Skocz do zawartości

Dot. Przydział kobiety z urzędu


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, PUNK napisał:

 

Jest pewna wiara ? i nie że chcę kogoś obrazić, ale u nich często i gęsto dostaje się partnera z przydziału. 

Potwierdzam, miałem takiego dalszego znajomego, chłopak miał wtedy 28 lat, udało mu sie dostać fajną pracę, dobrze zarabiał, ale starsi zboru czy jak się to u nich nazywa zadecydowali, że będąc singlem w tym wieku i obracając się na co dzień zawodowo wśród różnych kobiet, jest zbyt narażony na "pokusy świata", które mogą sprowadzić na niego śmierć, tak więc by przypadkiem jakaś koleżanka z pracy nie zwiodla go na złą drogę, dostał przydział na świeżo upieczoną maturzystkę 19 lat. której wcześniej na oczy nie widział, bo pochodziła  z innej sali królestwa. l nie było gadania. U nich na podobnej zasadzie dostaje się rodzinę z przydziału - wygląda to mniej więcej tak - wstępujesz do nich, czyli teoretycznie nie powinieneś kontaktować się ze swoją dotychczasową rodziną, a przynajmniej ograniczyć kontakty i dostajesz nową rodzinę - czyli nagle jakiś Józef i Halina Pasikonik, których dotychczas widziałeś może dwa razy w życiu zostają nowymi Twoimi dziadkami albo wujostwem, a ich potomstwo Twoim przybranym rodzeństwem i masz nakaz normalnie uczestniczyć w ich życiu rodzinnym. Działa to najczęściej w przypadku, gdy taki delikwent mieszka sam w innym mieście, a jego dotychczasowa rodzina "ze świata" w drugim. Takie rzeczy dzieją się normalnie obok nas i to nie tylko gdzieś "za górami, za lasami" na drugim końcu Polski tylko normalnie zarówno w tych mniejszych miejscowościach, jak i największych metropoliach.

Edytowane przez Avanti!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MalVina napisał:

Czytałam. Sam fakt że komuś coś  w ogóle wpadło do głowy jest powalający.

Pisał nie na serio, a zarys planu reglamentacji kobiet był w ZSRR, pomysł odrzucono. W Holandii państwo daje niepełnoprawnym (kobietom i mężczyznom) na prostytutki/żigolaki, by też mogli zaruchać.

 

2124.jpg?v=1497940050

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Potem sie dziwicie ze jakies ruchy feministyczne powstały skoro są na świecie mężczyźni którzy maja takie pomysły...

Żebym ja nie napisał, co obecnie krzyczą te feminazistowskie kobiety.

 

ps. Dobrze trolu.

Masz własną firmę i natłukłaś już ponad 700 postów w ciągu niecałego roku. Więc chyba masz bardzo dużo czasu.

Nawet ja będą tutaj prawie codziennie, od dwóch lat tych postów mam 557.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, goryl napisał:

Ja również się śmiałem podczas pisania. Większość komentujących natomiast oburzyło się tak, jakby ustawa była już w sejmie.

Czujesz, że się wygłupiłes i trochę lipa wyszła... Beka z typa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jako lek na epidemię samotności.

 

Temat na ścianę hańby?

 

To zobaczcie co się dzieje w Japonii. 

 

https://japonia-online.pl/article/657

 

https://globalquiz.org/pl/pytanie/w-japonii-spotkanie-zorganizowane-przez-swata-pomiędzy/

 

TO już jest !! xD

Edytowane przez alfa_sralfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sceptyczny? napisał:

Mi się natomiast bardzo podoba to, że jaki temat nie powstanie poza rezerwatem, to od razu powstaje w rezerwacie temat "Dot. [...]".

A w jaki inny sposób kobiety mają odpowiedzieć na Wasze tematy, skoro jest zakaz komentowania poza rezerwatem? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goryl napisał:

Większość komentujących natomiast oburzyło się tak, jakby ustawa była już w sejmie.

No ba! Wszyscy się napinają, ze aż strach żeby jakaś żyłka w mózgu im nie pierdolła, najbardziej rozśmieszyli mnie Białe Rycerzyki co to się wysypały tutaj w damskiej wersji tego Forumowego wątku żeby podkreślić i zasygnalizować swoją solidarność i oburzenie z powodu, ze w ogóle taki wątek na Forumie powstał itd itp ble ble nawet zostałeś obwieszczony Trollem ;DDDDDDDDD ach te Biało Rycerskie popisy przed Forumowymi białogłowami ;DDDDDD

A jak dla mnie to taki temat i wątek - ciekawostka, dla beki!

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, alfa_sralfa napisał:

od tysięcy lat tak to własnie wyglądało. Był przydział. Ludzie byli dopasowywani. I to działało. Jakoś. Dopiero od niedawna jest inaczej. Działa? xD

Nie było przydziału tylko swatki. Ludzie dobierali sie w układ ekonomiczny a nie dzięki pożądaniu. Teraz mówicie że wiele kobiet tak samo wybiera :D

17 godzin temu, Krugerrand napisał:

Feminizm wymyślił facet i nie wiem czy zauważyłaś, ale bardzo wielu Braci, w tym i ja, dość krytycznie podeszło do tego pomysłu;)

Oczywiście bo pomysł jest absurdalny :D  ale sam fakt że ktoś coś takiego wymyślił jest dla mnie niepokojący i obrazuje co faceci maja w glowach i jak podchodzą do kobiet

16 godzin temu, Bonhart napisał:

Przydział może nie człowiek do człowieka, ale warstwy społecznej do warstwy społecznej. Mężczyzna wnosi pracę, rodzina kobiety wnosi wiano, i jest jakiś wspólny start w przyszłość.

