Skocz do zawartości

Logika kobiet na wesoło


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę w piątkowy wieczór i patrze na YT filmik - Logika Kobiet. Kanał "Abstrahuje". Niby na wesoło  - ale jakże prawdziwie. I tylko warto zauważyć, że nawet na takich kanałach widzą to co się wyrabia.

 

Mnie najbardziej poruszył fragment jak pańcia siedzi grzebie chyba w telefonie i pyta misia czy zamknąłby okno - moja ocena takiego zachowania jest taka - niech pańcia kurła ruszy swoje dupsko i sama zamknie. Dlaczego tak na to reaguje?

 

Bo sam to przerabiałem - Zamkniesz okno bo mi wieje? Zgasisz światło bo mnie razi? Przyniesiesz mi wody bo chce mi się pić? Dasz głośniej/ciszej TV? itd itp. 

 

Nie dawajcie się wciągać w takie "służenie" mają nogi i ręce to niech ruszą dupę i same sobie to zrobią.

 

W końcu zacząłem mówić do swojej pańci to samo co ona wcześniej typu zamkniesz okno? itd.  Myślicie że poszła? I na tym uciąłem "pomoc" sama musiała sie ruszać jak coś chciała.

 

Z kolejnymi pańciami już krótko. Od razu było NIE. zamknij sama jak ci przeszkadza.

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

Bo sam to przerabiałem - Zamkniesz okno bo mi wieje? Zgasisz światło bo mnie razi? Przyniesiesz mi wody bo chce mi się pić? Dasz głośniej/ciszej TV? itd itp.

Trafne i bardzo częste. To przerabiała chyba większość mężczyzn, będących w związkach. Powolna tresura i sprawdzanie, na ile może sobie pozwolić z wykorzystywaniem mężczyzny. 

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

W końcu zacząłem mówić do swojej pańci to samo co ona wcześniej typu zamkniesz okno? itd.  Myślicie że poszła?

Prosty przykład. Miałem wyprowadzić jej psa, aby się załatwił rano, a ona po południu. Myślisz, że poszła sama? Krowa leżała ze srajfonem w łapie i chciała żebym znów ja poszedł. Taki wałek, dyskusja, odwlekanie jak najdłużej, próby manipulacji, a to coś ja zaczęło nagle boleć, znów leżenie i odwlekanie, kłótnia. W końcu przypominałem jej, że pies potrzebuje się załatwić, poszczekała mordą i poszła z obrazą majestatu (nie dałem się wrobić).

Raz bym zrozumiał, gorsze samopoczucie, itd., ale kilka razy taka sytuacja i widzisz schemat. 

Jak ją rzuciłem to usłyszałem, że nie lubię zwierząt. :lol: Niezła hipokryzja.

 

@Marek Kotoński Oni ubierają w to żart i uchodzi im to na sucho. Ponieważ młodzi białorycerze i pizdeusze myślą, że to naturalne zachowania w związkach i znoszą to, dla faktu posiadania obok roszczeniowego pęknięcia w kroku. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, teraz mi się przypomniało jak mnie pancia wykorzystywała latami ?Kochanie, zrobisz mi kanapeczki...?? A sama sobie nie możesz zrobić???

Ale kotek, ty robisz najlepsze na świecie. Moje mi tak nie smakują, jak twoje ?

I co? Rycerzyk leciał i robił.

 

 

 

 

 

  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Dziwny ten świat...

Wszystko jest zbudowane dla kobiet i pod kobiety i w związku z tym one przejmują całą narrację i dyktują warunki jak to wszystko ma wyglądać,. Dlatego ten świat stoi na głowie, zupełnie jak kobieta. Oni mają poklask, ponieważ podchodzą do tego w formie niby żartobliwej. My jesteśmy poważni i traktujemy te sprawy w ten sposób, dlatego jesteśmy incelami, mizoginami itp. Narracja rzeczywistości typowo kobieca.

