Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
TheFlorator

Jak wychowalibyście własne córki w dzisiejszych czasach?

Recommended Posts

W dniu 8.09.2019 o 00:22, zuckerfrei napisał:

Ale jak widzę takie małe szkraby to serce rośnie. 

Tak jest, tylko one podrastają i sprawiają kłopot. To jest sedno, zabawka na trochę, później proza życia...

Ale ja nie o tym, pochwalić, mam dwóch synów, 27, 22 l daj Boże ogarnięci, nie muszę się martwić.

Obaj kosztowali w wychowaniu przez te lata około 25o koła, nie przesadzam. Ale mam tą szklankę na starość.😂

Dobre chłopaki, jak im chciałem zapodawać wieści z forum, albo czerwoną pigułkę, to mnie wyśmiali, i dobrze.

Odnośnie córy, nie mam i nie chcę, to jednak istoty które wymagają specyficznego traktowania.

Kiedyś facet tak bardzo się tym nie przejmował, wystarczała matka, opinia społeczna i porządne rodzinne wychowanie.

Dzisiaj, o kurde, nie chcę, nie potrafię, socjal media, itp, właśnie z tym dzisiejszy ojciec córkom, oraz poparciem lub nie ze strony małżonki musi się zmierzyć.

Nie zazdroszczę.

Pozdro.

• Like 2
  • Thanks 1

Według mnie córka dla faceta to taki chichot historii. Załóżmy że panna ma 16-17 lat i przyprowadza kolegę z którym ma zamiar uczyć się do sprawdzianu. Idą razem do pokoju. No i facet zaczyna myśleć o tym jak w jego przypadku wyglądało takie uczenie się:). Czy drzwi długo wytrzymają?

• Like 1
  • Thanks 1

4 godziny temu, Baca1980 napisał:

Załóżmy że panna ma 16-17 lat i przyprowadza kolegę 

u mnie to by wyglądało tak>

a2f324fed048fbdd08ef60d4d89abf28.jpg

@Libertyn ale żeś dał do pieca 😆

Jestem zdumiony Waszmościami. Kto widział takie dziwy, żeby na Redpillerskim forum rozprawiać o wychowaniu kobiety poprzez przekazywanie wartości, rozmowę 😂 i uwaga: tłumaczenie konsekwencji i oduczanie gierek 😂😂. Drzewiej za takie herezje szczezł by na stosie jeden z drugim. Ja się pytam się, gdzie:

- gadzi móżdżek

- atencja

- parcie na bombelka

- parcie na zasoby po trupach

- wrodzona manipulacja otoczeniem

- już mi się nie chce strzępić ryja, ale te wszystkie spierdoliny, których doświadczamy

Wszystkie są czyimiś córkami, prawda? A, nie moja córcia jest inna, niż wszystkie 😇

Rozumiem Waszmościów dysonans, lecz należy spojrzeć jak się sprawy mają. Chuja możecie zrobić, to jedno. Staniecie w poprzek tej spierdoliny wylewającej się z Insta, FB, TV, durnych łbów matek, etc., to córcia z dużym prawdopodobieństwem uza Waszmościów za wroga klasowego, to drugie. Kłaniam się.

• Like 2

3 minuty temu, Posejdon napisał:

@Libertyn ale żeś dał do pieca 😆

Jestem zdumiony Waszmościami. Kto widział takie dziwy, żeby na Redpillerskim forum rozprawiać o wychowaniu kobiety poprzez przekazywanie wartości, rozmowę 😂 i uwaga: tłumaczenie konsekwencji i oduczanie gierek 😂😂. Drzewiej za takie herezje szczezł by na stosie jeden z drugim. Ja się pytam się, gdzie:

- gadzi móżdżek

- atencja

- parcie na bombelka

- parcie na zasoby po trupach

- wrodzona manipulacja otoczeniem

- już mi się nie chce strzępić ryja, ale te wszystkie spierdoliny, których doświadczamy

Wszystkie są czyimiś córkami, prawda? A, nie moja córcia jest inna, niż wszystkie 😇

Rozumiem Waszmościów dysonans, lecz należy spojrzeć jak się sprawy mają. Chuja możecie zrobić, to jedno. Staniecie w poprzek tej spierdoliny wylewającej się z Insta, FB, TV, durnych łbów matek, etc., to córcia z dużym prawdopodobieństwem uza Waszmościów za wroga klasowego, to drugie. Kłaniam się.

A na kogo mam chować? Na panne bez horyzontu i polotu, nie widzącą szans na dobre życie poza wytarganiem misia? Na księżniczkę? Na utrzymankę?

Dla dzieci chcemy jak najlepiej

• Like 1

Aha, to twierdzisz, że feminazistka jest ogarnięta, ma polot, szansę normalny związek, zna konsekwencje swoich czynów i ZAMIARÓW, będziesz z niej dumny? To dość odważna teza. Choć nie znam osobiście żadnej przedstawicielki tego gatunku, to widzę ich ekscesy oraz idiotyczne odpowiedzi na proste pytania i ich ogólny mongolizm. Możesz wpajać pewne wzorce, żeby nie została kurwą, pasożytem, Karyną. Ok. Ale feminizm? Przecież to prowadzi w konsekwencji razem z pedalstwem do wymarcia nas jako gatunku. To taran nowego marksizmu, czyli nihilizmu.

Edited by Posejdon

Wychowałbym na zasadzie obserwacji mnie - być dobrym, uczciwym dla siebie i szanować siebie - być dobrym dla niej ale ... czasem surowy bo jak mawiają "chcąc być dobrym, surowym muszę być". 

Dzieci ucząc się przez obserwacje nas a nie przez to co im mówimy. Modne psycholożki mówią, że córki szukają faceta po części na wzór swojego ojca i on jest ich pierwszą "miłością".

Gadanina chyba nie ma sensu. I tak zrobią co będą chciały. Co innego córeczka 5 lat co innego 20 letnia kobieta. Tą drugą trzeba zostawić w spokoju niech idzie swoją drogą - chyba nie nasza sprawa co i z kim robi. Reagować w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

• Like 1

W dniu 12.09.2019 o 19:37, Posejdon napisał:

Aha, to twierdzisz, że feminazistka jest ogarnięta, ma polot, szansę normalny związek, zna konsekwencje swoich czynów i ZAMIARÓW, będziesz z niej dumny?

Jedyne feministki jakie znam mają dobre posady i są samowystarczalne. Reszta znajomych to quazifeministki swój feminizm ograniczające do czarnych marszy i wyznające patriarchat bankomatowy lub sfrustrowane singielki czekające na księcia i te co poszły na studia wyczaić misia" Tak. Z calą pewnoscią wolałbym bym by moja córka była w pierwszej kategorii i mój syn natrafił na pierwszą kategorie zamiast na "miś płacisz" albo "jestem z Twoim portfelem" albo "jestem bo mi wygodnie a ty mnie nie kręcisz"

W dniu 7.09.2019 o 23:15, TheFlorator napisał:

-ma wchodzić w małżeństwo z intercyzą

itd.

Tak. Niech szarpie z życia ile wlezie i nie liczy na jakiegoś pizdeusza.

W dniu 7.09.2019 o 23:15, TheFlorator napisał:

-nie chce robic loda na 1 randce - podziękuj

Nie. A co to kurwa, burdel obwoźny czy pierwsza kawa?