Skocz do zawartości

Zdrobnienia od męskich imion.


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, szamanka napisał:

Nie używam, zazwyczaj "tworzę" sobie swoją odmianę danego imienia, jeśli kogoś lubię

Też tak robię Szamciu ?

W dniu 5.09.2019 o 22:52, Hippie napisał:

Czy odnoszenie się do swojego znajomego np Adaś, Michaś, Krzysiu, Maciuś, Bartuś itp. nie jest umniejszające i stawianie przez kobietę ich " niżej" od siebie?

Zdecydowanie bardziej wolę zdrobniałą wersję mojego imienia, niż tę poważną, oficjalną, co odzwierciedla choćby mój nick.

 

W dniu 5.09.2019 o 22:52, Hippie napisał:

Czy to nie sprawia, że sam dźwięk tego zdrabniania, sprawia, że maleją wam jaja?" 

Dorosły, pewny siebie facet nie opiera na tym, jak jest tytułowany, swojego poczucia pewności siebie. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, szamanka napisał:

Bo my jesteśmy stworzeni dla siebie! :D

No rejczel ? Powinni nakręcić o nas melodramat - dwoje, wrażliwych, samotnych ludzi każdego dnia mija się w szarym tłumie. Nie wiedzą, że są sobie przeznaczeni. Jedynie uczucie dotkliwej pustki i bolesna tęsknota uświadamia im codziennie, jak bardzo blisko i zarazem daleko jest ta druga osoba. Ona topi swoje wołanie o miłość w mocnym alkoholu i ryzykownym seksie z przypadkowymi partnerami. On, by stłamsić w sobie tę niezrozumiałą tęsknotę sięga po coraz twardsze narkotyki, potem wyjeżdża do Afryki walczyć - wszystko jedno z kim i o czyje ideały.

 

Gdy wreszcie spotykają się przypadkiem, tu na forum Bracia Samcy, ona jest już trzecią żoną radykalnego przywódcy bojówki ISIS a on skazanym za wielokrotne zbrodnie wojenne beznogim weteranem - alkoholikiem.

 

Kiedy moderator bezlitośnie daje im bana, gaśnie ekran, pojawiają się napisy końcowe. Choć przeznaczeni sobie, nie mieli okazji się spotkać w porę. Reszta jest milczeniem. Kurtyna, amen.

 

26 minut temu, szamanka napisał:

Słyszałam takie stwierdzenie: mucha jeb.. karalucha :D

Ja będę karaluchem, już wiesz kim musisz być TY :D

Księdzem Robakiem? ? 

 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.