Skocz do zawartości

Dziewczyna bez stanika - czy to coś znaczy?


Marib

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PUNK napisał:

 

Panowie, nie wymyślajcie już.

 

Bez stanika chodzą kobiety pewne siebie. Raz zdarzyła mi się sytuacja zmuszenia mnie do "podziwiania" sterczących sutów, podkreślam RAZ. Było to w 2002, byłem leszczem, robiłem jako klepacz (programista) i mieliśmy na "hali" pewną Gośkę - całkiem fajną niunię (chujową projektantkę).

 

Aktualnie pracuję z babami i cyckonosz to świętość. Wiem co piszę, bo nie raz strzelałem z ramiączka.

 

Na rynku jest cała masa staników, również sportowych. Dla kobiety bielizna jest bardzo ważnym elementem ubioru - poprawia wygląd biustu, dodaje pewności siebie, a większość ma mega kompleksy...

Jak nie wymyślajcie? W trójmieście sporo, na Półwyspie Helskim jeszcze więcej. Nie odróżniasz dress codu w pracy, a poza nią.

Edytowane przez PanDoktur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzień roku 2019. Śnieg po kolana, zawieje i zamiecie. Temperatury spadają do -20 stopni Celsjusza. Wszystkie dziewczyny odziane są w puchowe kurtki sięgające kolan a nawet łydek. Każda kurtka posiada ogromny kaptur zakończony jakimś modnym w tym sezonie futerkiem. Każda dziewczyna nosi ten kaptur, w dodatku nosi też czapkę i jest owinięta porządnie szalikiem, w taki sposób, że widać tylko ledwie oczy jakby to była burka. Ponadto każda z nich ma na sobie rękawiczki. Nic poza tymi oczami nie widać, panie nie pokazują nóg, ponieważ noszą ciepłe spodnie.

Czy to coś znaczy?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, PanDoktur napisał:

Jak nie wymyślajcie? W trójmieście sporo, na Półwyspie Helskim jeszcze więcej. Nie odróżniasz dress codu w pracy, a poza nią.

Uważam to za szczególne warunki - wakacje, bycie turystką, wyluzowanie, bliskość plaż.

 

Tam gdzie ja się obracam na co dzień, brak stanika jest rzadkością. Baby mają w większości kompleksy, dlatego też np. używają push up'y, lift up'y i inne cudactwa.

Stanik jest raczej synonimem kobiecości niż zniewolenia i baby się go nigdy nie wyrzekną.

 

A tak w ogóle, to panna opisywana przez @Marib wracała pewnie z ostrego ruchania i zapewne brakowało jej też majtek...

 

@Marib, biorąc pod uwagę powyższe, czyń tak, aby takich panien było wiecej na ulicy...

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marib napisał:

Co myślicie, czy to tylko kwestia temperatury, czy dziewczyna szukała przygód? 

2 w 1.
Ekshibicjoniści są wśród nas ?
A tu ma Pani dobre "usprawiedliwienie".

 

Aha, zdziwiłbyś się, ile pań pod kiecką chodzi bez majtek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na mieście, a nie było to lato, raczej jesień, chyba? w centrum stoję sobie na przystanku i szczekam na tramwaj a tu nagle patrze i oczom nie wierzę tym bardziej, ze nic tego dnia nie zapodałem ani nie wypiłem i nie paliłem, no więc tak sobie stoję patrze a tu po chodniku obok przystanku paraduje młodziutka laska, wysokie kilometrowe szpile, przykrótki jasnoczerwony kubraczek sięgający ledwo do półdupków, czarne pończoszki i czarne stringi, torebka i okulary przeciwsłoneczne, laska kroczyła w średnim tempie niczym modelka na wybiegu, pewna siebie, patrzyła się przed siebie a cała ulica na nią ludziska stali jak zaczarowani i lampili się, ja też się gapiłem, nigdy wcześniej ani później takiej akcji nigdzie nie widziałem nie wliczając St Pauli w Hamburgu, w nocy kiedy tam prostytutki spacerują ;DDD

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by chodziła tak po twoim mieszkaniu to by coś znaczyło ale jeśli tak na przystanku to znaczy, że nie jest to dobry materiał na żonę.

Trzeba było perfidnie patrzeć na przemian w piersi później oczy i czekać na reakcję, może by coś z tego było. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marib napisał:

Waszym zdaniem ubiór dziewczyny, a konkretnie mocno widoczny brak stanika coś znaczy?

Moim zdaniem to oznacza że:

  • Było gorąco.
  • Dziewczyna lubi atencję, uwidaczniając suty widzi że to robi, więc do małżeństwa albo dłuższego związku się raczej nie nadaje. Były by z nią niezłe przeboje. 
  • Być może prowokuje silnych psychicznie mężczyzn do podrywu. 
  • Może mieć niskie poczucie własnej wartości i widok mężczyzn, wpatrzonych w jej sutki podbija jej ego. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Niech chodzi ubrana jak chce i eksponuje co chce. Jak ma ochotę, to i niech bez majtek chodzi.

Jej ciało. Ma prawo robić z nim co chce, ubierać się jak chce i wcale nie musi być to odbierane w jakikolwiek sposób.

Edytowane przez Jazz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Heh, właśnie mi się przypomniała jedna akcja, jak chodziłem do liceum - dojeżdżałem autobusem.
Była taka jedna, co się na mnie uwzięła, gapiła się ciągle na mnie. Ja oczywiście olewka :D 
Aż do pewnego razu, kiedy - nawet nie wiem, kiedy to się stało znaleźliśmy się obok siebie.
Oczywiście brak miejsc siedzących, no więc trzymałem się rurki pionowej. Nagle widzę, że laska zaczyna się cyckami ocierać o moją rękę, którą trzymałem się rurki. Ojj, miała czym oddychać :D Chyba rozmiar D :D Oczywiście bez stanika. Ciągle się ociera i zaczyna sapać, sutki miała już jak wentyle z Żuka. Zaczęło mnie to peszyć ( chyba z 16 lat miałem, ona na pewno młodsza), więc chwyciłem rurkę niżej. Ona zaczyna się garbić i znów się ociera. Ja łapię rurkę wyżej, ona delikatnie staje na palcach żeby dosięgnąć i dalej sapie. Wkurzyłem się, podniosłem rękę, chwyciłem się poziomej rurki - tej która jest wysoko, uciekłem :D

Jej wzrok bezcenny :D

Gdyby umiała mnie nim zabić, już dziś bym z Wami Bracia nie pisał :P:D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/30/2019 at 4:56 PM, Sceptyczny? said:

A co do tego, że będą obwisłe to nie byłbym taki pewny. Słyszałem, gdzieś nawet, że chodzenie bez stanika pozytywnie wpływa na jędrność cyca, ale nie wiem czy te plotki są prawdziwe.

To nie plotka tylko poważne badanie wśród kobiet w wieku 18-35. Okazało się, że te które nie nosiły stanika miały mnie obwisłe piersi i mniejsze obciążenie i ból pleców.

 

Les seins se porteraient mieux sans soutien-gorge

French study suggests younger women should stop wearing bras

Science Proves That Wearing Bras Is Bad For Your Health

 

Chodzi o normalne użytkowanie, jakieś bieganie czy tego typu aktywności powinny być zabezpieczone przez sportowy stanik ale fakt pozostaje faktem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.