Skocz do zawartości

Zakończenie serialu "The Boys" SPOILER!!!


NieBędęSięŻenił

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem tą wspaniałą, mroczną parodię (8 odcinków w dwa dni). I powiem że nie spodziewałem się takiego "Redpillowego" zakończenia po czymś stworzonym dla normików! Facet przez lata chce pomścić swoją "Zgwałconą" i "Zamordowaną" żonę a na końcu odkrywa że ona żyje i sama dawała dupy a nie żaden gwałt. Wszystko wywalone w jednej finalnej scenie. Jezu, jak ja czuję ból tego typa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przecież pisałem o tym w innym temacie. Od razu jak to zobaczyłem, to chciałem napisać o tym na forum :D Nie mogę się doczekać drugiego sezonu i tego jak Karl Urban zareaguje na to że jego "martwa" i "zgwałcona" myszka sobie folgowała. @NieBędęSięŻenił zwróć uwagę, że cała motywacja postaci Karla Urbana, powstała z rzekomej śmierci i gwałtu tej kobiety. Chęc zabicia tych "herosów", jego misja, wszystko. Ale mi się podobał ten finał, nawet w serialu parodiującym filmy Marvela dostałem solidnego red pilla :D O taką kulturę i kino walczyłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.