Skocz do zawartości

Facet ze mną zerwał-czyli Żanetka kontratakuje


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa z whatsapp którą zaczyna Żanetka :D 

 

Co słychać ??

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx (linijki później)

Facet ze mna zerwał XD mimo wszystkich moich zalet ??

 

(dodam że z samicą mieliśmy kilka sexualnych spotkań,później nasza znajomość się zakończyła)

Po krótkiej rozmowie,chciałem jak najszybciej zakończyć temat.

 

 

Posłuchaj piszesz do mnie i czuje sie jak bym był zlewem na brudny,wchodzą w rozmowę na temat twojego nieudanego faceta.
Jak killka tygodni temu pisałem to nie byłaś jakoś zbytnio rozmowna
tylko był inny misio,teraz czuję się słabo jako kolega albo opcja zapasowa
i nie chcę w tych opcjach rozwoju dalszej sytuacji,tym bardziej z nastawieniem zimnej suki ?
 
 
Ale ja tylko zagadalam jako kolezanka ? bez zadnych ukrytych motywów, zimna suka moge byc dla facetów którzy chcą sie ze mna przespac ? nie dla kolegi z którym chciałam zwyczajnie pogadać ??‍♀️ skoro nie chcesz to nic na sile, spoko ;] wystarczy nie odpisywać zamiast byc takim opryskliwy ? miłego wieczoru
 
wole odpisac i mieć spokój
na przyszłość
wzajemnie

 

 

 

 

 

Pani wrzuciła mnie w FZ i jeszcze zdziwiona że nie chcę z nią rozmawiać :D 

Oczywiście przy okazji musiała mi wbić szpileczkę że jestem opryskliwy :D

 

Edytowane przez Maninblack
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli panna wrzuciła Cię we friendzone, to musiałeś gdzieś popełnić jakiś błąd/błędy w sztuce, i/lub pojawił się ktoś lepszy. Gdzie tu wina kobiety?

 

2. Ona wiedziała, że masz na nią ochotę, zaczęła rozmowę w taki sposób, że właściwie poprowadzona to mógłbyś z tej znajomości skorzystać, a właściwie taki jeden. Kobiety często mają tak, że odrzucone bardzo intensywnie zaczynają poszukiwać pocieszyciela, a czasem są w takich emocjach, że aż wariują.

 

3. 

2 godziny temu, Maninblack napisał:

Oczywiście przy okazji musiała mi wbić szpileczkę że jestem opryskliwy :D

Bo lekko byłeś, a z Twoich słów bije nastawienie redpillowe, które jest bardzo.. hmm.. bezpośrednie. Z kobietami takie sprawy załatwia się delikatnie, żeby nie robić sobie wrogów na przyszłość. Idealny sposób zrywania jest wtedy, kiedy samemu sugerujesz, że coś z Tobą jest nie tak, i w ten sposób minimalizujesz szanse na to, że panna będzie się mścić. Po co sobie robić wrogów, dla dumy? Duma to słabość, to jest postawa defensywna sugerująca wyższość, bo w momencie kiedy czujesz się uprzywilejowany (może nieświadomie do rangi alfy?) to wszelkie zachowanie "gorsze" może być dla Ciebie obelgą. Come on, tak się nie podrywa.

I co z tego, że panna chce się wygadać? To normalne, każdy ma taką potrzebę. Chciałeś uratować męską dumę, a straciłeś godność. Gdyby sytuacja Cię nie ruszała, zachowałbyś się inaczej, i ona by to wyczuła. Po prostu czujesz się urażony. Chciałeś uniknąć wpadania w ramy beta misia, a jednak się w nie wjebałeś, bo pokazałeś słabość, i że rzucają Tobą emocje. W każdy sposób przegrałeś, bo jej to pokazałeś, i byś może zrobiłeś sobie wroga, albo osobę po prostu nieprzyjazną. To czuć, że ona się zdziwiła Twoją reakcją. Siła (której użyłeś) zawsze rodzi przeciwsiłę, tak działa fizyka.


4.

2 godziny temu, Maninblack napisał:

Pani wrzuciła mnie w FZ i jeszcze zdziwiona że nie chcę z nią rozmawiać :D 

Nigdy nie jesteś na tyle ważny, żeby nie być dla kogoś wyrozumiałym. Wiem, że te słowa mogą boleć, szczególnie jak redpill wszedł za mocno, ale taka jest prawda. Zamiast "szacunku" dla urażonego ego, mogłeś szukać korzyści, i z panną się po prostu pobawić (albo do tego dążyć i badać sytuację), a samemu polować na/mieć inne. To byłby win-win.

  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem remanent na fb i ku mojemu zdziwieniu znalazłem kilka właśnie takich okazów. Jak były same to często pisały, pomimo tego iż zlewałem je jak mogłem, zaś po zmianie statusu matrymonialnego cisza jak po śmierci organisty. Taki już kobiecy ród iż orbiterów chce mieć w bród. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się emocjonowałeś, laska ma bekę, a ty się spinasz. Mogłeś powiedzieć, że facet to bydlak... i dopytywać o jej zalety w wiadomy kontekście, zamiast wybuchać.

