Skocz do zawartości

Powiedziała, że przejdzie się z nim jeszcze w te góry....


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Ale zupełnie nie wyobrażam sobie, aby targać za pańcie jej żarcie i napoje gdy ta sobie radośnie paraduje tylko z telefonem w kielni.

Ja też. Problem leży w tym że ogólnie babeczki się w góry nie pchają. Więc jak się któraś zgodzi po wielkich oczywiście namowach to facet jest tak zarajany że może się zgodzić na wszystko. A ona często bo nie zawsze nie widzi w tym nic złego że on dźwiga rzeczy za ich dwoje.

Z drugiej strony z kobietą w górach to wyobrażam sobie co najwyżej trekking. Ona sprzodu. Ja z tyłu. Asekuruje. Na wspinaczkę nie za bardzo. Swoje ważę i nie potrafię sobie wyobrazić żeby babka potrafiła zapewnić mi bezpieczeństwow razie poslizniecia się lub innego omskniecia. Zresztą widziałem na ściance takie pary. Jak facet zleciał to babka pół metra w górę wyleciała. Wagi nie oszukasz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W wyższych partiach gór gdzie trzeba dużego wysiłku, kondycji i jakiś umiejętności łażenia po skale praktycznie nie spotkałem się z takimi panciami.Tak zwane "Januszostwo" zwykle kończy się na wysokości czarnych stawów.Wyżej już widać ogarniętych w temacie ludzi i spotkane kobity sprawiają raczej wrażenie, że dźwiganie szpeju i wypluwanie płuc sprawia im frajdę? Spróbuj takiej zaproponować poniesienie plecaka - nastąpiła by obraza majestatu i zabiła by Cię spojrzeniem.

To co się odpierdala nad Morskim Okiem nie jest normą w Tatrach.Spotykając ludzi na trudno dostępnych szczytach zauważyłem jedno - jest to zupełnie inny sort człowieka?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chłodnej analizie, cofam napisane wcześniej słowa. No i przecież tam jest ktoś trzeci, kto robi zdjęcie, a za nim być może i czwarty itd... Po co taka pokazówka? Nie rozumiem, może czerpię satysfakcję ze swojego prywatnego życia a oni nie. Nie rozumiem tego poklasku czynionego tylko i wyłącznie dla mediów społecznościowych. Kurwa, prywatność to dzisiaj tylko włożenie bolca? I to nie do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.