Skocz do zawartości

Co myslicie o takiej różnicy wieku?


Rekomendowane odpowiedzi

Doprawdy ciężko mi uwierzyć by przeciętna Pani nie wybrała mega znanego, przystojnego, bardzo zamożnego aktora. Jak wiadomo zasady są dla beciaków a dla alfy magicznie zasady wyparowywują :P

 

W mojej ocenie 95% pań by zostawiło swojego faceta i poszlo z Clonneyem w tango. No Panie nie chcialbyscie być w Amerykańskich gazetach opisywanie jako ta co wyrwała Kluneja, zastanówcie się ? 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Helena K. napisał:

W jakim sensie miałabyś się marnować?

Wiesz jak to faceci. Niby przy nim sie marnuję bo przy nich bym się nie marnowała :). Sytuacja wydarzyła się na domówce gdzie świeżo nas poznali i kilku z nich się spodobałam. 

29 minut temu, Natii napisał:

No nie wiem, patrząc na przykłady znanych małżeństw z dużą różnicą wieku, to jednak są w miare trwałe, nawet nie wiem czy więcej wśród równolatków nie ma rozwodów, a przynajmniej jeśli chodzi o gwiazdy.

Które małżeństwa znanych osob są trwałe ? Tam przecież więcej rozwodów niż u szarego czlowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

W mojej ocenie 95% pań by zostawiło swojego faceta i poszlo z Clonneyem w tango. No Panie nie chcialbyscie być w Amerykańskich gazetach opisywanie jako ta co wyrwała Kluneja, zastanówcie się ? 

Chodzić na imprezy, gdzie można spotkać międzynarodowe sławy, pływać jachtami, latać prywatnymi samolotami, jeść w najlepszych restauracjach, co weekend bawić się w innym mieście i móc urodzić dziecko faceta ze świetnymi genami, które to dziecko ma już niezłe perspektywy na przyszłość choć jeszcze robi w pieluchy?

Oczywiście, że panie odpowiedzą, że nigdy w życiu. ?

Edytowane przez Heniek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heniek

Też jakoś mi ciężko uwierzyć, że by z tego zrezygnowały ;)

Ale Panie tak zawsze mówią a gdyby Dżordż zaczął z nimi rozmowę i przytulił to byłaby duża szansa, że nie 95% by zostawiło swoje dawne zycie tylko 98,9% ?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

W mojej ocenie 95% pań by zostawiło swojego faceta i poszlo z Clonneyem w tango. No Panie nie chcialbyscie być w Amerykańskich gazetach opisywanie jako ta co wyrwała Kluneja, zastanówcie się ? 

Myślę że taki sam % mężczyzn poleciałoby za znana i dobrze zarabiająca modelką gdyby ta wykazała nimi zainteresowanie. Szybko zostawiliby żonę a nawet dzieci. 

W sumie polecieliby nawet gdyby malo zarabiała. Znam sytuacje gdzie bogaty prawnik miał żonę która rownież byla prawnikiem. Byli razem od studiów. Zdradził ją i zostawił dla kasjerki z perfumerii :). 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Myślę że taki sam % mężczyzn poleciałoby za znana i dobrze zarabiająca modelką gdyby ta wykazała nimi zainteresowanie. Szybko zostawiliby żonę a nawet dzieci. 

W sumie polecieliby nawet gdyby malo zarabiała. Znam sytuacje gdzie bogaty prawnik miał żonę która rownież byla prawnikiem. Byli razem od studiów. Zdradził ją i zostawił dla kasjerki z perfumerii :). 

Bo u kobiety ważniejszy jest wygląd, a u faceta inteligencja i dobra pozycja, nie oszukujmy się ;) Choć liczą się oczywiście też inne cechy, ale powiedzmy, że to jako pierwsze rzuca się w oczy i ma dosc spore znaczenie. Także ta kasjerka z perfumerii jesli była piekniejsza, młodsza i lepiej się dogadywali, to nic dziwnego, że ją wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Natii napisał:

Bo u kobiety ważniejszy jest wygląd, a u faceta inteligencja i dobra pozycja, nie oszukujmy się

U faceta wygląd też się liczy. Nie znasz przypadków że bardzo przystojny, muskularny męzczyzna mial dużo kobiet? Zobacz sobie np uczestników Warsaw Shore jakie maja branie. Są malo inteligentni i czasami nawet wypowiadaja się jak prymitywy a kobiety jakos sie uganiaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

U faceta wygląd też się liczy.

