotku kocham cie przestańmy sie kłócić,potem leciały romantyzmy"

no i jak juz mi sie wena wyczerpała usłyszałem rozbawiony głos

- tu mama x,nie ma jej ale przekaże wszystko

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możliwe ze shit test na odwagę, ale u 24 letniej laski taki poziom? xD

 

aras, czeka Cię dużo pracy xD Choć może nie, nic ją nie ucz, @red dawał fajny przykład z kawą i analem xD Zaproś ją na kawę i korzystaj z życia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nawet napisałem jej ten żarcik reda smsikiem :D no cóż zobaczy się co z tego wyjdzie,w każdym razie macie racje, nie powinno czytać się czyjejś korespondencji, no i taka sytuacja, też ukarze jak bardzo zależna emocjonalnie ona jest od swojego starego, jeśli zacznie się psuć między Nami, to znaczy, że to jednak dobrze, że taka sytuacja się wydarzyła. Kiedyś chciałem pojechać do niej, ale wstrzymałem się z tym i ogólnie podchodziłem do tego na luzie, ale pewnie jest stary już ma obrazek, że przyjeżdżam, znoszę z pokorą, a on pokazuje kto tu rządzi i nawet wczoraj na świeżo, sobie myślałem, że może by pokazać jaja, potem trochę strach mnie obleciał, bo chuj wie co może na wsi się wydarzyć, a teraz myślę, że rzeczywiście, grał bym w czyjąś grę, a to ja jestem od prowadzenia... ale wiecie na wsi inaczej, wódka z teściem itp. to dla nich taki wstęp do wszystkiego, wkupienia się w łaski, a mi to na razie nie potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też strach mnie obleciał :D

 

Świeżo upieczony zięć zaprowadza nowe porządki w domu.
Zięć:
- Dzisiaj ty mi pierzesz skarpetki - mówi do teściowej - a jutro ty - wskazuje żonę.
Żona: 
- Jak to?
Teściowa : 
- Jak to? 
Zięć: 
- A tak to! Ja tu teraz rządzę! Ale to nie wszystko: dzisiaj ty mi dajesz na piwo - wskazuje na teściową - a jutro ty - zwraca się do żony.
Żona: 
- Jak to?
Teściowa: 
- Jak to?
Zięć: 
- A tak to, ja tu teraz rządzę! I ostatnia rzecz: dzisiaj śpię z tobą -wskazuje na żonę - a jutro z tobą - zwraca się do teściowej.
Żona: 
- Jak to?
Teściowa: 
- A tak to, on tu teraz rządzi!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.