To ja bym z obecnym partnerem nie mogla byc :( 

16 godzin temu, Kim Un Jest? napisał:

A ja wam powiem, że jako prawilny perłowy rycerz nawet o kobitę z przydziału walczyłbym od rana do wieczora!

 

I wziąłbym te miłość z przydziału na ręce i przeniósłbym przez całe życie!

Pytanie tylko czy ona by sie w tobie zakochała czy wtedy traktowała tylko jako bankomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

obrazuje co faceci maja w glowach

Jeden gość napisał absurdalny post ze swoim pomysłem, a Ty już generalizujesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka. Typowo kobiecy schemat:D

Jeden facet napisał czyli cała reszta ma coś nie tak z głową i cała reszta nie tak podchodzi do kobiet, a to że jest liczne grono krytycznie do tego pomysłu nastawionych już nie ma żadnego znaczenia, po prostu nie istnieją. Kobieca logika czyli wszystko z głową i podejściem do facetów w jak najlepszym porządku;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Jeden gość napisał absurdalny post ze swoim pomysłem, a Ty już generalizujesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka. Typowo kobiecy schemat:D

Przeciez robicie tak samo. Piszecie że każda kobieta leci na kase i wykorzystuje :D

18 godzin temu, Sceptyczny? napisał:

Czuję się dokładnie tak jak w przedszkolu, gdy dzieci się "małpowały" nawzajem.

A jak inaczej mamy skomentowac skoro tylko w rezerwacie mozna pisac ? Pomyśl :D

18 godzin temu, Vstorm napisał:

Żebym ja nie napisał, co obecnie krzyczą te feminazistowskie kobiety.

Wiem, też mnie śmieszą

 

18 godzin temu, Vstorm napisał:

ps. Dobrze trolu.

Masz własną firmę i natłukłaś już ponad 700 postów w ciągu niecałego roku. Więc chyba masz bardzo dużo czasu.

Nawet ja będą tutaj prawie codziennie, od dwóch lat tych postów mam 557.

Mam wlasna firmę od kilku tyg. Wcześniej zajmowalam sie nieruchomościami i dalej to robię. Nie wiem czemu uważasz mnie za trola 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Androgeniczna napisał:

Przeciez robicie tak samo. Piszecie że każda kobieta leci na kase i wykorzystuje :D

Oczywiście, że tak, ponieważ różnicie się jedynie wyglądem oraz imionami, a schematy działania i postępowania są takie same dla wszystkich z Was. Oczywiście są wyjątki, które to potwierdzają regułę. Mam nadzieję, że łapiesz różnicę:P

 

mem-inne-kobiety-1.jpg

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, że gdy pojawi się jakiś temat w rezerwacie to każda z nas przez taką jedną grupę panów ( nie będę inicjałów pisać) od razu jest wrzucana do jednego worka. Wszystkie mamy gadzi mózg, kłamiemy z liczbą partnerów, wszędzie bolce, jesteśmy dziecinne i nadajemy się tylko do jednego. Gdy temat założy facet to często, gęsto popierane są teorie wyssane z palca. 

 

Na szczęście są jeszcze faceci mający własne zdanie na forum, nie idący ślepo w ideologię. Ktoś może powiedzieć, że to tylko forum internetowe i są różni ludzie. Tylko sprawa wygląda gorzej jak wchodzi na forum młody chłopak, chcę zasięgnąć porady. Nie ma wokół niego dobrych wzorców, więc szuka odpowiedzi tutaj. Wychodzi na taki temat jak np ten o którym mowa. Człowiek który ma jakieś wewnętrzne problemy, łatwo może sobie przyswoić teorię które nie są jego i w dodatku są szkodliwe. 

 

Moją główną myślą było jednak, że powinniśmy szanować przeciwną płeć i dawać dobry przykład osobom które czytają tu różne wypowiedzi. Potem wychodzą takie kwasy, że to forum mizoginów itp. a myślę, że jest tu wiele cennych wartości, które przez takie właśnie tematy są podkopywane.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy dla beki również są potrzebne.

 

Na forum nie ma żadnych prawd objawionych. Taką wiedzę można znaleźć gdzie indziej. Wystarczy chcieć.

 

Forum nie uczy jak żyć tylko jak myśleć samodzielnie. To nie szkoła i nie ma tu nauczycieli.

 

Z porad można korzystać ale przecież nie ma przymusu. Decyzje i tak każdy w realnym życiu musi podjąć sam.

 

Ja ten temat od razu potraktowałem jako 'beka z tematu'. Wyobrażanie sobie różnych sytuacji jest świetnym treningiem umysłowym pod warunkiem oczywiście, że traktujemy to z przymrużeniem oka.

 

Ponadto równie dobrze Nasze Kochane Panie mogły założyć temat 'Przydział faceta z urzędu' i również sobie pośmieszkować ale przecież łatwiej jest narzekać i marudzić. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.