Skocz do zawartości

Co myslicie o takiej różnicy wieku?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Bo na razie to jesteś pierdzącą muchą, która przeszkadza gdy człowiek chciałby sobie drzemkę zrobić, więc póki co mówię "sio"....

Dużo takich muszek tutaj.

 

Głowa nabita nieciekawymi teoriami, żywienie się starannie wyselekcjonowaną wiedzą, która pomaga kisić się we własnej niemocy, a swoje przekonania głoszą jak prawdę objawioną, choć gołym okiem widać że to wszystko maski, mające przykryć nocne polucje.

W wiecznym oczekiwaniu na coś, co samo się nie zrobi.

 

@SzatanKrieger, trochę pokory. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?

To apeluj do niego bo nie chce mi się pod każdą wiadomością odpisywać, kolesiowi co ma nie równo pod sufitem i śle wieczne ataki. Niech spada na bambus, Marek chciał go kiedyś zbanować za takie teksty już nie wspomnę o grożeniu na priv. 

 

@Yolo

Mam mieć trochę pokory bo co bo koleś mi grozi? 

Niech się odczepi, ja go nie wywołuje tylko on mnie. 

Jak mi głos z głowy spadnie to przynajmniej będzie wiadomo przez kogo.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

 

@Yolo

Mam mieć trochę pokory bo co bo koleś mi grozi? 

Niech się odczepi, ja go nie wywołuje tylko on mnie. 

Jak mi głos z głowy spadnie to przynajmniej będzie wiadomo przez kogo.

 

Pozdrawiam.

Pokora przydaje się, by nie ośmieszać siebie.

A takie sytuacje mają miejsce gdy swoje przekonania poparte jedynie teorią głosimy jako prawdy obiektywne, co jest doskonale widoczne.

 

Nie wiem gdzieś Ty widział groźby, ja ich nigdzie w tym temacie nie widzę.

 

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

bogaty prawnik miał żonę która rownież byla prawnikiem. Byli razem od studiów. Zdradził ją i zostawił dla kasjerki z perfumerii

Zazwyczaj:

 

Kobiety wiążą się "na równo lub w górę"

Mężczyźni wiążą się "w dół lub na równo"

 

Finansowo, intelektualnie, statusowo, wiekowo.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Imbryk napisał:

 

Finansowo, intelektualnie, statusowo, wiekowo.

Często za urodowy handicap akceptują potężny deficyt intelektualny i brak obycia partnerki. O ile przy romansie to takie coś przejdzie, ale w przypadku związku to IMO horror i dramat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Znam sytuacje gdzie bogaty prawnik miał żonę która rownież byla prawnikiem. Byli razem od studiów. Zdradził ją i zostawił dla kasjerki z perfumerii :). 

Ale o czym to świadczy wg. Ciebie?

Jak już było tutaj wspomniane mężczyźni raczej nie szukają partnerki, z którą mogą rywalizować, szczególnie na polu zawodowym. Kobieta dobrze zarabiajaca zazwyczaj jest zadbana, ma na to pieniądze. Może kasjerka miała więcej ciepła w sobie, poświęcała więcej czasu i uważności dla mężczyzny, z którym jest w relacji.

Nie wiadomo.

1 godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Ja tak nie uważam ani nie mam takiego wrażenia

Czyli jednak większą różnicą wieku nie jest taka zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Ja już się nie oddzywam, dostałem swoją lekcję pokory.

 

Trzymajcie się a Tobie @The MothaMotha życzę szczerze powodzenia. 

 

 

 

 

Swoim zachowaniem utwierdzasz w przekonaniu, ze mam do czynienia z mentalnym dzieckiem.

Nie dosc ze wypowiadasz sie na tematy na które z racji braku doświadczenia, wypowiadać sie nie powinieneś, to jeszcze coś mi zarzucasz, mimo że sam to stosowałeś.

Trwanie w swoich poglądach, mimo że są błędne nie przynosi pożytku, a robienie z siebie internetowego bahetra tym bardziej.

To tyle.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imbryk napisał:

Finansowo, intelektualnie, statusowo, wiekowo.

Ja tylko wiekowo sie w góre związałam. Mój partner jest finansowo i statusowo niżej niż ja. Tak samo intelektualnie ja wiecej wiem np w teleturniejach itp

2 godziny temu, Helena K. napisał:

Może kasjerka miała więcej ciepła w sobie, poświęcała więcej czasu i uważności dla mężczyzny, z którym jest w relacji.

Nie wiadomo.

Ona go wyczaiła po platynowej karcie kredytowej. Spisała nazwisko i znalazła w necie. Napisała do niego że chce sie umówic. 

2 godziny temu, Helena K. napisał:

Czyli jednak większą różnicą wieku nie jest taka zła.

Większa nie jest zła ale za duza to troche przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Motha napisał:

 

Nie dosc ze wypowiadasz sie na tematy na które z racji braku doświadczenia, wypowiadać sie nie powinieneś, to jeszcze coś mi zarzucasz, mimo że sam to stosowałeś.

