Skocz do zawartości

Co to jest do cholery romantycznie?


Rekomendowane odpowiedzi

Już któryś raz z rzędu słyszę od kobiety ze chciałby żeby było dziś romantycznie, a ja czytając to słowo sobie mysle no super. Przykro mi nie jestem zbytnio romantyczny, nikt mnie tego nie nauczył, oprócz jakiś kiczowatych filmów ze śpiewaniem piosenek, kupowaniem kwiatów i obserwowaniem gwiazd. 

 

Spotykamy się u mnie w domu (rodzice będą obecni). 

 

Jedyne co potrafię zrobić to posprzątać ładnie pokój zapalić świeczki i zrobić dobre jedzenie. Na alkohol mam zbrzydzenie, nie licząc zimnego piwa, dlatego wina nie zamierzam kupować. 

 

Pytanie zarówno do kobiet jak i mężczyzn, proszę się ze mnie nie śmiać. :D 

Edytowane przez ZamaskowanyKarmazyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha @ZamaskowanyKarmazyn musiałam! :D

Dla mnie romantyczne jest siedzenie nad brzegiem jeziora i gadanie :D Spacer, wycieczka do lasu:)

Jakbym weszła do takiego pokoju ze świecami i rodzicami za ścianą, to bym padła ze śmiechu i cały romantyczny nastrój poszedłby w pizdu :D

Pomogłam? :D Ale zaczekajmy na prawdziwe kobiety, bo ja mało romantyczna bywam :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romantycznie czyli elegancki, delikatny wieczór (niekoniecznie drogi) który po kolacji zaczyna się lekkim całowaniem w ramie, a kończy się ostrym ruchaniem. Ona z obolałą ci*a po stosunku powie Ci "draniu, miało być romantycznie!", ale i tak będzie usatysfakcjonowana bo tak właśnie miało być. Nie słuchaj kobiet dosłownie! :P

Edytowane przez kosaa12
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ewelina napisał:

Nie ma co się z Ciebie śmiać, jesteś prawdziwym facetem i tyle, polecam ten artykuł. On fajnie wyjaśnia dlaczego to nie do mężczyzn należy stwarzanie romantycznej atmosfery https://michalxl600.blogspot.com/2014/12/energetyczne-roznice-miedzy-mezczyzna-i.html

No spoko, już idę dać jakiejś kobiecie pieniądze i bezpieczeństwo za przyjemność i miłość, wolę już chyba zostać singlem. :)  Przed feminizmem takie rzeczy jeszcze miały sens.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn  Zgodzę się, że w obecnych związkach ta wiedza może się nie do końca sprawdzić, myślę że najbardziej by pomogła osobom , które są w związku typu on pracuje, ona zajmuję się domem. Jednak chodziło mi tylko o  wyjaśnienie, czemu mężczyzni z natury nie są zbyt romantyczni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romantycznie w wersji pop czy niepop?

Wersja pop.

Ubieracie się ładnie i żrecie jedzenie ładniej wyglądające niż smakujące popijając czerwonym winem. Oczywiscie świecznik czy kandelabr mile widziany.

 

Wersja niepop. 

Bierzesz termos z herbatą marki Saga. Idziesz z nią o 3 w nocy na starówke/fortyfikacje/do parku/za miasto. Sycicie się faktem że w obrębie kilometra nie ma żywego ducha co nadaje okolicy magicznego uroku.

Siadacie na ławce/kamieniu. Sami i gadacie o czymkolwiek. Bez przerywników. Fejs jest martwy, nikt nie zadzwoni, nie wtarabani się dawno nie widziany znajomy/a, żul, madka

Patrzycie na gwiazdy/panorame miasta/staw w parku. I pijecie herbatę albo uprawiacie seks. Bo kto normalny o 3 w nocy  chodzi po parku?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Romantycznie" = być ostro posuwaną przez faceta z wzrostem 195 centymetrów, oczami łowcy, szczęką jak kwadrat (którą można chleb kroić).
Dobrze mieć też dobrą muskulaturę oraz sporą ilość gotówki w portfelu. To bardzo romantyczne cechy.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ewelina napisał:

Nie ma co się z Ciebie śmiać, jesteś prawdziwym facetem i tyle, polecam ten artykuł. On fajnie wyjaśnia dlaczego to nie do mężczyzn należy stwarzanie romantycznej atmosfery https://michalxl600.blogspot.com/2014/12/energetyczne-roznice-miedzy-mezczyzna-i.html

Nawiązujesz więc do punktu "Miłość" w podanym przez Ciebie wpisie. Będąc teoretycznie zgodny z przeczytanym tam twierdzeniem, prosiłbym Cię jednak o wytłumaczenie mi, jak i założycielowi tematu: w jaki sposób nakierować partnerkę (zmienić jej postawę) aby to w jej inicjatywie było zapewnienie romantycznej atmosfery. W końcu to kobieca odpowiedzialność.

Jakieś sugestie, gdzie mogło pójść nie tak?

Bo mam pewne domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romantycznie? Jak to jest? Kobieta się tego dopomina? Już spieszę z anegdotą, która odda temat lepiej niż 1000 elaboratów:

 

Kochanie powiedz mi coś słodkiego...
- Nie teraz, jestem zajęty.
- Kochanie, no powiedz mi coś słodkiego, bądź romantyczny
- Naprawdę, teraz nie mam czasu!
- Ale kochanie, chociaż jedno słówko, żeby się zrobiło romantycznie
- Miód do k*rwy nędzy i odp**rdol się!

 

?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BRK275 świetne pytanie. Myślę, że obecnie kobiety nie mają po prostu wiedzy ani prawidłowych wzorców w tych kwestiach. Możesz pokazać  jej ten artykuł, na tej stronie jest oprócz niego  naprawdę wiele ciekawej i pożytecznej wiedzy, może by ją to zainteresowało. Poza tym możesz sam powiedzieć czego od niej oczekujesz, jak widzisz Wasz związek. Myślę, że jeśli Twojej partnerce naprawdę na Tobie zależy to z chęcią będzie chciała się rozwijać i doskonalić dla Waszego wspólnego szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, krzy_siek napisał:

Wydaje mi się, że największe powodzenie u kobiet mają mężczyźni którzy nie są za bardzo romantyczni tylko silni i konkretni. Znawcą nie jestem ale gadania dziewczyny że chciałaby romantyczności bym nie słuchał ;d

Z jednej strony masz rację, z drugiej strony jeśli jesteś facetem minimum 9/10 to możesz i być romantycznym płaczkiem bez grosza przy duszy. To nie moje przemyślenia, to fakty oparte na obserwacjach.
Będąc "fizycznym alfa" nawet najbardziej atrakcyjne, że tak powiem "suczaste" kobiety gadające wkoło o zaradności (czyli zarobkach/statusie) potrafi Cię sponsorować, wyciągać z największego bagna, upodlić się i ryzykować utratą zdrowia, szacunku rodziny i ludzi wkoło, by tylko Cię mieć.

Edytowane przez NieJestemNormikiem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.