Pewnie, że się liczy. Tak jak u kobiet zaradność czy inteligencja. Ja tylko piszę co ma większe znaczenie. U facetów pozycja bo nawet jesli nie sa piekni, to czyni ich bardziej męskimi i zaradnymi, a kobieta jesli jest piękna i w miare inteligentna, to z kolei nie musi być super zaradna czy bogata żeby znaleźć fajnego faceta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Androgeniczna napisał:

Zobacz sobie np uczestników Warsaw Shore jakie maja branie. 

Nie oglądałam szczerze mówiąc, ale tu mogła wpływ tez mieć ich sława, poza tym osobiscie nie wierzę żeby takie reality show nie były choć trochę naciągane.
Kiedyś poznałam takiego pieknego mięśniaka, inteligencją nie grzeszył i opowiadał tylko o swoich mieśniach, które wyrobił na siłce... Kompletnie mnie nie kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem daleki od oceniania sytuacji nie znając szczegółów danej relacji. Natomiast z racji wieku plus tego co obserwuje ciężko mi uwierzyć, aby kobieta 28-30 lat zamiast młodego, przystojnego wolała gościa plus 50 i pajała do niego miłością bezinteresowną. 

 

Z tymi tezami ,, zadbany 50 latek " też bym uważał, bo zadbany dla każdego znaczy co innego. Co z tego jak gość ma super koszule jak z pod paska wystaje bojler a umówmy się 95 % facetów po 50 ma brzuchy jak balony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SzatanKrieger napisał:

W mojej ocenie 95% pań by zostawiło swojego faceta i poszlo z Clonneyem w tango. No Panie nie chcialbyscie być w Amerykańskich gazetach opisywanie jako ta co wyrwała Kluneja, zastanówcie się ? 

Zacznijmy od tego że na temat kobiet i ich upodobań powinny się wypowiadać osoby które mają z nimi doświadczenia, Ty tego nie masz, więc Twoje dywagacje są warte tyle co śnieg z zeszłego roku.

 

Edytowane przez The Motha
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Androgeniczna napisał:

Wiesz jak to faceci. Niby przy nim sie marnuję bo przy nich bym się nie marnowała :). Sytuacja wydarzyła się na domówce gdzie świeżo nas poznali i kilku z nich się spodobałam

Ale to miałaś wrażenie, że się marnujesz czy tak myślisz, bo ktoś Ci tak powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Androgeniczna napisał:

Równolatkowie to też minus. Już bym wolała starszego niz np rok czy 2 mlodszego

Starszy tak, ale ponad 20 lat różnicy to sorry gość musi wyglądać jak Bóg Grecki. Co prawda widać tendencje plusową u młodych ludzi ćwiczą, dbają o siebie, ale goście plus 50 w większości to grubasy nie oszukujmy się. 

 

Wystarczy wyjść na miasto, zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niektórzy (i niektóre) tych "bogatych i ustosunkowanych", tzw. rokujące partie widzieli jedynie w Internecie albo telewizji :) IMO nie jest to takie proste. Nie jest, bo częsty schemat wygląda w takich sytuacjach następująco: taki Pan często wcale nie zamierza się z wieloletnią żoną rozwodzić, mimo że z czasem może i dopadły ją kłopoty wiekowo - wyglądowe. Nie zamierza, bo jednak łączy ją z nią nadal pewna relacja, interesy (często wieloletnie), rodzina, inne układy, czasem wybitnie rozgałęzione. Pan utrzymuje zatem nałożnicę albo ich całą czeredkę, Pani przymyka oko, dom i rodzina zabezpieczone, ludzie się nadal lubią i są w stanie obok siebie egzystować.

 

I wszyscy szczęśliwi :) Nie oceniam, znam trochę takich przypadków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Natii napisał:

No nie wiem, patrząc na przykłady znanych małżeństw z dużą różnicą wieku, to jednak są w miare trwałe, nawet nie wiem czy więcej wśród równolatków nie ma rozwodów, a przynajmniej jeśli chodzi o gwiazdy.

