Skocz do zawartości

Olewanie


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukałem odpowiedzi w gąszczu tematów, aczkolwiek nie mogłem znaleźć odpowiedzi lub podobnej sytuacji (choć na 100% takie były)

 

Korzystając z aplikacji randkowej pomyślałem żeby poznać kogos w okolicy. W zasadzie nie w celu seksu ani nic z tych rzeczy. Bardziej, żeby spędzić czasem z kimś czas/ wyjść na papierosa, bo  w mojej miejscowości wszyscy powyjeżdżali 

 

Poznałem młodszą od siebie 18. (ja mam 22), byliśmy na jednym spotkaniu, było na prawdę miło, było widać różnice mentalną ale chciałem z kimś spędzić czas. Z racji tego, ze ona była z wioski musiała przyjechać autobusem na to spotkanie, spotkanie się wydłużyło i ją odwiozłem (nie chciałem być rycerzem, ale nalegała ze odda pieniądze przy następnej okazji, choć ja nie chciałem - nie był to dla mnie problem.

Od spotkania minęło kilka dni, mamy ze sobą kontakt, ale raczej ja zaczynam rozmowę + z dwa razy zaproponowałem wyjście na papierosa żeby spędzić sobie z kimś czas. Mam wrażenie, ze nie odpisuje mi na odpowiedz, a jedynie się tłumaczy, ze nie może/ nie ma fajek ? albo po prostu odpisuje mi po dłuższym czasie i temat się wymyka. 

 

Nie chce wyjść na needy, po prostu człowiek chciał spędzić z kimś czas, ale mam wrażenie ze robię tu za frajera + mam lekko orbitować pomimo ze nawet nie chce zaruchać.

 

Co sądzicie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dabeq napisał:

Powiedziałem ze chciałem czasem gdzieś wyjść i spędzić miło czas

To trochę niejednoznaczne, może być że:

- postrzega Cię jako mało rokującą partię (nie wiem, może np. nie masz samochodu, wstaw sobie cokolwiek) i traktuje jako orbitera.

- nie chce kolegów, nowych znajomości, które nie są dla niej potencjalną partią.

- jest tępa dzidą, i nie będzie inwestowała swojego czasu w żadnym aspekcie (nawet kiedy zdeklaruje jako koleżanka).

 

Napisz jej, że interesuje Cię tylko relacja koleżeńska, i zobaczysz jak to się potoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, trop napisał:

Na początek to palenie rzuć.

Cały zart polega na tym ze nie paliłem od miesiąca i jak z nią się spotkałem to z braku laku zapaliłem. Ale nikt mnie do niczego nie zmusza 

 

3 minuty temu, Baelish napisał:

To trochę niejednoznaczne, może być że:

- postrzega Cię jako mało rokującą partię (nie wiem, może np. nie masz samochodu, wstaw sobie cokolwiek) i traktuje jako orbitera.

 

 

Napisz jej, że interesuje Cię tylko relacja koleżeńska, i zobaczysz jak to się potoczy.

Samochód akurat mam, ale wiem co masz na myśli. Utrzymuje ze mną relacje, ale trochę zlewkowo. Dobry pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dabeq napisał:

Coś w tym może być. Szkoda, że człowiek chce sobie po prostu z kimś wyjść niezobowiązująco i wychodząc z inicjatywą wychodzę na frajera. No ale trzeba iść dalej 

Widocznie tak jak Koledzy wyżej pisali, nie za bardzo jest zainteresowana. Życie toczy się dalej, pora na kolejne.

Edytowane przez Avanti!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, nie rozumiem jednej rzeczy, po co Ty jej mówisz jakie masz w stosunku do niej zamiary?

 

Po pierwsze jak szuka związku, a Ty jej wyskakujesz na 1 spotkaniu( lub zaraz po), że tylko koleżeństwo, to jesteś out. Spotykasz się z babą tak długo, aż sama nie zacznie smęcić, co teraz z nami będzie, kim my jesteśmy i inne tego typu teksty. Do tego czasu ryj na kłódkę i tyle. 

Rozumiem Cię, chcesz być fair, tylko tak to się potem kończy. 

 

1 godzinę temu, Dabeq napisał:

Od spotkania minęło kilka dni, mamy ze sobą kontakt, ale raczej ja zaczynam rozmowę + z dwa razy zaproponowałem wyjście na papierosa żeby spędzić sobie z kimś czas.

 

No i po co? Zanim wylazła z samochodu, trzeba było powiedzieć: Jak będziesz chciała to powtórzyć, to znasz mój numer. 

A Ty raz z nią wyszedłeś i od razu:

- odwózka do domu

- telefony, smsy

- próby umówienia kolejnego spotkania, chociaż od ostatniego minęło raptem kilka dni.

 

I teraz wielce zdziwiony, o co chodzi? Dlaczego nie odpisuje? 

 

Brak spójności w Twoim zachowaniu Panie. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na portal randkowy, czyli miejsce gdzie nie szuka się kolegów/koleżanek i się dziwisz, że laska tak Cię potraktowała?