 

Do mnie kiedyś napisała dziewczyna z którą kręciłem, ale przestałem się odzywać. Po dwóch tygodniach od mojej ostatniej wiadomości. Wróciła do domu pijana od koleżanki z urodzin i chciała mi przekazać, że jednak nie jest mną zainteresowana i wrzuca mnie do FZ, nie wiem co jej strzeliło do głowy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maninblack Więcej luzu i dystansu. Masz wiedzę, to ją wykorzystuj mądrze i rozważnie. W tym co napisałeś do tej dziewczyny rzucasz się jak ryba w sieci.

Nie pouczaj ludzi, nikt tego nie lubi i narobisz sobie tylko wrogów.

Masz rację i dobre spostrzeżenia co do zachowania tej dziewczyny, ale o tym wiesz tylko ty i ludzie tutaj na forum. Co ona zrozumiała z tego co jej napisałeś? Nic. Zobaczyła tylko atak na swoją osobę na który coś tam odpysknęła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj trochę.

Od razu jej wystukałeś regułkę z myślą, że później nam przekleisz tekst na forum.

Po co jej to pisałeś?

Zlewka albo mogłeś sobie bekę z niej pocisnąć.

 

I nie, skoro Ci dupki wcześniej uchyliła tzn., że po zerwaniu chciała się pocieszyć w Twoich ramionach (czyt. udostępnić Ci szparki).

Jeśli jest tego godna (czyt. można bzyknąć) to trzeba było pojechać do niej i ją pocieszyć w odpowiedni sposób.

 

Korzystajcie z wiedzy tutaj w odpowiedni sposób!

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Messer napisał:

1. Jeżeli panna wrzuciła Cię we friendzone, to musiałeś gdzieś popełnić jakiś błąd/błędy w sztuce, i/lub pojawił się ktoś lepszy. Gdzie tu wina kobiety?

Pojawił się,Panna próbowała mnie urobić pod Siebie.

Nie podobało się że na to nie zezwalałem,zresztą było kilku orbitrasów i konto na Tinderku z 289 maczami :D 

Godzinę temu, Messer napisał:

 

2. Ona wiedziała, że masz na nią ochotę, zaczęła rozmowę w taki sposób, że właściwie poprowadzona to mógłbyś z tej znajomości skorzystać, a właściwie taki jeden. Kobiety często mają tak, że odrzucone bardzo intensywnie zaczynają poszukiwać pocieszyciela, a czasem są w takich emocjach, że aż wariują.

Napisałem jej żeby przyniosła wino,świece i przyszła do mnie jak chce porozmawiać,a nie przez internet.Dodała tylko wtedy że jest u Siebie na wiosce daleko...

Godzinę temu, Messer napisał:

I co z tego, że panna chce się wygadać? To normalne, każdy ma taką potrzebę

Ale to nie do mnie tak,do mnie nie :) (ten czas można wykorzystać lepiej)

Niech swoje problemy spuszcza na innych.

Z kobietą nie wchodzi się w polemikę,tym bardziej jeśli mam do niej obojętny stosunek.

 

Godzinę temu, Messer napisał:

mogłeś szukać korzyści, i z panną się po prostu pobawić (albo do tego dążyć i badać sytuację), a samemu polować na/mieć inne. To byłby win-win.

Mało opłacalna inwestycja,z dużym ryzykiem.

Według mnie przemawia przez Ciebie jakiś homoseksualny pierwiastek i jesteś zbyt tolerancyjny.

A co do wrogów to nie wioska że mnie będą palcami wytykać i obrabiać dupę,tym bym się totalnie nie przejmował.

 

 

Pozdrawiam :)

14 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Wyluzuj trochę.

Zlewka albo mogłeś sobie bekę z niej pocisnąć.

 

Na bekę trochę szkoda czasu mi :)

Zlewka była najlepsza,ale ja musiałem jej oczywiście wywalić co myślę.Ale się z tym liczyłem że się znajomość po tym zakończy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maninblack napisał:

Według mnie przemawia przez Ciebie jakiś homoseksualny pierwiastek i jesteś zbyt tolerancyjny.

A co do wrogów to nie wioska że mnie będą palcami wytykać i obrabiać dupę,tym bym się totalnie nie przejmował.

 

 

Pozdrawiam :)

Ty tak na serio z tym homoseksualizmem i Twoim związkiem przyczynowo-skutkowym z tolerancją, co wysnułeś po paru zdaniach? No dziękuję za profesjonalną diagnozę psychologiczną! ? Nie wiem tylko dlaczego tak jest, że znasz się tak dobrze na psychice ludzkiej, a dodajesz takie posty, i też do mnie rzucasz się jakby Cię coś zabolało, w tym co napisałem. Ile płacę za usługi?

Następnym razem jak będę miał problem z panną to ją sprzezywam, a jak podskoczy to może przyjebię. Będę prawdziwym alfą! ?

 

Pozdro, pozdro ??

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer1.Nie znam się wystarczająco dobrze na psychice ludzkiej,dlatego dodaję takie posty.