Dobranoc.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ludzi bawi bo każdy widzi, że to jest to jest absurdalnie nienormalne wykorzystywanie drugiego człowieka ale akceptowane przez znaczną większość i uznawane za słodkie zachowanie partnerek i każdy to akceptuje i myśli, że to jest normalne właśnie . Później taka powie, że kochał za mocno/ za słabo a facet nie wie o co chodzi.

Jak Ci jakiś facet powie, że mu zimno to też lecisz otwierać okno? Wiadomo, że nie sam sobie otwórz albo się ubierz jak masz problem ale jak kobieta powie to na skrzydłach lecisz z nadzieją, że później będą otwarte worta rozkoszy. Szanujmy się panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Still napisał:

Masakra, teraz mi się przypomniało jak mnie pancia wykorzystywała latami ?Kochanie, zrobisz mi kanapeczki...?? A sama sobie nie możesz zrobić???

Ale kotek, ty robisz najlepsze na świecie. Moje mi tak nie smakują, jak twoje ?

I co? Rycerzyk leciał i robił.

 

 

 

 

 

Manipulacje jak ośmiolatek :D Wiem. bo sam tak robiłem kilkanaście wiosen wstecz, z tym że w kierunku mamy. Duże dzieci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co jak jechałem z niewiastą autkiem w zimie i powiedziałem: "jest ogrzewanie foteli, tu masz wajchę". (przy pokrętłach od klimy).

A ona słodkim głosikiem bezbronnej kobietki, którą trzeba się zaopiekować: "to włącz mi"

to miałem nie włączać, bo to manipulacja?

Edytowane przez pytamowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Ale kotek, ty robisz najlepsze na świecie. Moje mi tak nie smakują, jak twoje ?

Postawienie na swoim poprzez komplement.

 

Kochanie włóż te spodnie

-Ale mi się nie podobają

 

No włóż, fajnie w nich wygląda Twój tyłek, taki opięty i seksowny

Ok, kochanie skoro tak, to wkładam

 

Postawiła na swoim? postawiła :) .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rarek2 napisał:

Tak sobie siedzę w piątkowy wieczór i patrze na YT filmik - Logika Kobiet. Kanał "Abstrahuje". Niby na wesoło  - ale jakże prawdziwie. I tylko warto zauważyć, że nawet na takich kanałach widzą to co się wyrabia.

 

Mnie najbardziej poruszył fragment jak pańcia siedzi grzebie chyba w telefonie i pyta misia czy zamknąłby okno - moja ocena takiego zachowania jest taka - niech pańcia kurła ruszy swoje dupsko i sama zamknie. Dlaczego tak na to reaguje?

 

Bo sam to przerabiałem - Zamkniesz okno bo mi wieje? Zgasisz światło bo mnie razi? Przyniesiesz mi wody bo chce mi się pić? Dasz głośniej/ciszej TV? itd itp. 

 

Nie dawajcie się wciągać w takie "służenie" mają nogi i ręce to niech ruszą dupę i same sobie to zrobią.

 

W końcu zacząłem mówić do swojej pańci to samo co ona wcześniej typu zamkniesz okno? itd.  Myślicie że poszła? I na tym uciąłem "pomoc" sama musiała sie ruszać jak coś chciała.

 

Z kolejnymi pańciami już krótko. Od razu było NIE. zamknij sama jak ci przeszkadza.

 

 

 

Nie oglądam ich, Bez obrazy dla osób występujących ale jakby oglądał zgraje debili,jaskiniowców.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, The Motha napisał:

Kochanie włóż te spodnie

-Ale mi się nie podobają

No włóż, fajnie w nich wygląda Twój tyłek, taki opięty i seksowny

Ok, kochanie skoro tak, to wkładam 

- W sumie masz rację, koleżanki w biurze na pewno skomentują, że fajnie w nich wyglądam. Zawsze zauważają jak coś takiego zakładam.

