Skocz do zawartości

19 latka + 33 latek i ich pomysł na biznes


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Zajac napisał:

Samcu,wiedz że jak loszka 10/10 pierwsza zagaduje + stawia drinki to coś się dzieje!

Z doświadczenia życiowego wiem, że jak laska sama bezpośrednio inicjuje kontakt z facetami, to nie jest wartościowa.
Jest niewarta zachodu.
Taka kobieta zawsze ma pełno bolców teraźniejszych i przeszłych i przyszłych.
Nie dość, że jest używana na maksa, to jeszcze porównuje cię z innymi bolcami i sypia z kilkoma na raz.

A co się dzieje gdy kobieta zaczyna przesadzać z liczbą partnerów?
Skłonność do zdrad?
Przebodźcowany mózg, który nie pozwala na budowanie zdrowej monogamicznej relacji z mężczyzną?
Otóż tak:


 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zajac napisał:

loszka 10/10

 

13 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Tyle razy było wałkowane na forum, że nie piszemy o Paniach "loszka"...

 

Też mnie to razi. Jak ktoś mówi "loszka" na kobietę, to raczej to dzieciak, chłopiec, a to forum jest dla mężczyzn... więc co tutaj chłopiec robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/30/2019 at 8:13 PM, Zajac said:

Samcu,wiedz że jak loszka 10/10 pierwsza zagaduje + stawia drinki to coś się dzieje!

Mnie drinka stawiały tylko koleżanki. 20 lat doświadczenia z kobietami nauczyło mnie, że żadna laska w Polsce sama nie podejdzie do faceta, a przynajmniej do mnie. Trochę inaczej było na Zachodzie, bo tam coraz popularniejsze jest podrywanie facetów przez kobiety. 

 

39 minutes ago, Patton said:

Przypomniało mi to jak jeden złodziej z mojej ulicy zawsze powtarza że swoich nie okrada.

Podobno kiedyś złodzieje i inny przestępczy element jakąś tam swoją zwichrowaną etyką się kierował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.