Skocz do zawartości

Mój odwieczny problem


Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd nie pamientam moj wyglad stanowi "problem" w relacjach z kobietami. Mianowicie wygladam bardzo młodo jak na swój wiek, ( zawsze tak było nawet w czasach szkoły ) przez co laski w moim wieku i troche młodsze nie są mną zbytnio zainteresowane. Ostanio zdałem sobie sprawe iż bardzo młode dziewczyny ( dla mnie dziewczynki 18-20 lat ) na mnie lecą ... może nie było by to problemem ale moja mentalność osiągneła dorosłość i nie widze siebie w związku z tak młodą dziewczyna która w głowie ma zabawę itd. Nie wiem co robić ostatnio spotykałem się z laska 3 lata młodszą to powiedziała mi że wyglądam młodziej niż jej najmłodszy kolega ( który był od  niej młodszy o kolejne 3 lata ) Nie mogę zapuścić zarostu bo mi nie pasuje i wkurwia mnie jak mnie drapie, a ciuchy za wiele nie zmieniają...nie wiem co począć. Dla ścisłośći mam 34 lata.

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf

 

Nic się nie martw. Miałem podobnie. Bywało i tak, że tuż przed 18tką nie chcieli mnie do lokalu wpuścić na imprezę, o sprzedaży piwa już nie wspomnę.

 

Teraz, po latach, postrzegam to jako zaletę, bo nadal wyglądam dużo młodziej i mogę się spotykać z dużo młodszymi od siebie kobietami :) 

 

Tylko się cieszyć ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, smerf napisał:

Mianowicie wygladam bardzo młodo jak na swój wiek

 

To jest ogromna zaleta. Dlaczego Cię to nie cieszy? Napisałbym że Ci zazdroszczę, ale...

 

16 godzin temu, smerf napisał:

Dla ścisłośći mam 34 lata.

 

...ale mam prawie tak samo! Mam 35 lat, a wyglądam tez na 27-28, może nawet mniej! Jest to super sprawa z kobietami.

 

Przykładowa reakcja kobiet: "masz 35 lat? Myślałam że 10 mniej! Świetnie się trzymasz, to super!" i taka 25-latka jest jeszcze bardziej mną zainteresowana. 

 

Absolutnie nie zapuszczaj brody ani nie stosuj żadnych sztuczek żeby się "postarzeć". Zmień nastawienie i zobaczysz w tym swoją ogromną zaletę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf  - jesteśmy w podobnym wieku, jak stoję obok mojej rówieśnicy, jakiejkolwiek to wyglądam z 10 lat młodziej. 

Dobrze zrobiona 28 latka jeszcze jakoś przejdzie, ale jakbym miał się umawiać to maks 23 latki. Moja dziewczyna ma 25 lat i wizualnie się zgrywamy.

 

Porównanie znowu o mnie - ale mam nadzieje, że te porównania sprawiają, że wielu z nas jest w podobnych sytuacjach i ma podobne problemy.

 

Moim zdaniem im młodziej wyglądasz tym lepiej dla Ciebie, może jakaś siłownia i siwy włos na brodzie (obfity zarost znacznie mnie postarza) pomoże.

 

Nie robiłbym z sytuacji problemu, tylko korzystał z "targetu" ;)

Zawsze jak jakaś małolata pyta ile mam lat, odpowiadam że mam dobre geny i się uśmiecham - działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, smerf napisał:

Ostanio zdałem sobie sprawę iż bardzo młode dziewczyny ... na mnie lecą ...

Współczuję Ci bardzo, to straszne. Mam nadzieję, że odmieni się Twoje życie i już tylko pomarszczone baby 30+ będą na Ciebie lecieć. ;)

 

14445859606577.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, m4t said:

Właśnie, opisz dokładnie co świadczy o Twoim jak to mówisz młodym wyglądzie? Może masz rachityczny typ budowy i nie jesteś zbyt wyrośnięty? Wysoki, umięśniony mężczyzna rzadko kiedy jest brany za dzieciaka.

No chyba, że ma "dobre geny" czytaj ładną skórę i brak zmarszczek to owszem można mu ująć te kilka lat i to zwykle do 40ski bo umówmy się - czasu nikt nie zatrzyma :D

Autor, coś mi się wydaję, być rachitycznym mikrusem, bo przecież młodość jest w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mając 35 lat lepiej, żeby Cię brali za 30 latka, lepiej się zatrzymać z wyglądu na tym wieku. Moim zdaniem mężczyźni najatrakcyjniej wyglądają w przedziale wiekowym 30 - 40 lat, i nie mówię tego bo sam mam 31 lat :P. Można być zadbanym 50 latkiem i zapuszczonym pasibrzuchem w wieku 25 lat co się często obserwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, smalczas said:

Co to znaczy, że młodo wyglądasz? Masz 150 i 45 kg wagi, że przypominasz gimbownika?

Mam 180 i 74 kg i urodę jak to mówią "chłopieńcą" Nie należe do wielkich byków ani do "karakanów" 

 

19 minutes ago, m4t said:

Właśnie, opisz dokładnie co świadczy o Twoim jak to mówisz młodym wyglądzie?

Jestem drobnej kości i z twarzy dość młodo wyglądam. 

19 minutes ago, m4t said:

Wysoki, umięśniony mężczyzna rzadko kiedy jest brany za dzieciaka.

Cwiczę mam miesnie ale jestem drobnej kości więc to nie ma zewnętrznego efektu wizualnego oprócz zarysowanej sylwetki.

 

Ostatnio spotkałem byłą z przed 13 lat miałem ważenie iż dla mnie czas się jakby zatrzymał, bo ona + 15kg na wadze twarz chropowata, zdziwiłem się trochę bo moim zdaniem ja wyglądam tak samo może ciut starzej jak te 13 lat temu. 

 

Jedni mi dają 23 lata inni 25 czyli około 10 lat w dół.

Edytowane przez smerf
bo tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy wolny rozsadny facet po 30stce ;),  klasa sama w sobie.

 

Mlodo i dobrze wyglada, a pod kopula "juz nie ze mna te numery".

 

Czas zaczac doceniac siebie i swoje wybory zyciowe, a nie narzekac.

 

@smerfno juz bierz te 20stki nie kaz sie prosic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.