2.Do nikogo się nie rzucam

19 minut temu, Messer napisał:

Następnym razem jak będę miał problem z panną to ją sprzezywam, a jak podskoczy to może przyjebię. Będę prawdziwym alfą! ?

3.To są twoje słowa,ironia nie na miejscu,mocno wyolbrzymione nawiązanie,

4.To chyba Ciebie teraz poniosło :) 

Edytowane przez Maninblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TheFlorator napisał:

Spotkales sie z kobieta na niezobowiazujacy seks pare razy.

 

Pozniej do siebie piszecie i pani mowi ze juz teraz chce z toba tylko rozmawiac (bo ma innego przy boku).

 

To nie byłą relacja tylko oparta na niezobowiązującym sexie. Parę razy się spotkaliśmy w innych okolicznościach.

Pisze do mnie że ja facet olał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesli interesowala cie powazna relacja z nia:

a) powiedziales jej o tym/okresliles sie?

b) dales jej do zrozumienia ?

 

Jesli nadal chcesz sie z nia spotykac na cos wiecej niz pogaduchy to jej to powiedz.

Zreszta sam ja mozesz wbic do friendzone poki co i obserwowac jej zachowanie i tyle.

 

Wybacz, nadal nie rozumiem tematu. Nie wazne. Powodzenia.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Messer napisał:

Następnym razem jak będę miał problem z panną to ją zwyzywam, a jak podskoczy to może przyjebię. Będę prawdziwym alfą!

Kolega tym zacnym podsumowaniem między słowami wyczerpał sens wszelakiej dalszej dyskusj w tym temacie. ? 

 

Jestem totalnie rozczarowany. Po wejściu w taki tytuł spodziewałem się czegoś innego. (zaorania rzeczonej Żanetki a tu wyszło samozaoranie)

 

Temat polecam wstawić na ścianę hańby jako antyprzykład męskiej reakcji oraz dorosłego zachowania wobec kobiet.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Maninblack said:

zimna suka moge byc dla facetów którzy chcą sie ze mna przespac

No cóż porzucona niewiasta czuje się dziwnie i potrzebuje natychmiastowego dowartościowania - najlepsza na to jest gimnastyka złotoszpary. Była szansa na szybkiego gola...

 

Zrobiłeś tak jak czułeś i uważałeś - najważniejsze, jak ty się z tym czułeś.

 

Niewiasta także zadowolona dostała emocje i oto jej chodziło.

Na pewno inni białorycerze napisali wszystko to co chciała usłyszeć: zły facet, zasługujesz na lepszego i inne pierdolamento.  Możliwe, że puknął ktoś inny na złość byłemu niech wie co stracił :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maninblack za bardzo rzucasz poznaną wiedzą na temat zachowań kobiet. Ta wiedza jest tylko i wyłącznie dla Ciebie. Nie rozpowiadaj jej na lewo i prawo a w szczególności kobietom.

I tak one wiedzą swoje, tudzież przetłumaczą sobie na swój tok rozumowania. Kobiet nie należy rozumieć, tylko robić swoje. 

A tak ominęło Cię darmowe pukanko:)

Masz wiedzę, to ją miej, ale używaj z głową.

Edytowane przez Still
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maninblack, dobrze się zachowałeś. Zaczepki panny, która wali tekstami w stylu "rzucił mnie chłopak", notabene panny, którą pukałeś, jest jak kopniak w jaja. Zabawa w pocieszyciela w takiej sytuacji z opcją na kolejne dymanie jest na mój gust urągająca. Gdyby tej pannie zależało, i faktycznie istniała możliwość zamoczenia, to ta panna stałaby pod drzwiami Maniblacka, a nie wypisywała pierdoły i broniła się nieobecnością.

Przecież, to nie jedyna posiadaczka szparki na tym świecie, żeby się na nią łasić. Trzeba nie mieć szacunku dla siebie, żeby robić za pocieszyciela. Nie rozumiem Panowie waszego podejścia, sami "psujemy świat" a później dziwimy się, jaki ten świat jest zły.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maninblack napisał:

Ale ja tylko zagadalam jako kolezanka ? bez zadnych ukrytych motywów, zimna suka moge byc dla facetów którzy chcą sie ze mna przespac ? nie dla kolegi z którym chciałam zwyczajnie pogad ??‍♀️

 

7 godzin temu, Maninblack napisał:

Napisałem jej żeby przyniosła wino,świece i przyszła do mnie jak chce porozmawiać,a nie przez internet.Dodała tylko wtedy że jest u Siebie na wiosce daleko...

 

33 minuty temu, radeq napisał:

 

Przecież w tej sytuacji jedziesz na ostro i z dużym prawdopodobieństwem wchodzisz w laskę jak w masełko.

@radeq, wybacz, ale jechać, to on mógł - na ręcznym.

 

Bez jaj, panna wprost mu napisała, że mu dupy nie da, co jedynie może być koleżanką ("suką" dla innych kolesi).

Brawa dla @Maninblack, że spuścił pannę na drzewo.

Edytowane przez PUNK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.