Jesteś wróżką, że wiesz czy on ma doświadczenie czy nie? Poza tym to forum dyskusyjne, i każdy ma prawo głosu. Możesz się nie zgadzać z czyimiś wypowiedziami, ale nie masz prawa zabraniać czegokolwiek ?

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Ona go wyczaiła po platynowej karcie kredytowej. Spisała nazwisko i znalazła w necie. Napisała do niego że chce sie umówic. 

I żonę zostawił, zamiast tylko mówiąc brzydko podudkać i niech każdy idzie w swoją stronę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MalVina napisał:

Jesteś wróżką, że wiesz czy on ma doświadczenie czy nie?

Nie trzeba być wróżką, żeby widzieć oczywistości. 

Godzinę temu, MalVina napisał:

Poza tym to forum dyskusyjne, i każdy ma prawo głosu.

Prawo głosu, to możesz mieć na wyborach :-)

 

Godzinę temu, MalVina napisał:

Możesz się nie zgadzać z czyimiś wypowiedziami, ale nie masz prawa zabraniać czegokolwiek ?

Dlatego sie nie zgadzam, dlatego o tym napisałem, czytaj ze zrozumieniem.

 

Niektórym wypadałoby czegoś zabronić, np pisania idiotycznych postów.

Ale cóż, demokracja, każdy może sie mądrzyć, nawet wtedy kiedy nie ma pojęcia o czym pisze :-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lat 46,

Moja partnerka lat 29.

 

Mój przyjaciel

On lat 52,

Ona lat 28.

 

Wszyscy darzą się szacunkiem i przywiązaniem. Na ulicy rzecz jasna są spojrzenia, ale co nas to. Niech zazdroszczą.

Jak byłem w wieku 20-30 lat, kierowałem się programowaniem społecznym, a więc 2-3 lata równicy wieku. Dzisiaj jestem już mądrzejszy. Dzięki @Marek Kotoński

Nie wyobrażam sobie różnicy wieku mniejszej niż 15 lat.

Edytowane przez Pozytywniak
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pozytywniak napisał:

Ja lat 46,

Moja partnerka lat 29.

 

Mój przyjaciel

Ona lat 28,

On lat 52.

 

Wszyscy darzą się szacunkiem i przywiązaniem. Na ulicy rzecz jasna są spojrzenia, ale co nas to. Niech zazdroszczą.

Sto lat wam życzę w szczęściu i pomyślności, jak będę miał 46 lat to też wezmę ryczącą dwudziestkę, a co! ?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MalVina napisał:

Te twoje zagrania erystyczne są słabe.

Trochę pokory ;) 

Nie gram z tobą, ale potrafię zrozumieć że jako kobieta tylko przez taki pryzmat potrafisz prowadzisz komunikacje z mężczyznami, na każdym polu. Wszak całe wasze życie kręci sie wokół gierek i manipulacji. 

Cóż, taka natura i ja to respektuję :-)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2019 o 08:17, The Motha napisał:

Ja wiem, jesteś inna niż wszystkie i takich rzeczy nie robisz, schemat, wszędzie schemat.

Pozdrawiam.

Motha mam pytanie, bo na priv nie mogę pisać, ty się stałeś taki ogarnięty z dupami czy już byłeś? Bo piszesz ogólnie mocno z sensem znając realia...

 

Ostatnio jak szedłem po bulwarach wiślanych(warszawa) o ok 17 to jak są te drążki do kalisteniki ćwiczył gość hmm nie wiem z 50 chyba miał, ro@ebany jak tur, same mięśnie, prawie zero tłuszczu i jeszcze miał z 185 wzrostu, najśmieszniejsze jak mamuśki na niego patrzyły ukradkiem na ławeczkach obok pilnująć swoich rozbrykanych brzdąców, kisiel w majtach miały prima sort XD

Jak człowiek o siebie dba to długo może być fizycznie atrakcyjny, poza tym co kobieta to inny gust. Internet właśnie ryje banie bo jakaś laska z bloga twierdzi swoje poglądy a młodzież to łyka i potem nic nie robią "bo za starzy" itp. Dlatego w połowie internet to trucizna dla umysłu...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.09.2019 o 09:45, Saori napisał:

Ona 29, on 51?

Ja spotykałem się z dziewczyną, co miała 19 lat , 10 lat różnicy, tylko taka różnica wieku jest kolosalna, dziewczyna musi sobie zdać sprawę, że facet w takim wieku szybciej się zestarzeje, z drugiej jednak strony, jak ludzie ze sobą komunikują się, rozmawiają, mają dobrą relację, nawet taka bariera,  nie ma żadnej różnicy, no chyba , ze jedna ze stron chce wykorzystać ta druga, wówczas taka relacja nie wiem czy będzie miała rację bytu na dłuższa perspektywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dziewczyna w tym wieku z niczego nie zdaje sobie sprawy.

2. To on powinien zdać sobie sprawę, że ona szybciej się zestarzeje, a jeśli jeszcze zdobędzie kilogramy to on będzie się zastanawiał co się stało z tą laseczką z którą się związał i jak by się wywinąć z tej sytuacji.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.