Skocz do zawartości

Pierwsza miłość rzuca po 5.5latach


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Kamil1720 napisał:

Bolą te wspomnienia, ile poświęciłem dla niej, a po niej wszystko spłynęło.

Każdy z nas to przeszedł więc rozumiem ale dasz radę. Jak mawiał mój dziadek stali nie wykuwa się poprzez głaskanie. Ciesz się że w tak młodym wieku dostałeś taki wpierdol, dalej będzie już tylko lepiej. A tą byłą definitywnie pożegnaj. Wiem że mnie nie posluchasz ale któregoś dnia zrozumiesz że teraz ona Ci już tylko szkodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kamil1720 said:

Mam dużo sprzecznych emocji, bo z jednej strony to wszystko się stało, ale z drugiej była pomimo tych odpałów dobra dziewczyną, mogliśmy na sobie polegać,

Taaa, dobra dziewczyna, a obracało ją pół obozu. Znam takie, wierz mi, w czasie ślubu potrafią obciągnąć gościowi weselnemu. Doradzam, tak jak większość Braci zimny prysznic, chwilową abstynencję od kobiet i przemeblowanie głowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Poganiacz90 napisał:

Zdradę wybaczyć można

TY chyba bracie jesteś niepoważny.

Chyba od zawsze w neomaskuliniźmie się powtarza, że zdrad się nigdy nie wybacza!!!
Ponieważ to oznacza, że pańcia Cię nie szanuje - zawiodłeś prowadzenie związku.
Raz zdradziła, to zdradzi kolejny raz.

A wybaczając pokazujesz słabośc.
Słabość prowadzi tylko do dalszej degradacji relacji, ponieważ jak chyba każdy wie - kobieta GARDZI SŁABOŚCIĄ.

Proszę nie promować takich herezji, zwłaszcza w wątku świeżaka...

Dla rozjaśnienia sytuacji:
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię. Przywiązanie emocjonalne to największe gówno i sam to przeżywałem. Brniesz w to nawet jeśli jesteś tego świadomy bo coś cię trzyma. Daj sobie czas, on najlepiej to leczy ALE

Skasuj ją wszędzie i urwij wszystkie kontakty i chodźby nie wiem jaki chuj się dział NIE WZNAWIAJ.

Stroń od alkoholu, bo to cię pogrąży w takiej sytuacji.

Zmień środowisko, poznaj ludzi.

Myśl o niej tylko w negatywach, najlepiej najprościej - pluła ci w ryj i kazała się odczepić. Wolała kogoś innego. Nie byłeś na jej pierwszym miejscu.

Trzymaj sie, nawet nie wiesz ile wiedzy i doświadczeń zdobyłeś i jaki silny będziesz w przyszłości. 

Edytowane przez Klariett
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Kamil1720: Jeśli nie jesteś marnym trollem, to posłuchaj rad Braci. @Ragnar1777 jak i inni dobrze Ci radzą. Oni nie piszą po to by Cię dobić psychicznie tylko po to byś się wybudził z Matrixa i zaczął pomału trzeźwo myśleć. Najlepiej jeszcze zanim wpadniesz na minę typu:
- ślub.
- dziecko.

Obecnie nie masz z nią ślubu i dziecka więc ciesz się, że nie jesteś uwiązany przy niej alimentami na dziecko czy toczysz sprawę rozwodową z bitwą o majątek. 

To co napisałeś tylko pokazuje, że ona przerobiła tyle bolców, że to co Tobie wyznała, to jest może malutki ułamek. Nie zdziwiłbym się gdyby była obozową cichodajką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie pisz takiej ściany tekstu bo się czytać nie da, czemu Wam niektórym tak trudno akapity stosować? 

A co do wybaczenia zdrad nawet tego nie skomentuje. Trzeba siebie szanować mimo że kusi człowieka jego delikatna strona osobowości. Dla mnie zdrada to zakończenie związku. Kobieta która mnie zdradzi może odejść ode mnie bez problemów i żalu z mojej strony, ale jeśli ukryła przede mną zdradę - to wchodzi oszustwo i za to będzie zemsta. 

Edytowane przez tomekbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.