Skocz do zawartości

W jakich czasach i gdzie chcięlibyście żyć i dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Czasem mam dziwne poczucie, że urodziłem się w nieodpowiednich czasach.

 

Tak wiem, trochę to melancholijne, naiwne, infantylne i "upraszczające" ale chciałbym spróbować:

 

-lata 60/70 w USA

 

Dlaczego?

-muzyka

-wolna miłość

-klasyczna amerykańska motoryzacja

-niskie ceny paliw

 

Wy?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach teraźniejszych, najbardziej rozwinięta ludzkość, są komputery, każda informacja na wyciągnięcie ręki, możesz prawie wszędzie się dostać, bardzo wiele udogodnień w życiu. No tylko do tego trzeba mieć odpowiednią głowę, żeby z tego wszystkiego korzystać, a nie szukać szarej myszki, której nie ma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Słabo tak harem po ojcu ?

A co wszystkich Faraonów chowali w jednej piramidzie? Otwórz głowę, za dużo tam zbędnych ograniczeń.  

4 minuty temu, TheFlorator napisał:

Dlaczego akurat taki konkretny rocznik?

Bo Impala z 64 miała już 4 lata i cena spadła. No i trzeba dorosnąć aby w 70 zostać sutenerem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki film, który baaaaarrrrdzo lubie i tez baaaaaaaaaarrrdzo lubie utożsamiać się z głównym bohaterem tego filmu a mianowicie mam na myśli Jeffreya Lebowskiego z filmu Big Lebowski z 1998r. braci Coen!

Kto nie oglądał ten gapa!

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Chciałbym mieć 20-25 lat w latach 70-80 lub 90 i mieszkać w USA. Ciekawi mnie tamten klimat wtedy.

 

Druga opcja to czasy zamierzchłe, kiedy dzisiejszy survival uprawiany z pasji, wtedy był codziennością, walka o pożywienie, budowanie wiosek itd. Jestem ciekaw jak to by wyglądało, chociaż obawiałbym się rychłej śmierci w takim wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.