Skocz do zawartości

Najmłodszy ojciec świata zrobił testy DNA :)


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie pamiętacie głośną historię. Tutaj interesujący finał. Groteska.

 

 https://pikio.pl/tata-0509192-najmlodszy/amp/

 

Buhahaa. Alfa bzyka, beta wychowuje. Już od piaskownicy ??

"to była jednorazowa nocna przygoda"

... Buhaha matka wieee kto jest ojcem. Brudna gra 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, Bracie @Esmeron , że kobiety dojrzewają emocjonalnie dużo szybciej niż faceci. Co do tej dziewczynki i jej matki - jest napisane, że zamiast ją skrzyczeć, zrobiła jej kurs macierzyński. Większość czytających przyklaśnie - brawo ! A ja myślę, że usiadły we dwie porozmawiać, jak stary był w pracy, młoda opowiedziała całą historię matce z kim się dupczyła, a kochana mamusia podrzuciła pomysł, żeby wrobić Alfiego, który zachował się nad wyraz odpowiedzialnie ale i nad wyraz biało-rycersko :D

 

A cała historia to kolejny dobitny dowód na to, że kobiecy instynkt macierzyński nie ma granic, a kobieta zrobi wszystko, żeby zapewnić byt swojemu potomkowi.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spartan napisał:

(...) usiadły we dwie porozmawiać, jak stary był w pracy, młoda opowiedziała całą historię matce z kim się dupczyła, a kochana mamusia podrzuciła pomysł, żeby wrobić Alfiego(...) 

Dokładnie. Identyczny obrazek miałem przed oczami jak czytałem to zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to wszystko boję się wtykać fapka w to to takie miłe :P. Testy bym zawsze robił ale weź najgorsze 9 m-cy życia. Przejebane ma chłopak tragedia młodego człowieka. Ciekawe jak tam z alimentami podejrzewam, że można to odkręcić. Wiem, że w niemczech znajomego ziomek miał podobnie sprawdził po roku od urodzenia czy jakoś tak coś mu nie pasowało cały czas. Okazało się, że nie jego i nie płaci alimentów. Było to kilka lat temu.

Edytowane przez CzarnyR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Deforcer said:

Gdzie kuzwa sa media teraz?

To niemedialne jest.

6 hours ago, Deforcer said:

Gdzie odszkodowanie dla chłopaka? 

Od tego jest sąd i facet ma jeż 23 lata, więc musi się tym zająć sam.


I to byłby jedyny pozytywny finał tej historii, gdyby poszedł do sądu i wygrał. I tego chłopu życzę.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spartan napisał:

 A ja myślę, że usiadły we dwie porozmawiać, jak stary był w pracy, młoda opowiedziała całą historię matce z kim się dupczyła, a kochana mamusia podrzuciła pomysł, żeby wrobić Alfiego, który zachował się nad wyraz odpowiedzialnie ale i nad wyraz biało-rycersko :D

Jaak to jest praktycznie pewne, ze tak było. A jeszcze bym się nie zdziwił jakby się okazało, ze rodzice Alfiego są przy kasie. W ogóle mnie to nie dziwi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.