Skocz do zawartości

Tinder - ile macie matchy?


pytamowiec

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Levis napisał:

ewentualnie, w fajnym autku przed kierownicą ( tu polecam jakies Porsche wypożyczyć na 24h, za +-500zł, byle by kierownica fajna była że znaczkiem),

Wystarczy na jakimś zlocie poprosić, koszt kilka słów. ;)

 

Nie wiem co wy macie z tymi zdjęciami. Jest tyle programów do poprawki zdjęć...

Czasem wystarczy dobre oświetlenie i już się lepiej wygląda.

 

Jak tam jest z odległością?

Jeżeli ja zaznaczę no 100km to będą lajkować tylko panie z tej odległości czy z dalsza również będą widziały i mogły lajkować?

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pytamowiec napisał:

Ustawiłem zwyczajne 2 fotki: jedno przed lustrem (cała sylwetka, zwykła szczupła), a drugie foto ryja w parku.

 

Ilość matchy: 0.

Totalne ZERO.

 

Czyli co, jestem już przekreślony i nie mam szans na rynku matrymonialnym?

w jakim czasie masz zero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Kindera przez tydzień czy dwa. Matchy miałem coś ponad 20-30 plus jakieś lajki niezmatchowane(chyba nie jestem do końca pewny czy wiedziałem jak to do końca działa, to było dobre pół roku temu), popisałem z paroma laskami.  Żadnych zdjęć w porsche czy z wakacji w Tunezji. Zwykłe zdjęcie w lustrze w marynarce i czarnej koszuli.

Później z apką coś się zryło i nie chciała się uruchomić, więc ją usunąłem. 

Wszystkie konta z tych portali pousuwałem, szkoda mi czasu na to. 

¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pytamowiec napisał:

1 dzień i ze 100 zlajkowane...

 

 

Po co robić foty z porsche i po co robić obróbkę zdjęć skoro potem wyjdzie wszystko na spotkaniach?

to słabo faktycznie...

przełącz na facetów tam od razu będzie i więcej maczy i więcej wiadomości hahaha - kiedyś tak zrobilem to tinder się zagotował :D teraz obróć sytuację i przekonasz się ile kobiety tam mają atencji...
Mój kolo który w tym siedzi i spotyka się z laskami to dzieli na laski ista girl- szukające dodatkowych fallow na ista, normalne 0.1 % i pasztety z fotkami z góry, żeby twarz była szczyplejsza, twarz rozjasniona żeby nie było widac mordy zrytej trądzikiem młodzieńczym jak ruski poligon :D z ktorymi miał przyjemność się spotkać i rozczarować :D  najpierw tydzień się jjara laską nakręca a później schodzi na ziemię:D

 

Osobiście jak miałem tindera to miałem 300 par w 3 tygodnie (dawałem wszystkim na tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlodybogtop102 ja swoją niemal "tysiączkę" też uzyskałem dając każdej "w prawo". Przeraża mnie ta wybredność kobiet mimo, że od dawna nie zależy mi już na relacji z żadną.
To zmierza w bardzo złą stronę. Słyszę (a raczej czytam) opinie, że to tylko Tinder, że to tylko instagramowe pannice, ale z doświadczenia wiem, że to wszystko w sieci pokrywa się z tym co spotykamy w realnym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto ze zdj. pierwszej lepszej instagramerki. Taka 6/10.

W ciągu 5 min. +99 polubień (dalej nie pokazuje ile).

Obczajam gości: 80% z nich to na pozór bogaci, umięśnieni Chadowie.

Przez to te 20% (zwykli goście) wyglądają przy nich jak wybryki natury.

Brzydkich gości czy chudych albo grubych praktycznie nie ma.

 

Skąd ci ludzie się biorą? Przecież jak idę ulicą to mało kto tak wygląda. Zwykłe Przemki i Mirki na ulicach.

 

Prawie każde kliknięcie "serduszka" powoduje match.

Czyli taka baba nie dość, że ma setkę gości o 5% najlepszym wyglądzie z populacji to jeszcze z tych 5% wybiera se najlepsze 5%.

