Skocz do zawartości

Co myslicie o takiej różnicy wieku?


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Heniek napisał:

A co TY myślisz o takiej różnicy wieku?

Umiesz myśleć samodzielnie?

 

Wiedziałam, że taka odpowiedź się pojawi ;) 

Mnie nie przeszkadza, ale nie wiem jak to faceci traktuja.

Ok, pewnie zaraz znów posypią się odpowiedzi, że jestem dziecinna, że pytam o takie pierdoły, ale szczerze to mało się tym przejmuję, ;)

Choć wbrew pozorom to wcale nie taka pierdoła, raczej kontrowersyjny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest ładna, pociąga go i w tym tkwi klucz ich relacji. On ustawiony z pewną pozycja, ona dopiero raczkuje natomiast ma urodę. Innego wytłumaczenia nie widzę tej relacji. 

 

Z reguły ludzie dobierają się podobnie będąc na podobnym poziomie. Tu raczej zadziałał syndrom: 

 

Fajny, ułożony, pewna stabilizacja -> ona 

 

Ładna, zgrabna fajnie się będzie z taką pokazać -> on  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Leniwiec napisał:

Dla faceta super mieć taką młodą samiczkę obok siebie, dla kobiety, no cóż...co kto lubi, byle się salmonelli nie nabawiła od starych jaj. 

Czasem dla kobiety wizja wygodnego, bezpiecznego życia jest ważniejsza niż jej prywatne preferencje odnośnie wyglądu faceta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kimas87 napisał:

Czasem dla kobiety wizja wygodnego, bezpiecznego życia jest ważniejsza niż jej prywatne preferencje odnośnie wyglądu faceta. 

Wcale mnie to nie dziwi... W otoczeniu mam taki sam przykład, facet 58 ona 38.... On właściciel firmy....przypadeg ? Chyba nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Saori napisał:

Ok, pewnie zaraz znów posypią się odpowiedzi, że jestem dziecinna, że pytam o takie pierdoły, ale szczerze to mało się tym przejmuję, ;)

Choć wbrew pozorom to wcale nie taka pierdoła, raczej kontrowersyjny temat

Kiedyś już o tym napisałem, więc nie będę się powtarzać i wrzucę cytat z innego tematu:

Cytat

 

1. Młodzi mężczyźni czują złość, że ładna dziewczyna w ich wieku leci na ustawionego gościa, a oni muszą obejść się smakiem.

 

2. Starsi mężczyźni, którzy hajtnęli się z rówieśnicą, czują irytację, że oni muszą ruchać starzejącą się kobietę (bo mało która pani w małżeństwie ćwiczy i o siebie naprawdę dba). Patrząc na to czują się oszukani.

 

3. Starsze kobiety czują się mocno przeterminowane, kiedy widzą rówieśnika z dużo młodszą kobietą. Ogarnia je strach i złość.

 

4. Młode kobiety naiwnie myślą, że zawsze będą młode i będą podniecały swoim ciałem chłopaków równolatków. A potem, patrz punkt 2.

 

 

20 lat różnicy to sporo ale ty też w wielu 29 lat już najmłodsza nie jesteś, a biorąc pod uwagę, że kobiety starzeją się szybciej i szybciej schodzą z rynku seksualnego, to biorąc na to poprawkę taka różnica wieku zaczyna wyglądać inaczej. Mężczyźni też w dzisiejszych czasach dbają o siebie, więc 60kilkulatek nie musi wyglądać jak zasuszony, bezzębny dziadyga.

Złośliwościami jak wyżej się nie przejmuj, patrz punkty 1 i 2. ;) "Paaaaanie, bo łona na kasę leci! Moja Halynka, to na moje wnętrze poleciała".

 

To twoje życie, a nie otoczenia. Podoba ci się ustawiony 50latek, ty mu sie podobasz? To nie ma problemu.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden pomyśli: sugar daddy z trophy wife. Drugi, że prawdziwa miłość nie zagląda w metryki : )). Trzeci, że bardzo mu z tego powodu wszystko jedno. Ilu ludzi, tyle podejść :) Rób, jak Ci pasuje. Ludzie zawsze będą gadać. Mnie jeden sąsiad kiedyś miał za mafioza, bo o różnych godzinach czasem przyjeżdżali do mnie goście w dobrych w jego opinii samochodach i słyszał o mojej strzeleckiej pasji. Nie odpowiadam za czyjeś braki percepcji i ogólne zidiocenie, chociaż wtedy miałem wielką ochotę porobić sobie jaja i poprosić znajomego, by na powitanie pocałował mnie w rękę.

 

Pozdrawiam, Don Obliteraror : )

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam to tito.