Przykłady: Natasza Urbańska i Józefowicz, Pazurowie, Agata i Piotr Rubik, Jan Englert i jego żona,  Marek Kondrat i Antonina  i jeszcze wiele przykładów można byłoby podać, nie chce mi się ich wszystkich wypisywać, ale można poszukac w internecie, w każdym razie jest sporo takich związków, które przetrwały całe lata, a to o czymś świadczy.

Nie twierdzę, że nie chodzi tu w żadnym stopniu o pieniądze i pozycję faceta, ale to też siłą rzeczy wpływa na jego atrakcyjność, bo oprócz tego, że może zapewnic kobiecie lepszy byt wydaje się automatycznie silniejszy, taki bardziej męski. No nie oszukujmy się wysoka pozycja dodaje facetowi trochę  seksapilu, oczywiście pod warunkiem, że jeszcze o siebie dba, potrafi zagadać, jest pewny siebie, czyli ogólnie rzecz biorąc atrakcyjny.

 

 

Proponuję zejść na ziemię w pierwszej kolejności. Życie to nie film romantyczny czy świat kreowany przez kolorowe magazyny czy pudelka. Związki z tak dużą różnicą wieku bardzo rzadko się udają, i bardzo rzadko maja zdrowe podstawy. Powie ci to każdy psychoterapeuta z doświadczeniem w pracy z parami lub po prostu człowiek doświadczony życiowo.

 

Podajesz przykłady ze świata rozrywki, i tym samym sama strzelasz sobie w kolano. Wymienieni panowie posiadają zasoby: pieniądze, wpływy, pozycję. A jaka jest szansa, że te kobiety byłyby z nimi, gdyby nie byli oni tym kim są? Takie związki ludzi z branży medialnej, to często 2osobowe przedsiębiorstwa, w których zyskują obie strony. Obraz w takim wypadku wypuszczany do zewnątrz ma się często nijak do tego, jak jest w rzeczywistości.

 

Ludzie zdrowi ze zdrowym podejściem do relacji, wiążą się raczej z osobami w podobnym wieku, a nie z tymi, którzy są w wieku ich rodziców albo w wieku ich dorosłych dzieci.

Edytowane przez Tarczowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Helena K. napisał:

Ale to miałaś wrażenie, że się marnujesz czy tak myślisz, bo ktoś Ci tak powiedział?

Ja tak nie uważam ani nie mam takiego wrażenia. Oni tak powiedzieli, nie wiem dlaczego tak uznali

18 minut temu, Kimas87 napisał:

Starszy tak, ale ponad 20 lat różnicy to sorry gość musi wyglądać jak Bóg Grecki. Co prawda widać tendencje plusową u młodych ludzi ćwiczą, dbają o siebie, ale goście plus 50 w większości to grubasy nie oszukujmy się. 

Masz rację. Chociaż często młode kobiety mają tz kompleks ojca i wtedy taki im starszy tym bardziej je kręci.

Znam przypadek dziewczyny mlodszej ode mnie. Ma 25 lat i chłopaka 42 lata. Tylko że ona była molestowana w dziecinstwie przez wujka. Ich relacja też nie wygląda kolorowo. Ciągle sie kłócą, biją i zdradzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Isildur napisał:

 czy to nie ty przypadkiem nie miałeś od lat kobiety i podniecasz się jeśli jakaś panna wkońcu odpisze tobie na tinderze? ?

I co jeszcze wesołego powiesz? ?

 

22 minuty temu, Still napisał:

Stanowczo, powinno wprowadzić się opcje : ? plus ?.... ;)

Cos sugerujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Motha napisał:

Zacznijmy od tego że na temat kobiet i ich upodobań powinny się wypowiadać osoby które mają z nimi doświadczenia, Ty tego nie masz, więc Twoje dywagacje są warte tyle co śnieg z zeszłego roku.

Przyszedł Pan co to wie wszystko o wszystkich, powodzenia z taką postawą w życiu i z wiecznym atakowaniem.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.