Edytowane przez pytamowiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego będziecie się biczować :D Z biczowania to nic nie ma, jazda na siłkę - urośniecie, jazda do sklepu lepiej się ubierzecie... najłatwiej to siedzieć przed kompem wpierdalać odgrzewaną pizze z biedronki, marszczyć freda i narzekać jakie to laski są okropne bo wolą umięśnionych zaradnych gości - czyt. takich jak ja :D Żartowałem oczywiście !!! :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pocztylion napisał:

te wszystkie Chady zepsuły rynek matrymonialny☺️

albo powszechna rozwiązlość seksualna zepsuła rynek.

Jakby Chad miał 1 Chadową to by prawie dla każdego starczyło Polek. A tak żyjemy w ekwiwalentach haremowych zwłaszcza, że jest niż demograficzny ( więc mniej bab dla chłopa, bo biorą zazwyczaj młodsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można używać to dziadostwo. Nie dość, że kobiety są jakie są, to jeszcze to ustrojstwo jest na smartfona i jest nie poręczne. Ilość matchy nie ma żadnego znaczenia. Na fotka.pl mam bardzo dużo matchy, ale co z tego jak 80% tych profili to boty, które wysyłają spam (np. link do jakichś zdjęć). Myślę, że na tinderze jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pytamowiec napisał:

@Odyn @vand @NieJestemNormikiem a Wy na ile macie wygląd w skali Ruchensteina?

Hmmm to bardziej subiektywne pytanie ja siebie oceniam na 8\10 choć wysoki nie jestem twarz symetryczna choć trochę trądziku jest a charakter mam taki że kto miał mnie okazję poznać to raczej mnie lubi przynajmniej mam takie wrażenie na początku liceum ze dwie zgadały tylko że nie były atrakcyjne w moich oczach do tego mam fajne poczucie humoru niski męski głos może się troche przechwalam ale na tinderze to właściwie zdjęcie się liczy a dopiero cała reszta później :D

Edytowane przez Odyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2019 o 17:13, pytamowiec napisał:

W ciągu 5 min. +99 polubień (dalej nie pokazuje ile).

A dlaczego tak jest?

 

A no dlatego, że we wszystkich poradnikach jest napisane aby lajkować wszystko jak leci.

 

Ktoś tu pisał, że tak robi, a potem odsiewa z matchy i tak robi zapewnie większość. Traci się mniej czasu na przeglądanie, ale daje się większą atencję paniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NieJestemNormikiem napisał:

@Odyn Ty Chadzie jeden!

Widzisz ja skupiam się na pozytywach i potrafie zaprezentować się z dobrej strony inaczej jesteś odbierany np jak napiszesz w że jesteś w dobrej formie a inaczej gdybyś napisał że zrobiłeś takie postępy planuje to i to. Teraz móglbym jeszcze dopisać że szczupły jestem choć jeszcze brzuszka trochę jest wiesz wszystko zależy jak to opiszesz bo tutaj znowu się pochwalę niechcący że mam taką przypadłość że z byle pierdoły mogę opowiedzieć fajną historyjkę czy to w grupie czy samej samiczce a po alkoholu to już wogóle hah

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 profile, 

Jeden na którym praktycznie mnie nie widać ale w opisie mam, że poznam młodą dziewczynę na znajomość $ i tu mam najwięcej maczy, na prawdę dużo nie zliczę, nie dałbym rady fizycznie i finansowo. 

Drugi profil i zamiast zdjęcia Avatar jakby imitujący mnie, lajkuję gównie profile gdzie laski praktycznie nie widać, lub są widoczki, pieski, kotki itp. To tam też mam sporo maczy. 

I trzeci na którym mam swoje realne zdjęcia i tutaj na prawdę kiepsko macze z laskami zdecydowanie poniżej mojej akceptacji. W trakcie przesówania nie patrzę kto co itd lajkuję jak leci. Więc jednak podryw na żywo jest dla mnie zdecydowanie lepszy akurat śmiałość, pewność siebie i gadanę mam lepszą niż przystojniejsi koledzy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

 

On 9/9/2019 at 10:23 PM, MaxMen said:

Jeden na którym praktycznie mnie nie widać ale w opisie mam, że poznam młodą dziewczynę na znajomość $ i tu mam najwięcej maczy, na prawdę dużo nie zliczę, nie dałbym rady fizycznie i finansowo. 

Udało Ci się znajomość poprowadzić dalej i ustawić jakiś układ sponsorowany? Jeśli tak, to jak wyglądają stawki zgłąszane przez kobiety chętne na taki układ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.