Skocz do zawartości

Dziewica tak czy nie?


Blueberryhair

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam 21 lat i jestem dziewica, próbowałam już oralu, peetingu ale nigdy nie mogłam przemoc się do pełnej penetracji  ponieważ jako romantyczka zawsze chciałam zaczekać z tym dla tego”jedynego”. Aktualnie czuje się gotowa na seks i go potrzebuje, a w prawdziwa miłość już nie wierze ?  nie chce umawiać się na seks przez aplikacje randkowe i chciałabym żeby na początek był to ktoś kogo znam. Czy wejście w relacje fwb z mężczyzna o 10 lat starszym którego znam i który mnie pociąga, ale myśli ze nie jestem dziewica jest dobrym pomysłem ? Powinnam go poinformowac o tym fakcie czy jeżeli wejście do pochwy jest na dwa palce (co już wie)to warto darować sobie ta informacje, bo i tak to nie wiele wniesie, a ostudzi tylko jego zapał?

  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Hej nie znam się to się wypowiem, miałem 30 lat temu dziewicę, moją żonę, ona już nie pamięta gdzie co i jak.

Ja natomiast doskonale. Krzyku i krwotoków nie było, w sumie tak sobie, a oral dopiero później.  Facetowi powiedz co i jak

bo jeszcze zemdleje na widok krwi, nigdy nie wiadomo.?

 

   A swoją drogą łatwiej w dzisiejszych czasach o orala u panienki niż podanie ręki na przywitanie.?

 

Co za czasy, co za czasy...

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blueberryhair napisał:

Hej mam 21 lat i jestem dziewica, próbowałam już oralu, peetingu ale nigdy nie mogłam przemoc się do pełnej penetracji  ponieważ jako romantyczka zawsze chciałam zaczekać z tym dla tego”jedynego”.

Tego gościa olej. Mamy tu kolegę @Ksanti który to pomoże Ci rozwiązać ten " problem" ?

A tak serio, są faceci jw. którzy będą się cieszyć, że są tymi pierwszymi i będą wniebowzięci... A są tacy, co na dźwięk słowa dziewica-uciekają.

Edytowane przez Leniwiec
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Leniwiec napisał:

Mamy tu kolegę @Ksanti który to pomoże Ci rozwiązać ten " problem" ?

 

No siema

 

28 minut temu, Blueberryhair napisał:

Hej mam 21 lat i jestem dziewica, próbowałam już oralu, peetingu ale nigdy nie mogłam przemoc się do pełnej penetracji  ponieważ jako romantyczka zawsze chciałam zaczekać z tym dla tego”jedynego”.

Obawiam się, że już nie jesteś dziewicą. Czemu kłamiesz chłopaków? Jak sobie uświadomisz ten fakt to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie - Yoda

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, Blueberryhair said:

Hej mam 21 lat

 

49 minutes ago, Blueberryhair said:

a w prawdziwa miłość już nie wierze

Uczcie się Panowie, 21 lat i w prawdziwą miłość już Pani nie wierzy. Jesteśmy cofnięci w rozwoju zdecydowanie. Kiedy kobiety wierzą w prawdziwą miłość mają po kilkanaście lat. My wtedy interesujemy się grą w piłkę z kolegami. Kiedy my mamy po 20 kilka lat i szukamy prawdziwej miłości trafiamy już na w pełni ukształtowane harpie, które o miłości już dawno zapomniały.

  • Like 4
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Blueberryhair napisał:

Hej mam 21 lat i jestem dziewica, próbowałam już oralu, peetingu ale nigdy nie mogłam przemoc się do pełnej penetracji  ponieważ jako romantyczka zawsze chciałam zaczekać z tym dla tego”jedynego”. Aktualnie czuje się gotowa na seks i go potrzebuje, a w prawdziwa miłość już nie wierze

Dzięki ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blueberryhair napisał:

Powinnam go poinformowac o tym fakcie czy jeżeli

Tak, poinformuj go bezwarunkowo.

W tym temacie go nie oszukuj i nie zaskakuj.

 

Bo w danym momencie będzie ważne nie tylko co masz w pochwie ale też co masz w głowie.

 

Poinformowany mężczyzna odpowiednio tym pokieruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurwa nie mogę, naprawdę ?

58 minut temu, Blueberryhair napisał:

nie mogłam przemoc się do pełnej penetracji  ponieważ jako romantyczka zawsze chciałam zaczekać z tym dla tego”jedynego”

Ale obrabiać kolbe kukurydzy - a co tam, tego romantyzm nie zabrania ?

 

59 minut temu, Blueberryhair napisał:

czuje się gotowa na seks i go potrzebuje, a w prawdziwa miłość już nie wierze

No i romantyzm chooy strzelił ?

 

Pozwolę sobie sprzedać to wyznanie przy okazji ??? You made my weekend!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ostatnio oskarżenia o trolling są w modzie, ale kuuuuuuuuuuuurwa czy ten temat nie wygląda jak typowy troll post mający przyciągnąć napaleńców do doradzania małolacie...?

Btw. spójrzcie na wszystkie awatary dziewcząt, każdy wyraża jakieś poetyckie coś tam i symbolizuje też coś tam, a ten tutaj wyraża gówienko
Myślę, że zagubiona laleczka wygląda mniej więcej tak:

Nerd GIF - Find & Share on GIPHY

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 21 wieku z seksu robi się wielką filozofię. Każdy i tak swoję napiszę, czujesz, że tego chcesz, zrób to. A z tymi dziewicami to aż tak facetów bym nie słuchała, też czekałam i są tego duże plusy ale minusów wbrew pozorom też dużo, także rób według własnego uznania. Tylko nie mów facetowi, że jesteś dziewicą ale miałaś orala, bo zabrzmisz zabawnie, szczególnie w oczach 10 lat starszego faceta. Ewentualnie jak się wydarzy to wtedy informacja, że nie miałaś penetracji żeby chłopczyna wiedział jak się zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewictwo u pań jest inne niż u panów. U Was może i oral się liczy. U kobiety ważne czy błonę dziewiczą ma czy jej nie ma. Tyle. Czepiacie sie i wyżywacie na babce jak gimnazjaliści ?

Ja tez nie rozumiem logiki w tym czekaniu na "jedynego" ale bzykaniu się oralnie, ale to jej wybór. Pytanie w poście było inne.

 

Droga Autorko - musisz mu powiedzieć przede wszystkim dlatego, że będzie delikatniejszy i może uda mu się jakoś zminimalizować ból. Może boleć, może być krew. Albo i nie. Lepiej żeby wiedział ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dziewicą psychicznie ale jest fizycznie ? Bywa i tak, coś o tym wiem. Jednak te ostudzenie zapału mnie trochę rozbawiło, wychodzę z założenia, że spotykając się z kimś nie trzeba spowiadać się z życia, jedynie mówić najważniejsze fakty. Myślę, że odczuwa się kiedy jest odpowiedni czas by coś oznajmić, nic skomplikowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być troll... serio ktoś uważa że taka osoba jest dziewicą ? buhahahah obraża się tym kobiety które nimi są faktycznie....

6 minut temu, _oliv2407 napisał:

Nie jest dziewicą psychicznie ale jest fizycznie 

No zaraz umrę, dziewictwo to nie "błonka" tylko czynności seksualne...  

 

Dziewica to osoba która nie miała seksu....

 

Wątek wywołał mnie do odpowiedzi, mimo że od dawna się nie wypowiadałam a i czasu na to nie mam....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.