Skocz do zawartości

Powiedziała, że przejdzie się z nim jeszcze w te góry....


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę się jeszcze przyznać do przyszłej\EX teściowej mówiłem "mamusiu". Paradoksalnie była lepsza od mojej EX. (Nie, nie chodzi mi o sex, tak życiowo po prostu).

 

 

 

 

Kurwa,to my się staramy, robimy z siebie idiotów, a one tylko kolekcjonują te chwile, odfajkowane i NEXT nowych wrażeń potrzebuje... raszple z drutu. No ale kocham je wszystkie... ?

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Grubo. ;) Ja kwiaty za ok. 30zł i jeden browar w puszcze za ok. 5zł. Była sama pomogła wybierać, bo nie chciała żebym przepłacał. :lol: Jak widać mamusia była ważniejsza i rządziła w domu. 

7 minut temu, PUNK napisał:

Czyli słabe te pasje, skoro poziom adrenaliny podbija sobie ożenkiem.

Na 99% on jeszcze nie wie, że nowa pasja da mu dużo więcej adrenaliny / spierdoliny. ;)

 

@zuckerfrei Mnie też była prosiła o mówienie mamo / tato i tak gadałem jakiś czas. :lol:

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dyletant napisał:

A tak na serio to wy poważnie odjebaliście takie numery???

W sensie? Ja piszę prawdę.

12 minut temu, PUNK napisał:

Moc cipki, sam byłem blisko przypału i pierścionek za kilka klocków zamawiałem. Bóg mnie jednak kocha...

Była ze mną pierścionek wybierała, żeby pasował i zdecydowaliśmy się na jeden z tańszych, za kilka stówek. Kasę swoją trzymałem ja.

Sprzedałem potem na portalu ogłoszeniowym z małą stratą kobiecie. Chciała wiedzieć tylko, że pierścionek zaręczynowy nie był jeszcze w kościele. Jakaś księżniczka chyba wyręczyła swojego rycerza. :lol:

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

@Still no to gach musi być rokujący, jeżeli TY oświadczyłeś się w Spain to on już musi na Księzycu. No chyba, że "Dzunia" zaliczy tendencję spadkową... 

Były mojej był większym białorycerzem ode mnie. Oświadczył się jej w górach. Niby ona zerwała, jak spadły mu dochody. 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście sceptyczni! Nigdy żadna was nie będzie chciała jak będziecie siedzieć tylko na dupie i śmiać się z czyjegoś szczęścia! Skąd wiecie że to biały rycerz!? Bo ma kask!? Bo potrafi spuszczać się na linie??? Bo ma pierścionek!?

 

Jest tu na forum grupa braci, która przyczynia się do tego, że młodzi bracia nigdy nie dostąpią zaszczytu zaręczyn! Nie wstyd wam??? Tylko białe rycerze, czady, kurde świat tak nie wygląda! Ile jest wspaniałych związków, a wy tylko jedno!

 

Czad z Pomorza, nie pozdrawiam ?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu, spotkałem najlepszego kumpla ze szkoły, który wraz ze swoją matką śmigał po galerii w poszukiwaniu pierścionka, aby następnie podczas lotu oświadczyć się wybrance... Ta przyjęła ale nie uprzedzając w drodze powrotnej mu go oddała dodając że nosi znamiona małego chłopca... Dodam że pani psycholog... Szybko po tym, widywałem ją w towarzystwie innych ogierów.

A była taka rokująca...

 

@Kim Un Jest? idź spać bo postów nie da się później edytować ?.

Edytowane przez dyletant
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.