- Nieee, wiesz co, jednak jesteś za gruby na te spodnie - strasznie opinają Cię. W ogóle to przytyłeś ostatnio chyba.

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety i logika to oksymoron. One chcą niby dupka/bad boya żeby wzbudzał emocje i nie był nudny ("łobuz kocha najbardziej"), ale musi stanowić dla niej towarzystwo i zapewniać poczucie komfortu emocjonalnego na tyle żeby chciała z nim spędzić resztę życia, chcą być wyemancypowane i żeby facet szanował jej niezależność bo jest równouprawnienie, ale jednocześnie ma być dla niej dostawcą zapewniającym bezpieczeństwo potomstwu i dlatego wiążą się z prezesami, prawnikami, lekarzami, bankowcami lub kimś podobnym kto będzie uosabiał sukces zawodowy, wysokie zarobki i pozycję społeczną będąc o oczko wyżej od niej, chcą żeby facet był dla niej wyrozumiały, czuły, miły, nie oglądał się na inne co jest chyba normalne i zdobywał się na jakieś romantyczne gesty, ale jednocześnie ma twardo stąpać po ziemi i być natestosteronowany, ma się o nią postarać, zainteresować ją, zagadać, zaprosić, przyjść/przyjechać po nią i poprowadzić relację żeby pokazać że mu zależy, ale nie być "desperatem".

HZ2GMLIg1CbTrehZ.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Morfeusz napisał:

Trafne i bardzo częste. To przerabiała chyba większość mężczyzn, będących w związkach. Powolna tresura i sprawdzanie, na ile może sobie pozwolić z wykorzystywaniem mężczyzny. 

A co będzie się działo jak mężczyzna nie da sobie wejść na głowę i nie będzie sobie na to pozwalał?

 

10 godzin temu, Patton napisał:

Zasadniczo to się z tobą zgadzam, tylko jeszcze wytłumacz to niektórym Januszom którzy w takich sprawach mają tok myślenia jak kobiety.

Czasem taki Janusz, potrafi się rzucić do bicia.... Albo zacznie być bardzo agresywny. Najlepiej jest wtedy, kiedy coś powiesz kobiecie, a rycerz chce Ciebie bić.

Ich oklepane teksty, że kobieta to cud świata i nie wolno jej nic nawet mówić. Nawet stanąć w obronie własnej.

Można się wtedy zapytać, a co by było jakby kobieta ciebie okradła? Albo chciała zrobić krzywdę twojemu dziecku? Stosowałbyś się do tych twoich zasad? Rozumiesz, że kobieta jest też człowiekiem, który oprócz zalet, ma też wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś napisał, wszystko jest pokazywane w krzywym zwierciadle i dlatego nikt się nie czepia. Druga sprawa to jakieś oscylowanie po orbicie innych planet, ale mimo wszystko nie dostrzegają ich, więc dalej tkwią w matrixie.

Jak ktoś im przypomina te rzeczy w formie żartu, dopiero wtedy zaczynają zdawać sobie sprawę z tego co podejrzewali, co widzieli, że to także ich życie...

ale do męskich decyzji trzeba odwagi, cipeusze się do tego nie nadają.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, alfa_sralfa napisał:

Może kiedyś powstanie dział forum, w którym wyśmiewani będą goście - podnóżki panci.

Jest wątek z żartami i tam miejsce na śmiechy.

Osobny dział szyderstw to już IMHO wręcz niesmaczny pomysł, jak i niesmaczny jest hejt w stosunku do innych samców sam w sobie. Wyśmiewanie kogoś nie czyni lepszym, bo nikt nie jest krystaliczny.

Dla mnie czym innym jest piętnowanie czyichś błędów, w celu wyciągnięcia wniosków i uniknięcia podobnych błędów, a zupełnie czym innym - szydzenie z nich. To ma niestety w sobie pierwiastek bezmyślności.

Edytowane przez Exar
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.