Skocz do zawartości

Portale: sexprzygody.com dupera.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z was korzystał z tego typu portali? 

Byłem kiedyś na podrywaczku.pl ( wiem, beka z typa) i tam za w ogóle możliwość pisania z kobietami trzeba było zapłacić 50 ziko za chyba 3 miechy. Na tym portalu dałem zdjęcie jak tam ładnie napinam bicki i pisałem wiadomości od grzecznych poprzez bardziej pikantne. Praktycznie zero odzewu.

 

na sexprzygody.com  najtańsza opcja 37 ziko ale trzeba wykupić najmniej abonament na 3 miesiące więc wychodzi około 120 gdzie można dorzucić i mamy Roksanke.

Trafiłem na te portale poprzez ogłoszenia w rubryce sex bez zobowiązań. Niby dostałem maila zwrotnego z przeniesieniem na owe portale ale aby pisać trza bulić, więc czy to nie wygląda na podpuchę.

Jak ktoś ma doświadczenia to będę wdzięczny.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uważam, że tego typu płatne portale to jakaś porażka i naciąganie ludzi. Poznawanie kobiet nie kosztuje nic. Jestem zażenowany jaki biznes kręcą niektórzy na zdesperowanych samotnych mężczyznach (nie piję tu do Ciebie absolutnie, żeby nie było). Pewnie mało kto daje się naciągnąć więcej niż raz.

 

Należy pamiętać, że kobiety warte poznania i inwestowania w nie swojego czasu nie siedzą na tego typu portalach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

Ehh. Znając życie zasypie Cię masa propozycji od botów nakłaniających cię do wersji premium.

Szymi z trójmiasta?

Matkę oszukasz, Ojca oszukasz, ale Szymiego z bloków nie oszukasz - przyznaj się sam tam wchodziłeś :) 

Po prostu szukałem  części do rowerów w ogłoszeniach i nagle, jak gdyby nigdy nic  przerzuciło mnie na " seks bez zobowiązań " 3 City 4 life aaaj :)

 

Logowanie jest za free masz niby 15 wiadomości po wysyłałem i parę sprośnych dostałem w zamian. Niby pracuję nad samooceną, ale wiadomości typu " jesteś gorący, musimy się spotkać" 

wzbudziły moje podejrzenia hehe. Aby odpisać, czyli już drugą wysłać do tej samej osoby należy wykupić konto premium ( najtańsza wersja 120 złotych z 3-msc, na krótszy okres czasu się nie da).

A że zawsze chciałem być hakerem :) Postanowiłem zhakować portal dupera.pl i sexprzygody.com. W pozostałych wiadomościach do wysłanie przemycałem moje konto i e-mail, ale dostałem wiadomość od admina, że jak będę tak robił to dostanę bana. Wymiana danych tylko przy zakupie konta premium!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, NiesamowitySzymi napisał:

Po prostu szukałem  części do rowerów w ogłoszeniach i nagle, jak gdyby nigdy nic  przerzuciło mnie na " seks bez zobowiązań " 3 City 4 life aaaj

Może być prawda ? Ja szukam wycieczek last minutę, a dostaje oferty powiększenia kutasa w tydzień! ? W sumie jest nad czym myśleć: tydzień na last minute czy w tydzień większa o 7cm lanca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

Matkę oszukasz, Ojca oszukasz, ale Szymiego z bloków nie oszukasz - przyznaj się sam tam wchodziłeś :) 

Byłem ciekaw jak to wygląda.jakiś inny serwis, pełno lasek. Od razu zaczęły do mnie pisać. Lanie wody i sugestia że "ja używam premium i jestem zadowolona" premium drogie i to bardzo

Z jakiegoś powodu pisały boty oznaczone w jakichś Krakowach czy Lublinach. Zawsze to samo. Zachwyt zdjęciami (nie miałem) i propozycja spotkania bo mieszkamy w pobliżu (nie mieszkamy)

 

Takie stronki to wyciskarka do desperatów. Już diva jest tańsza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks8x hehe, wiesz co? Załóżmy, że one wszystkie były zepsutymi nimfomankami, a ja nie wykupiłem abonamentu ponieważ w ostatniej chwili zrozumiałem, że szukam prawdziwych uczuć ?

 

@Cortazar  Z tym hakowaniem, to tak wiesz, z przymrużeniem oka. Pisałem, że w wiadomościach próbowałem przemycić mojego maila, ale dostawałem informacje od admina, że jak to się powtórzy, to dostanę bana. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.