 

Serio?

 

Takich, którzy walą taki tekst jak Ty (spędzić czas itp.) jest na portalach pełno i zazwyczaj to są rycerzyki, którym brakuje jaj albo mocni zawodnicy, którzy na spotkaniu zaczynają uwodzenie. Laski są tego doskonale świadome.

 

Zgadnij do którego z dwóch worków wpadłeś.

Edytowane przez Sceptyczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta sreta nie o to chodzi. Z moich doświadczeń, znajomości czysto koleżeńskie na apkach randkowych w ogóle nie wychodzą. I kobiety liczą, że coś tam z tego będzie, mimo że często udają że nie zależy im na tym. W najgorszym wypadku uda się jakiś ONS. Widocznie nie podpasiles dziewczynie pod tym wzgledem albo nie eskalowales znajomosci w celu seksualnym i laska nie wie czego chcesz, a gdzieś podświadomie nie chce się tylko kolegować. Gdybyś jej podpasowal mocno wyglądowo np to mogłaby Ci dać druga szansę, a tak to lipa. Trzeba było powoli lecz sugestywnie eskalować laske na seks, miałbyś koleżankę i byś trochę poruchal przy okazji ? 

Edytowane przez BrightStar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Korzystając z aplikacji randkowej pomyślałem żeby poznać kogos w okolicy. W zasadzie nie w celu seksu ani nic z tych rzeczy. Bardziej, żeby spędzić czasem z kimś czas/ wyjść na papierosa

Cytat

Cały zart polega na tym ze nie paliłem od miesiąca i jak z nią się spotkałem to z braku laku zapaliłem.

To w końcu jak to było?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, giorgio napisał:

Panie, nie rozumiem jednej rzeczy, po co Ty jej mówisz jakie masz w stosunku do niej zamiary?

W relacja międzyludzkich gram w otwarte karty, nie będę się bawił w jakiekolwiek gierki. 

Na początku myślałem, żeby coś więcej, ale jak mi powiedziała ile ma lat to dałem sobie spokoj i nie dążyłem do podrywu.

 

To nie jest moje pierwsze spotkanie z aplikacji randkowej, ale pierwsze w której nie chciałem czegoś więcej.

50 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Wchodzisz na portal randkowy, czyli miejsce gdzie nie szuka się kolegów/koleżanek i się dziwisz, że laska tak Cię potraktowała?

 

Serio?

 

Takich, którzy walą taki tekst jak Ty (spędzić czas itp.) jest na portalach pełno i zazwyczaj to są rycerzyki, którym brakuje jaj albo mocni zawodnicy, którzy na spotkaniu zaczynają uwodzenie. Laski są tego doskonale świadome.

 

Zgadnij do którego z dwóch worków wpadłeś.

To co napisałem u góry odpowiada na pierwszy akapit. Jeśli wpadłem to trudno, mi się nie podobało ze nie powiedziała mi wprost ze nie chce relacji. Dawała mi do zrozumienia, ze wręcz przeciwnie i „oddanie za podwózkę” uznałem z bodziec.

 

27 minut temu, Inside napisał:

To w końcu jak to było?

Rozgryzłeś mnie Columbo, a tak na prawdę to nie paliłem od miesiąca, ale przy spotkaniu z nią może i chciałem się odstresować + papieros ułatwia rozmowę. Napisałem wam po prostu wcześniej o czymś, co działo się w połowie historii ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dabeq napisał:

Na początku myślałem, żeby coś więcej, ale jak mi powiedziała ile ma lat to dałem sobie spokoj i nie dążyłem do podrywu

 

2 godziny temu, Dabeq napisał:

W zasadzie nie w celu seksu ani nic z tych rzeczy

15 minut temu, Dabeq napisał:

Rozgryzłeś mnie Columbo, a tak na prawdę to nie paliłem od miesiąca, ale przy spotkaniu z nią może i chciałem się odstresować + papieros ułatwia rozmowę

Kolejny bajkopisarz.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sceptyczny? napisał:

 

Kolejny bajkopisarz.

Co ci się niby nie zgadza? Łatwo napisać, ze ktoś wciska bajkę. Ha tfu

Jedynie co muszę przyznać, ze nie mam talentu do pisania o sobie. Ale napisze prościej 

1. Korzystałem z tych apek wiele razy często z sukcesami i często  na podłożu seksualnym 

2. Mam od groma czasu wolnego, a tak się składa ze mieszkam na za*upiu i poza rodziną to nie mam do kogo gęby otworzyć, więc stwierdziłem ze raz zmienię podejście i będę patrzył pod katem spędzania z kimś czasu. 

