Skocz do zawartości

Panowie czy bardzo by was to zniechęciło do kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomość z pewnym facetem jest jeszcze świeża tzn. trwa miesiąc. Sporo przez ten czas rozmawialiśmy przez telefon i dwa razy się spotkalismy i wszystko było raczej ok.

Ale ostatnio zadzwonił jak wracałam z piwa z koleżnkami. Nie jestem jakąś wielką imprezowiczką, napiłam się tylko trochę, ale mam słabą głowę i mnie niewiele trzeba, więc po załóżmy dwóch piwach już jestem mocno wstawiona.

I niby jak zadzwonił to rozmowa była fajna bo i ja miałam dobry humorek, ale mógł wyczuc po głosie, że coś piłam, choć pijana może nie byłam.

Mówiłam tez, że własnie wracam z piwa ze znajomymi. Facet raczej z gatunku takich, któzy lubią żeby ich kobieta była porządna, poukładana itd.

Nic nie powiedział i nawet był miły, ale co sobie pomyślał to nie wiem, nie chce sie go pytac czy słyszał, że byłam wstawiona, bo to wyjdzie jeszcze gorzej.

I oczywiście nastepnego dnia się nie odzywał ( choć tak się w sumie już mu wcześniej zdarzało, ale rzadko). 

Wy osobiście byscie sie zniechecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga będzie dziecinnie :D.

 

Ja zawsze wolałem jak moje kobiety piły ze mną lub po prostu we wspólnym towarzystwie.

Nie dlatego, że chciałem je grzecznie położyć spać czy trzymać włosy (tzn. to mogłem, ale w innym celu :)), ale dlatego, że pod wpływem alkoholu ludzie często ulegają bodźcom. Łatwiej wtedy o flirt, a od flirtu z dość dobrze wyglądającym osobnikiem płci przeciwnej łatwo o zdradę. 

Wiem jak to brzmi, brak zaufania, zazdrość, nic z tych rzeczy. Po prostu takie mamy czasy...

Myślę, że jak mu powiesz o tym, że masz słabą głowę i byłaś w towarzystwie koleżanek nie powinien się nawet przejąć, chyba, że będzie się to zdarzało notorycznie - to wtedy może Cię uznać za zbyt towarzyską i niestałą w uczuciach. Takie jest tylko moje zdanie, można się nim sugerować, ale nie trzeba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo myślisz. Ja bym się kompletnie niczym nie przejmował. Każdy ma prawo wyjść ze znajomymi i się po prostu napić, spędzić miło czas. Nie jesteście w związku, więc nie musisz mu się z niczego tłumaczyć. Po mojemu gość chce, byś zainicjowała kontakt, albo po prostu był na tyle zajęty, że nie miał czasu się odezwać. 

Co innego gdy garujesz co weekend i ostro dajesz w palnik w co innego od czasu do czasu wyjść i świadomie pod wpływem wrócić do domu. 

Edytowane przez sekacz19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy facetów: inwestycje, zmiana pracy lub kierunku studiów, kursy zawodowe, poprawa kondycji poprzez siłownie i dietę, generalnie samorozwój.

Problemy kobiet: poszłam z koleżankami na piwo, trochę się wstawiłam i zadzwonił on, odebrałam, następnego dnia nie dzwonił. Czy on mnie jeszcze chce?

 

Tak to my jesteśmy niedojrzali emocjonalnie, to my jesteśmy jak dzieci i to my mamy problemy rodem z Bravo Girl:D

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Problemy facetów: inwestycje, zmiana pracy lub kierunku studiów, kursy zawodowe, poprawa kondycji poprzez siłownie i dietę, generalnie samorozwój.

Problemy kobiet: poszłam z koleżankami na piwo, trochę się wstawiłam i zadzwonił on, odebrałam, następnego dnia nie dzwonił. Czy on mnie jeszcze chce?

 

Tak to my jesteśmy niedojrzali emocjonalnie, to my jesteśmy jak dzieci i to my mamy problemy rodem z Bravo Girl:D

No co Ty Chcesz, klasycznie z prostej rzeczy zrobimy wyprawę na księżyc wahadłowcem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję nie udzielać się tak gorliwie na sektorze forum przeznaczonym głównie dla kobiet. Te tematy są takie miałkie i prowokacyjne, że tylko szerzą niezgodę. Atencją warto nagradzać tylko te, które są przemyślane i interesujące. Jeszcze pewnie nie zauważyliście, że negatywne odpowiedzi też sprawiają kobietom satysfakcję, dopiero cisza daje do zastanowienia.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krugerrand napisał:

Problemy facetów: inwestycje, zmiana pracy lub kierunku studiów, kursy zawodowe, poprawa kondycji poprzez siłownie i dietę, generalnie samorozwój.

Problemy kobiet: poszłam z koleżankami na piwo, trochę się wstawiłam i zadzwonił on, odebrałam, następnego dnia nie dzwonił. Czy on mnie jeszcze chce?

Zacytować Ci fragmenty męskich problemów z tegoż forum? Są równie dziecinne momentami

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MalVina napisał:

Zacytować Ci fragmenty męskich problemów z tegoż forum? Są równie dziecinne momentami

Ale nie nadają się do Bravo Girl. :P

 

18 godzin temu, Domi napisał:

Wy osobiście byscie sie zniechecili?

Ja bym się zniechęcił... Jak można pić bez swojego faceta? Dla mnie niedopuszczalne, żółta kartka minimum jeśli miałbym akurat dobry humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.