Wszystko ma swoje uroki i poyebstwa. 

Przykład Państwa Pazurów. 

Cezary Pazura ma 60 lat, jego żona 30 lat i naprawdę sympatycznie wyglądają, mają 3 dzieci. No trzeba dodać, że pan Pazura dba o siebie, bo ma na to środki. Ale jak u nich w związku jest, to oni najlepiej sami wiedzą.

 

Jeśli stesty, czy niestety moje drogi z mężem rozeszłyby się, to bankowo se szukałabym min.10 lat starszego faceta. 

Raczej taki facet miałby inne spojrzenie na życie, więc mój pakiet dobroci byłby pewnie bardziej doceniony. 

 

Jeśli autorko spotykasz się teraz z 50-letnim facetem, to po prostu spójrz na niego jak na faceta.

Tyle ode mnie.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

A potem klasyczne bóle głowy, sucha dziurka i skoki w bok na młode kutasy.

Zależy od miejsca, kobiety, sytuacji. 

 

@Saori Znam parę mieszkającą na wsi, 2 dzieci, brak widocznych za zewnątrz zgrzytów. Wspólne spacery, zakupy, spędzanie czasu razem i z dziećmi. Poznali się gdy on dobiegał 50-stki i miał duże problemy finansowe oraz komornika na głowie. 

 

On teraz ok. 58 lat, własna firma od kilku lat. Ani bogaty, ani biedny, taki średniak z nadwagą i łysinką. 

Ona ok. 32 lata, niska, szczupła. Trochę pracowała, teraz zajmuje się dziećmi i domem, chyba lubi to. 

 

Gdyby żyła w mieście, pewnie szybciej by jej odwaliło i koleżanki rozwaliły by relację. Tam dużego wyboru nie ma i tylu pokus, bo sąsiedzi obserwują, wszyscy się tam znają, piętnują rozwiązłość, itd.  

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica wieku dość spora, ale uważam, że ma swoje plusy. Sama lubię starszych facetów, niektórych może to dziwi, ale nie dlatego, że są ustawieni- choć wygodne zycie, owszem ma swoje plusy, jednak taki ustawiony facet wydaje mi się, że jest na to wyczulony i szybko zorientuje się czy kobieta leci tylko na jego pieniądze.

A plusy tej różnicy widzę takie, że:

-starszy facet będzie prawdopodobnie bardziej doceniał Twoja urodę bo jesteś od niego sporo młodsza, a więc i prawdopodobnie bardziej atrakcyjna niż dla swojego rówieśnika, który może równie dobrze gustować w np. 20 latkach,

- u wielu facetów wiek działa na korzyść jeśli chodzi o atrakcyjność bo i ile w młodym wieku wyglądają często bardziej chłopięco niż męsko, to kilka zmarszczek więcej dodaje im tej męskości,

- starszy facet przeważnie wie lepiej jak zadowolić kobietę- w łożku też i mniejsze prawdopodobienstwo, że będzie myslał tylko o sobie w seksie,

- tacy przeważnie mają trochę lepiej poukładane w głowie bo niestety czasy zmieniają sie na niekorzyść, także większe prawdopodobieństwo, że taki będzie potrafił choćby naprawić kran w domu,

- wielu młodych facetów zniewieściało, co widać nawet po stylu ubierania, jak np. odsłonięte kostki, czy rurki. Dojrzali faceci już o wiele rzadziej ubierają sie w taki sposób.

Mają też inną mentalność, młodsi czesto stawiają na lans, wstawianie fotek na fb i intsa, a starsi nie przywiązują aż takiej wagi do takich płytkich rzeczy.

Nie twierdzę, że każdy młody facet jest taki sam, ale niestety wielu z nich stało się właśnie takimi zniewieściałymi, mało samodzielnymi. Czasem mam wrażenie, że ich dziewczyny są bardziej męskie od nich...Nie piszę o wszystkich oczywiście bo poznałam też bardzo męskich choćby 25 latków, ale generalnie niestety jest taka tendencja.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Natii napisał:

Mają też inną mentalność, młodsi czesto stawiają na lans, wstawianie fotek na fb i intsa, a starsi nie przywiązują aż takiej wagi do takich płytkich rzeczy.

He, napisała uzytkowniczkA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Saori napisał:

Ona 29, on 51?

Za 10 lat, po urodzeniu dzieci ta różnica może się wizualnie drastycznie zmniejszyć.

Bo on przypuszczalnie będzie dbał o siebie choćby z racji młodej żony oraz u mężczyzn łatwiej z samo dyscypliną, a ona jak to matka dzieciom...dupa jak szafa:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.