3. Nie paliłem od miesiąca i z nudów ostatnio łapały mnie dołki, więc łatwiej mi było złapać nic porozumienia z kimś kto pali, bo palenie tak działa. Co nie zmienia faktu ze opuściłem gardę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dabeq napisał:

1. Korzystałem z tych apek wiele razy często z sukcesami i często  na podłożu seksualnym 

To już się gryzie z tym:

4 minuty temu, Dabeq napisał:

mieszkam na za*upiu i poza rodziną to nie mam do kogo gęby otworzyć

Czyli masz kogo wyruchać, ale nie masz z kim pogadać? Dobrze rozumiem?

5 minut temu, Dabeq napisał:

2. Mam od groma czasu wolnego, a tak się składa ze mieszkam na za*upiu i poza rodziną to nie mam do kogo gęby otworzyć, więc stwierdziłem ze raz zmienię podejście i będę patrzył pod katem spędzania z kimś czasu. 

No ciekawe, bo wyżej napisałeś, że:

34 minuty temu, Dabeq napisał:

Na początku myślałem, żeby coś więcej

A jeszcze na samym początku:

3 godziny temu, Dabeq napisał:

pomyślałem żeby poznać kogos w okolicy. W zasadzie nie w celu seksu ani nic z tych rzeczy.

 

7 minut temu, Dabeq napisał:

3. Nie paliłem od miesiąca i z nudów ostatnio łapały mnie dołki, więc łatwiej mi było złapać nic porozumienia z kimś kto pali, bo palenie tak działa. Co nie zmienia faktu ze opuściłem gardę

No ciekawe, bo na samym początku pisałeś, że:

3 godziny temu, Dabeq napisał:

Bardziej, żeby spędzić czasem z kimś czas/ wyjść na papierosa

A zaraz potem:

2 godziny temu, Dabeq napisał:

Cały zart polega na tym ze nie paliłem od miesiąca i jak z nią się spotkałem to z braku laku zapaliłem.

Czyli chciałeś wyjść zapalić i zapraszasz na papierosa, a na spotkaniu "na papierosa" z braku laku zapaliłeś (o, tak wyszło), a potem w ostatnim poście piszesz, że jednak chciałeś celowo zapalić.

 

Kolejny farmazon. Powinni was banować. Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sceptyczny? napisał:

To już się gryzie z tym:

Czyli masz kogo wyruchać, ale nie masz z kim pogadać? Dobrze rozumiem?

No ciekawe, bo wyżej napisałeś, że:

A jeszcze na samym początku:

 

No ciekawe, bo na samym początku pisałeś, że:

A zaraz potem:

Czyli chciałeś wyjść zapalić i zapraszasz na papierosa, a na spotkaniu "na papierosa" z braku laku zapaliłeś (o, tak wyszło), a potem w ostatnim poście piszesz, że jednak chciałeś celowo zapalić.

 

Kolejny farmazon. Powinni was banować. Bez odbioru.

Są wakacje i mieszkam u rodziny w małej miejscowości, a w ciągu roku studiuje w dużym mieście i o wiele łatwiej tam kogoś poznać.

Nie ruchalem odkad nie byłem na studiach, więc jakoś to przeżyłem ale samotność mnie gryzie i chciałem wyjść z kimś. Może i na początku chciałem, ale to tez wynika z samotności.

 

To był mój skrót myślowy(podświadomy),bo po pierwszym spotkaniu jak z nią zapaliłem to proponowałem wyjście na papierosa jako sposób na spotkanie. Jak już mówiłem nie zawsze potrafię wyrazić wszystko co myśle . O to nie mam pretensji. 

 

Ale sugerowanie, ze jestem „bajkopisarzem” czy tego typu(choć starałem się sprecyzować) dzbaństwo w czystej postaci. Pamiętaj ze ignorancja to siła. Bez odbioru, żyj w swoim świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście robisz za frajera i betacucksa.

 

W dniu 28.08.2019 o 21:22, Dabeq napisał:

spotkanie się wydłużyło i ją odwiozłem (

Nigdy tak nie rób.
To ty zawsze masz zakańczać pierwszy spotkanie(o ile to możliwe) i zawsze zostawiać pańcię z niedosytem.
Być może nie współgraliście i też źle rozegrałeś pewne sprawy(jak ta powyżej).
Jestem pewny bracie, że Ty "overstay your welcome."

 

*Oczywiście obowiązkowo bracie ----> NEXT HER!

W dniu 29.08.2019 o 01:07, Klariett napisał:

Jak chcesz mieć znajomych i dobrze spędzić czas to znajdź sobie dobre męskie towarzystwo, najlepiej w kręgu zainteresowań konkretnych a nie szukaj obcych panienek na portalach z góry nastawionych na relacje damsko-męskie. 

Polecam zgadać się z braćmi z forum.
Może codziennie się widywać nie da, bo zapewne znając życie wszyscy będą z innego miasta, ale da się zgadać na weekendzik czy coś.
Ja ostatnio zaliczyłem wypadzik z jednym bratem z którym załapałem kontakt i jestem zadowolony :) 
W końcu wszyscy mamy coś wspólnego skoro jesteśmy zgromadzeni na tym forum.

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.