Skocz do zawartości

Witam, życie jak w Madrycie


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od czasu do czasu słuchałem audycji radia samiec, kilka książek, które bardzo polecam. Zachęcam przy okazji aby Pan Marek napisał kolejną, gdzie będą tylko mrożące krew w żyłach opowieści z życia co komu się przytrafiło, zanonimizowane, ale prawdziwe z sądów, z życia itd. Zebrać te wszystkie lata opowieści i taki mocny materiał wydać. To będzie lepsze niż nie jeden horror. Wiem że w poprzednich książkach jest tego trochę, ale tam bardziej funkcjonuje to jako tło. Zebranie wszystkiego w jednej publikacji może mieć lepszy efekt, prosto kawa na ławę, nawet bez większego komentarza.

 

O mnie, trzydzieści pare lat, zszargane zdrowie, planuje wyjazd z Wawy, szkoda mi zdrowia w tym cyrku, dobra praca w korpo. Pare związków i pełno kolegów, którzy żałują ożenku. Chociaż mam dwóch przyjaciół którym się poszczęściło, przynajmniej na razie, tak mi się wydaje. Może jak ogarnę zdrowie też zaryzykuję.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.