Skocz do zawartości

Vanselling


Bombas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zwracam się do Was z pytaniem czy może któryś z tu obecnych ma może jakąś wiedzę na temat "vansellingu" ? Spotkałem się z tym pojęciem w internecie, niestety z autorem wpisu nie ma kontaktu, więc nie ma kto wytłumaczyć na czym to polega "na chłopski rozum" Ktoś coś? ;) 

Edytowane przez Bombas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bombas napisał:

"vansellingu" ? Spotkałem się z taką formą zarabiania w internecie

Trochę się to gryzie ze sobą.

 

Vanselling to sprzedawanie towaru z Vana - dostawczaka. Jesteś po prostu obwoźnym przedstawicielem handlowym, który od razu wydaje towar/sam go dostarcza.

 

Nie mam pojęcia jak to się ma do zarabiania w internecie. Fucha raczej na wymarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sceptyczny? napisał:

Trochę się to gryzie ze sobą.

 

Vanselling to sprzedawanie towaru z Vana - dostawczaka. Jesteś po prostu obwoźnym przedstawicielem handlowym, który od razu wydaje towar/sam go dostarcza.

 

Nie mam pojęcia jak to się ma do zarabiania w internecie. Fucha raczej na wymarciu.

Racja źle napisałem, chodziło mi o to że spotkałem się z tym w internecie, oczywiście w internecie się "vansellingu" nie praktykuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.