Skocz do zawartości

Leci na dwa fronty


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tutaj nie było, ale sytuacja warta opisania :)

 

Jakiś czas temu poznałem dziewczynę, która nakręciła się na mnie na maksa. Spotykaliśmy się co drugi dzień, pisała do mnie na messengerze non stop, dosłownie przez cały dzień. Cały czas rozmowa było w tonie "nie mam chłopaka, ale spotykam się z kimś". Raz to było "na poważnie" potem "sama nie wiem", a teraz "to już chyba serio na poważnie". Ja sobie myślę, spoko, i tak się teraz z nikim nie spotykam, wali mnie to, mogę dla niej znaleźć czas, bo laska tak lekko 7/10.

 

W zeszłym tygodniu doszło do spotkania na którym trzymałem ją za rękę, potem przytuliłem, skończyło się na całowaniu i dotykaniu miejsc intymnych. Gdyby były warunki, doszło by do czegoś więcej, bo była mega podjarana i sama mnie zaczęła nakręcać w pewnym momencie.

 

Na następny dzień SMS: "wiesz, bo to nie tak miało być, bo ja chyba jednak będę z tamtym chłopakiem" :) Zapytałem czy chce się jeszcze spotkać, a ona: "wiesz, ale nie wiem czy może być tak jak było ostatnio" :)

 

Robić dalej swoje, czy mieć wy**ne? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ona chce się po prostu z Tobą pieprzyć. Chce sprawdzić czy jesteś w tym dobry.

Po tym sms'ie cała wasza znajomość została obrócona przez nią w żart.

 

Proponuję wziąć ją do siebie do domu i się zabawić na całego.

Po wszystkim uświadomić jej, że nie należycie do siebie... bla bla bla

 

Nie martw się, ona tęsknić nie będzie. Przecież wyraźnie napisała, że ma opcję B.

Ty za to zdaj sobie sprawę, że to zwykły przelotny temat.

 

Edytowane przez BRK275
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W zeszłym tygodniu doszło do spotkania na którym trzymałem ją za rękę, potem przytuliłe."

Jak leciała na 2 fronty to oczekiwała od Ciebie, że będziesz kochankiem i ja bzykniesz kilka razy. Ty natomiast wszedłeś w rolę chłopaka i dlatego straciła Tobą zainteresowanie. Odpuść temat i następnym razem nie popełnij tego błędu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maurycy napisał:

Robić dalej swoje, czy mieć wy**ne? :D

Jeśli szukasz związku, albo szybko się zakochujesz i nie potrafisz utrzymać dystansu, to odpuść, bo materiał z niej na dziewczynę żaden.

 

Jeśli zaś myślisz o czymś w rodzaju ONS czy FWB, to próbuj śmiało.

Edytowane przez ElChico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Maurycy napisał:

Na następny dzień SMS: "wiesz, bo to nie tak miało być, bo ja chyba jednak będę z tamtym chłopakiem" :) Zapytałem czy chce się jeszcze spotkać, a ona: "wiesz, ale nie wiem czy może być tak jak było ostatnio"

 

Wygląda na to, że ona ma 16-18 lat. To normalne w tym wieku. A jeśli jest starsza.... to nie jest normalne i uciekaj ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.